Řetězec qestů neshoda a zdrada,TS 42

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Řetězec qestů neshoda a zdrada,TS 42

    Ahoj lidi... no mám menší problém mám hledat ve Fernon chrámu a hledat řetěz pekelnýho psa nebo nějak tak a dovedlo mě to k TS 42,prošel sem ho celej,zapnul všechny páky ale nic se nedělo a když sem z TS vystoupi,furt mi to ukazovalo na TS 42.. nevím co tam mám udělat poratě pls..

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)
  • Jop dík už sem na to přišel, tam je pohyb a ten pohyb ukazuje na ts,já myslel že mám jít do toho ts,ale měl sem jítk tomu ts.. -.- až teprv potom ts,díky moc lidi ;)

    Lee

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)
  • Vím že tohle je offtopic,ale můžu se ještě zeptat,kde hledat Sochu Víry, je tam napsaný že v Fernonu 1B hledal sem v Fernonu 1 ale nic... tak se ptám jestli byste mi pls pomohli


    //Doublepost. Wlsek

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)

    The post was edited 1 time, last by Wlsek ().

  • No.. >P tk to asi bude TS 44 což mě pěkně nakrklo,ale moc díky za odpovědi ^^
    Edit : tím B1 se myslí 1? na mapě ani porty žádný Fernon B1 není pokud jsem ho přehlídl... ale nikdy sem ho nenašel

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)

    The post was edited 1 time, last by Ger|R^y ().

  • honza.k8: Pro někoho kdo je hňup ve vyhledávání v mapě a poprvé má lvl 43 jop :D jop a v kremu ani ve fernonu F1 není žádnej B1 jen -1 a -2 v kremu

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)

    The post was edited 1 time, last by Ger|R^y ().