event dikuvzdaní

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • event dikuvzdaní

    dnes se ve hre jak uzv etsina ví objevily vytecní zitní chleb , olejova zem a mesicní prach na global nostale jsem o tomhle eventu uz cetl ale dnes nebil ani zadné urprage a po zabití krale brambor se nestalo to co na global pisou tak by me zejmalo zda to je neco jiného nebo jak to bude anvic o tom jeste na blogu ani na forum v eventech nic nepisou.
    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11
  • Od devíti ráno nešlo nostale zpustily ho něco málo před druhou hodinou , na německém blogu jsem se dozvěděl že se tento event konat nebude protože nefunguje jak má , nevím co je natom pravdy a německy dobře neumím ale pochopil jsem to tak že sem tam pár hráču ptálo na to co je to za event a pak jim odpověděly že je to díkuvzdání ale jelikož nefungují některé funkce bude opět reset a bude se to odstranovat , i když to nechápu tak je to tak , pokud né ,opravte mě:)
  • no to ze byla udrzba jsem nevedel jelikost my to zadní urprage pri spustení nedelalo a na tom blogu jsem si to uzt aky precetl muzes pouzit translator nebo to proste prelozit
    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11
  • Ve hře byla jakási chyba.Ta byla odstraněna prvním resetem hry.Při té příležitosti byl zkušebně nahrán tento event aby se vidělo zda bude fungovat.
    Včerejší údržbou byl event smazán.Položky nelze dropovat,ale v inventáři Vám vše zůstalo.Prozatím bych se toho nezbavovala
    O dalším průběhu eventu zatím nejsme informováni,ale dle harmonogramu měl být spuštěn po 20 listopadu.Snad do té doby budou problémy odstraněny.
    Jen bych chtěla upozornit že oprava není v moci ani GM a GA a ani EM.Toto je mezinarodní event řízený GF a s tím my opravdu nic nenaděláme.Proto prosím nespamujte poštu členům týmu s otazkami co bude.
    My to prozatím opravdu nevíme
    Děkujeme za pochopení