Bleskovy event

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Bleskovy event

    Fakt možu byť ty ludia tak naivný že si dám meno Glutony dám im smenu a za 5 minut plný inventár brýli? :DD jako sranda s vami ... a ješte tu Maqrat to už delal kámoš podla mojho vzoru :D a že by som dostal ban za vydavanie sa za gm? to by som asi nemal když sem nikde nerekl že sem gm ani nic podobný , jenom som im dával smeny a oni mi dávali veci :)) stejne sem to vyhodil , ale chtel sem poukazat že jak sa daj všichni lehce okrast a pak se stežuju na druhe ,jenom nevedí že to je jejich vina :) a taky se mi podarilo okrast i dobré lidi ako ROSSS a alaila :) nič ve zlým :altw:
    Nič.
  • také mě to udivuje. za to ze bych si dal nick Smigl1 dostanu bann za vydavani se za GM aniz bych nekde napsal ze sem GM, ale kdyby si nekdo udelal nick mysteriouss1 tak bann nedostane nikdy. ---> "vsem stejnym metrem" plati vzdy a vsude jen pro vyvolene

    stejne jako sem v jinem threadu napsal ze jedinemu parazitovi byl vracen bannovany ucet, ze by znamost GM? kazdeho by zajimalo jak to bylo. tohle je jediny znamy pripad navraceni uctu, ale co uz, jak to bylo nam nikdy nikdo nerekne. :)
  • Myslíš?
    Zneužil jsi nicků GM /jejich názvu/ k okradení hráčů a ještě se tím chlubíš? Tys je sprostě podvedl a ani ses neobtěžoval upozornit na to,že nejsi GM a že ti nic dávat nemají.Jsi podvodník že to opravdu mlátí dveřma... a tak bude s tebou naloženo
    To žes to vyházel tě neomlouvá..poškodil jsi je a podvedl.At koukám jak koukám nijak si jim nevyvracel že nejsi GM a že ti to dávají neprávem.To je podvodné jednání.Stát se to tobě už bys tu skákal jak jojo

    Pokud je založen nick s názvem nějakého operátora je banován.Pokud je založen dříve než operátor nastoupí do týmu je pochopitelné že nikoliv ale tys ho založil za účelem Poškozování jiných hráčů a tím poškozuješ i naše jména.

    LOCK!


    Vřele ti doporučuji a Vám oboum si přečíst pravidla hry a to ihned odstavec první kde se píše o této věci....