Nostale - Lagy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nostale - Lagy

    Zdravím , Chtěl bych se zeptat jestli vám jde nostale , já se přihlásím nemám nikde žádne NPC , nemám skily , nemám v invu žádné věci ..
    Tohle se mi nikdy nestávalo , lagy nemívám , tak by mě docela zajímalo co by to mohlo být
    PaRazZziT 86Lv,Job :80lv Hlava nejlepší rodiny ‡ "Authority" ‡
    Karta Bojovníka 99+13/Karta Křižáka 99+14/Karta Zuřivce 49+10/Karta Slepice 40+5/Karta Pyžamo 42+6/Karta Jajamaru 39+5.s21.bitefight.cz/user/bite/18792

    The post was edited 2 times, last by Zdravkan ().

  • LordOzak: jesstli sis nevsiml tak tady se bavime ze lagy mame a ne ze nemame ... o ze nekdo ma a nekdo ne to vime ... my chceme ale vyresit pro je nekteri maji. Zatim me osobne GM se vymluvili akorat na to ze mam bud spatneho prividera nebo HW coz je totalni blbost jelikoz mi to zaclo blbnout az po updatu ktery ukoncil helloween event. kdyby to delalo jen me popripade tem co maji net od UPC tak to chapu ze muze byt neco na strane UPC spatne ale je nesmysl aby ve stejnou dobu to zaclo blbnou jak uz zde bylo zmineno dvoum a vice providerum najednou.

    MILI GM VYMLUVY TYPU PROVIDER A HW NA ME NEZKOUSEJTE ... IT PROBLEMATICE ROZUMIM VELICE DOBRE A JAK UZ JSEM PSAL JESTLI JE KONEKTIVITA S OSTATNIMI SERVERY VYBORNA TAK JA TO URCITE NEOVLIVNUJU. PROBLEM JE 100% NA STRANE NOSTALE. TAK JESTLI VAS MUZU POPROSIT PRESTANTE SE VYMLOUVAT NA NESMYSLY A UDELEJTE S TIM NECO. SEM TAM LAG NEVADI ALE JESTLI SE MI TO ZALAGUJE ZE 10 MINUT SE NEMUZU POHNOUT TAK TO UZ JE OPRAVDU NA POVAZENOU. NEKDE JE NECO SPATNE ALE NA STRANE TECH CO JIM TO LAGUJE TO URCITE NENI. NENI TO SPISE TIM ZE VAM TO JEDE DOBRE A TUDIZ NENI POTREBA PROGRAMATORUM TUTO CHYBU PREDAT AT JI OPRAVI? KDYBY SE TO LAGOVALO VAM ASI BY UZ TO BYLO OPRAVENO ZE?

    //To o čem zamýšlel autor toto téma, je jeho věc, a podle titulu je to o setkání s lagy, pokud někdo lagy má a někdo ne, tak to může být všeličím. S věcma kolem serveru a klienta herní tým nic neudělá, maximálně si může stěžovat na gameforge, avšak pokud má lagy jen někdo tak to nemusí být zrovna věc serveru. Tobě dávám warn za něsmírnou drzost nejen, že určuješ o čem je téma a nejsi autor, ale eště na nás tady řveš. Wlsek

    The post was edited 1 time, last by Wlsek ().

  • No... já mám od Netboxu,nejslabší co jde(teď si to z hlavy nepamatuju a leták od nich tky nemám) a žádný lagy na NT sem nezaznamenal ani podobný problémy jako má Parazit.... nevím možná je server přetíženej.. záleží na jakým ch jsi ;) na ch 1 chodím jen nakupovat,když vlezu do shop zóny tk se mi to trochu lagne jinak na ch 1 neexpím.. takže ti asi moc nepomůžu.. nemáš třeba spuštenou jinou hru nebo net?...já u některejch onlinovek musím mít zaplou jen hru,páč mám mega lagy.. ale NT nic.Doufám že se časem na to přijde ;)

    Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
    Takže protentokrát se s váma loučím x)
  • Lagy jsou věčným problémem této hry.
    Je na ně opakovaně upozorňováno,byl udajně přislíben jakýsi opravny path ale asi se poněkud minul účinkem.
    Nikdo z nás se tu nevymlouvá a nehází věc do autu.Jsme jen dobrovolní pomocníci zde a nemůžeme nijak ovlvnit cokoli,co se hry týká a tudíž ani lagy ne.
    Někde to je poskytovatelem,někde to je kompem a někde je to zjevně problémem se hrou.
    Nahlášené to opakovaně je.Někde se opravilo,problém vznikl jinde... a tak pořád dokola.
    Neni to jen serverem.Osobně jsem minulý týden měla i půlhodinové lagy na všech kanálech.Proběhla jsem je všechny...po 5 minutach/někdy ani ne/ sem přepínala....pokud to ovšem vůbec šlo.
    I když to laguje nám...máme stejnou smůlu jako vy,ale to Vám některým asi opravdu nemá cenu vysvětlovat,protože my přece jen lžem...