postava

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • ahojte ludia mám sice wara lvl 71 ale chcel som sa opýtať čo je asi z postáv najlepšie či je to war ,luk,mág aj ake SP maju vihody v čom atď. zaujíma ma aj či je výhodný luk a na lvl 65 si urobit WK alebo to do vtedy prestanem hrat =D TAK DIKI :ninja:
      neviem kto som,čo som,kam kráčam,či som posol,
      čaká ma smrť a či spása ale aj tak usmievam sa :thumbsup:
    • záleží co tě baví, já měl luka 83 přešel na wara protože mně toho luka celem v pvp dávali63 ten je ted 91 a štvou mně lukové a lituju že sem nedohrál luka na 90 protože tam je pak ohodně silnější než cokoliv jinýho se zhruba stejnejma věcma a rezama přes 100(což zřejmě budeš mít) ale na lvl 90 je to dlouho....musíš to vyzkoušet jinak nebudeš vědět, ale mága bych ti nedoporučoval, na něj do pvp v pozdějším lvl budeš muset dát celkem dost prachů....


      PS: piš normal písmem
    • :alts: Draku ty máš něco proti mágům.. O_o ?! Neříkám, na PvP není žádný silák..;) :pump: Ovšem, za mága mě to baví, jelikož je umění za něj dobře hrát :thumbup: Ovšem luk zas nemá jedinou "slabou" sp kartu, tudíž je dosti silný. Ale co si vybereš je čistě na tobě, každému vyhovuje něco jiného :)
    • Meh nechce se mi to tu rozepisovat -_-, takže ve "zkratce" :D. War - výhody: Velká odolnost, velmi HP, malá spotřeba MP Nevýhody: Nemá moc velké dmg, to jakš takš vynahradí ta odolnost, ale jelikož prakticky se všemu kartami bojuje na blízko, a k tomu je celkem pomalý je to jeho největší nevýhoda. Lukoš - Výhody: Vysoké šance na miss, Rychlý, Velké dmg, Hp a Mp na střední úrovni (Má více Hp než mág, ale má méně Mp, Má více MP než war, ale má méně Hp) Nevýhody - Velká spotřeba MP, Nízká odolnost, Celkem dost i missuje, jako hlavní nevýhodu bych bral velkou spotřebu MP a miss. Mág - Výhody: Hodně MP, Malinká spotřeba MP (I když jsou náklady poměrně větší a i obyčejný útok si vyžaduje MP, krom holly, má ho tolik, že ta spotřeba j prakticky mizivá) Nikdy nedá miss (Kromě DG), Velmi stunů, Aura na doplnění Hp (Z této stránky vypadá mág prakticky neporazitelný, ovšem nevýhody to vyrovnávají) Nevýhody: Málo Hp, Nízká odolnost, Velmi Pomalý, Castingy (Když používá kouzlo, které zabírá hodně času a mezitím mu dá oponent ránu jeho kouzlo se zruší) Teď tedy k těm Sp kartám: War - Perfektní zabijácká karta, velká odolnost, Hp ideální tank a je dobrá i na PvP dobrý i ze staný morálky. Celkem dobré kritiky, možnost nabití, Skill jež s velkou pravděpodobností sežere 70% Mp, dobrý proti mágům a hlavně na PvP, regenerace (dává dost miss), Cruss - Karta na Cenzura a na nic, hodí se jedinně na LoD a expení, Bers - Ideální killerská karta perfektní na PvP, Glac, Raidy - Velká rychlost dobré dmg. Lukoš - Lovec - Perfektní karta na PvP, raidy a Glac. Skvělý skill na 100% kritiky šance neznámá, velmi stunů, ovšem s malou pravděpodobností, Buff na Speed, Na 90% šanci se trefit (dobrý proti Warovi s morálkou) Buff díky kterému se skilly načítají o 1/5 rychleji. Vrah - Ideální karta na PvP, Velmi mazaný stun s přitáhnutím, invis mód, díky kterému dotyčný získá Bonus 2,5k nabití k smrtícímu seknutí, dobré kritiky, smog na miss, nabití. Destr - Podle většiny karta na nic podle mě velmi zábavná karta, která je velmi ideální na Arénu a Glac, výhody buff na odstranění efektu, Debuff na kritiky a s 50% šancí i na blok útok, dosti stunů a dbuffů, miny a bomba. WK - Podle většiny nejlepší karta, díky elementu, díky kterému se dávají dobré kritiky díky atributu světla dobrý na LoD, hodně plochů... podle mě je jinak na nic i když si s ním lidi dokazují, že jsou dobří v aréně a na Glace i když bůh ví ani jak, většinou chodí pouze po stínových nepřátelích, Mág - Red - Dobrá karta na Glac, Glac raidy, norm raidy, PvP - Celkem multi-funkční díky velkým plochům dobrým stunům a buffu, jež převádí HP na MP, podle mě skvělá karta, podle většiny nemá využití. Holly - Výhoda díky Super Buffům a hlavně healu, nejspíš nejdůležitější karta, skill na DC raid, a na LoD na expení a heal, většina mágů jí nosí nerada, protože už je unavuje furt číst jak jim někdo říká o heal a furt healovat, dobrá i na PvP ovšem většinou dlouhé PvP Skill na odstranění efektu, s dobrým vybavením a rezem prakticky neporazitelná karta, Ice - Ideální na PvM jelikož má velmi dobré plošné skilly, kter dávají i vydatné stuny. DG - Super karta na PvP, spoustu debuffů na ukradení Hp a snížení ho, buff na - 40% dmg, pro mága asi nejlepší nebo 2. nejlepší karta, aspoň na PvP. Díky debuffům je schopen vzít nepříteli cca 70% Hp bez toho aniž by se ho dotkl. Tak teď jsem ti to asi vše vypsal a doufám, že ti to pomůže/pomohlo :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Měl jsme něco podobného jk Sasuke ale protože mi spadla stránka :cursing: :cursing: tk to už nebudu rezepisvat
      zkráceně ...
      1. Lovec dmg,kritiky na pvp a aji exp někdy..
      2.wk LoD s slusnym jobem aji pvp s buffma je dobrýý
      3.Vrah zkracene s temi kritik dobrý na pvp hlavne
      4.War s jobem a + je dobrý na obrnau aji utok viz . 9stanislav9 wolf ...
      5.DG se mi líbi protože je dost dobrý na pvp a na wary :D
      6. Holly strašne užitečnej viz. buff a heal :D
      7.Ice Stunaři !! s pekným dmg jsou dobrý aji na pvp aji exp ..


      Víc se mi psát nechce ...
    • asi takhle, když je pvp v tom menším lvlu(40) tak war zabije lukostřelce, lukostřelec proti mágovi...tam záleží kdo dá první skill, ale mág v redovi by zabil lukostřelce v lovcovi bez rezů na 1 skill(ohnivé kopí), lukostřelec zase jeho na 2skilly(ale má je rychlí), v tom pvp kolem 90tky war proti lukostřelcovi tam je to zhruba tak že war je silnější, ale kdyř se lukostřelcovi povedou kritiky a/nebo umí utíkat tak zabije wara uplně napohodu, war vs. mág....vyhraje war protože mág se nedostane přes masu HP, luk vs mág, vyhraje luk...ve většině případů, aby to projel musí člověk za mága perfektně umět (vědět jak kombinovat skilly)
      -bráno kdyby měli zhruba stejnou výbavu
      Shrnutí: za co umíš za to hraj, nejlehčí je to asi za lukostřelce ale hlavně tě to za postavu musí bavit...

      PS: vrah(2SP lukostřelce) s EQ 90 dává pecky na obič ranu i za 5k s jobem 20 přes 120rez....(ten kdo mi tohle dal neměl mušle, vraha fakt 20 - posílal screen, nevěřil jsem mu, já měl 85 brnko r4+6 a on dýku r6+7 a od té doby začínám litovat že jsem nejel v lukovi se kterým sem sekl a začal wara....to vypisování j pro štouraly :D a)
    • V první řadě, nepiš jako bez mozku je to na facku, nevím jak někdo na takhle napsanou otázku může napsat tak dlouhou odpověd. Víte co se říká - Na blbou otázku, blbá odpověď. A k tomu přikládám návrh na přidání do pravidel omezený počet barev na 200 slov a možnost jen dělat jeden nadpis k jednomu odstavci :D
      Obecně je hloupé se ptát co je nejlepší charakter když si každý stojí za svojí postavou takže na to nemá cenu odpovídat, vyber si co se ti líbí, jak už tu padlo každý má nějákou výhodu.
      SP výhody, tak to chceš asi aby jsme ti tady vypisovali o všech SP :rolleyes: dobrý,.. Sasuke tam cosi psal, ale ten velikej zelenej čtverec se mi nechtělo luštit.
      a v poslední řadě, Luk je docela fajn do 65 by tě neměl nudit (ale je to další otázka toho že každýho baví něco jinýho,...)
    • Mede oni ti prckové mají problém s nečím jiným, bohužel oni nedokáží udělat ty levly 60 ,jelikož a protože si myslí že vše je hned a že vše jde dohrát do týdne. tady tomu tak není, jak psal... ''
      zaujíma ma aj či je výhodný luk a na lvl 65 si urobit WK alebo to do vtedy prestanem hrat =D TAK DIKI :ninja:'' To už si přeber sám co si o tom myslíš :D
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • hezké co ste všichni naspsali ale já to řeknu jinak.. :D pokud nejsi zabedněnej nosmalista za lukostřelce nehraj.. :D :D :D a pokud tě baví spíše samostatnost než týmová práce hraj si za wara protože ten moc pomoci většinou nepotřebuje. a pokud chceš mýt lehkou hru skoro každé tsko si dát sám ale být trochu horší v pvp (ale když se to naučíš budeš si je dávat jak já :D :D :D :D) tak hraj mága.. ;) já obosně sem z luka přešel na mága kvůli velké nákladnosti za EQ a pak jsem zkusil přejít na wara ale nějak mně to moc nechytlo :D
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • no přidám něco na obranu lukostřelců, já včera udělal 1Ts na 4SP s rozprodanou postavou (měl jsem tam vraha 46+5 - dýka 67 r3+4/5, luk 63 r5+5, brnko 74 r5+5) rezi kolem 80světlo, 60%voda, bez nosmátů víla 0%) dal jsem na celý TSko asi 25limetek...takže lukostřelec ze začátku nemá moc nákladenj EQ, to až 90tej tam sem myslím viděl luk 90 r6 za 40kk, kdežto hulka stojí r6tka asi 12kk, meč tipuju kolem těch 30ti...jinak war a lukostřelec záleží čistě na EQ a bodech (např. noxík má super body na lovcovi....17k přes rez a to war nedá nikdy, na druhou stranu lukymu sem na glace vzal 11k skilem a HP padlo asi o 40% což u vara to bude tk o 20%...) řekni na co přesně lepší, drop - a kde, nebo pvp - glac/aréa/break
    • Mede ale málokdo se do aktu dostane :D a do té doby to war zvládá sám.. :D neřikám že nemusíš s někym spolupracovat... ale např nějaké dropy nebo tska jsou za nějaké postavy prostě obtížné a skoro neudělatelné takže potřebují pomoct a nějaké si to dávájí bez problémů..

      a jeste k tomu EQ na luka neni drahej jenom 90... koukni sei na nizsi.. treba caipa je draha 85tky drahy a podobne.. pokud chces slusnej EQ proste si docela priplatis za luka.. a nebo si to budes muset cely udelat sam... na coz musis bejt nosmálista :D a nebo mit stesti aby ti padla z nahody na prvni pokud r6/7 :D
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • No war že si tom dává sám - mluvíš o aktu 5 ? (poušť) nebo Aktu 5.2 (Vulcán) ? tak nebo tak si myslím že vždy je lepší být ve dvouch WAR + WK nebo WAR + MÁG ... War je zkrátka třeba všude.. dobrý war je neocenitelný tanker a šetřič spotřeby elíků nebo jídla.

      Jinak 85 eq je sice drazší ale radši furt si našetřím 20-30kk na r5/6 +5/6/7 než abych do toho narval 50kk a měl jen to r5+7. Ovšem záleží na štěstí. Já radši sázím na jistotu.
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • poslední 2ts v aktu 3 (nebo jenom poslední ts) war pod 85nedá sám, a i 85tka má problém, akt 5 jsem udělal celej sám až na výjimky kdy mi s dropem pomáhali kámoši bo to bylo moc nudný(ale cca 25% z každýho dropu jsem udělal sám) stačí k tomu obč buš, war a nějaký to základní DMG...sopku jsem sám udělal jenom 1. ts 90, něco malinko před tím ts90 jinak bez pomoci bud na měsíce nebo by jsi to nedal...ted jsem se zasekl u srdcí plam. giganta který mi za 1. nepadaj a za 2. sám giganta zabijím 1,5min.