Pomoc

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Hesko123 : seš si jistej že to bylo spolužáci? jestli j tk to je hyenismus 1. stupně... vím že je to asi absurdní pro většinu lidí,ale tohleto je kdlasická internetová krádež.. i když jde jen o hru,je to věc u které trávíš čas a nikdo nemá právo vzít ti to... já vím jaký to je když ti někdo ukradne účet,sice mi ho neukradli na NT ale na Fiestě,byl sem tam fakt vytuněnej 65 cleric... fakt mě to štvalo.. ale začal jsem znovu a už jsem 52 war... vykašli se na ty s prominutím cenzored.,rozhodně máš na nt kámoš,ti ti helfnou... mýmu best kámošovi ze slovenska ukradli účet na 4s.. viděli sme se jen na 4s někdy na skypu... jenže na skype sem zapomněl heslo a už nikdy sme se neviděli... myslím že tihleti lidi co kradou účty sou jen lamy kterejm dělá utrpení ostatních dobře.. znám jednoho dmnta co smazal jednomu hráčovi smazal jeho 62 lvl fakt do toho investoval rl peníze a smazal mu ho jen protože měl nick co chtěl on.. tohleto sou prostě mozky vymytý kterejm se nedá pomoct...,ale rozhodně je nikam nekopej,dělej že se ti nic nestalo,je to tk naštve a nebudou tě štvát dál...kdybys je stejně skopal až by brečeli,tk by se ti stejně smáli... u nás jeden kluk byl bluetooth hacker a hackl víc jak půlce třídy mobily,pomazal prej naštěstí jen obrázky a nějakou muziku jak já ho nenávidím censored
    Rozhodně s tebou soucítím :) a kdybys založil new postavu a neměl itemy a nemoh je sehnat tk mi napiš.. mám ve skladu na 3 postavách celkem dobrej arsenál..

    Jinak abych nebyl až moc offtopic tk napíšu postavy co mi ukradli na jinejch hrách.. doufam že to neva
    Fiesta : DualKill225,cleric 62
    lvl,email heslo vše změnili
    m2 : Drag00n 21lvl war -||-
    Jade Dynasty : DreadCZ 84 lvl modo -||-
    (málem,vyřešil jsem s adminem) WoW : Magiculus 67lvl mage(office server)
    naštěstí se zachránil i email i heslo :)


    To samé.Porušení pravidel/Smígl

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)
  • tak kamosa ma mna ja mu pomozem ja ho mam na NT v priateloch tak s nimi hodim rec. Ja bych ti mozna i vibavil miesto u nas v rod mame hodnu hlavu. Ale jako fakt taketo hovada mojmu naj kamosovi na nostale stale nekdo lozil na ucet aj ked si menil heslo a teraz uz nehra :{ ja vim sice jeho (vite co ;) a obcas s nim parim v glace pac je luk 54. A raz ked som bol na tejto ,,mojej" postave pozrem priatelov a co nevidim moja hl postava online. Som myslel ze tam je on tak napisem ze cus a on mne naspet ahoj ja sem (moj char meno) ale pisal cesky tak som napisal ze tazko ze to som ja a potom sa odhlasil. Kto to mohol byt.
    E: ale hesko si kupoval nostolary a to uz je normal kradez
  • Tak to me ukradli ucet 4x (3x jim pomohla segra...censored jedna :D ),jednou to byl nakej censored tak jako ze mi udela 1SP...byl sem malej lv tak sem mu veril :shit: naposledy pomoci segry neco v lv59 vzdy se mi to povedlo zachranit :pump: I kdyz mi zmenili E-mail a heslo :altm: Smazodrejme ze na webu nostal zazadali o zemu emailu tak sem to zrusil ze nechci zmenit mail,pak zas normalne pres odkaz ze mam zapomenuty heslo, vzdy okradli o temer vse (karty zazracne zustaly :D ) , pak sem vlez na segrin ucet a nasel si v jejich pratelich nekoho koho mam i ja v pratelich a pak cekal nez se moje postava neodhlasi. Hlavne diky pratelum sem se dokazal vratit z5 tam kde sme byl (..tak nak nwm jak to rict)nekdy sem mel i lepsi veci nez sem mel.
    Ale opravdu nechapu co z toho maj, sou to jen lamy co to neumej hrat!!




    Zjevně se zde nebavíme o pasení skotu že? warn za porušení pravidel /Smígl
    [CENTER][/CENTER]
  • Áno GerLy či ako sa voláš boli to spolužáci ale už som ich v škole rozkopal na omáčku...(mal som dať iné slovo viem :phatgrin: )a tak mi ten účet vrátili ale ukradli mi 1,5kk a držák :( a kebyže mi to nešlohnú tak do silvestra mám ice :( ale newadi :D som späť

    I´m Awesome 8)


    Krásná práce Miss*Blonde[b] :rolleyes: fakt super uznejte..
    [/b]