asi tak no...

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • a když máš prachy můžeš kupovat bedny ale kde máš jistotu že ti sp spadne, jenže já nepatřím mezi ty co má deně 10kk na utratu.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • kdyby aspon ke mně někdo chtěl jít. já tu bývám skoro každý den po 15:00 20 a o výkendu do 22:00 byl sem jeden jedinej raid v takovím týmou že sme to nedali prostě ten raid je nefér pro ty co nejsou darknes tchien nebo v rodinách které seženou schopný tým.
      Ty 3 hodiny sedíš ale já 3 dny púíšu spamuju všem co se dá, jen mi chodí správi že sem nicka a tak prostě tohle bylo nedomyšlený.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Však nemusí být všechno hned (kdo mě zná,tak si hned řekne jak to můžu říct zrovna já :D) vždyt máš exp event něco dáš na LoD , můžeš dropit a vydělat na lepší výbavu atd. chce to jen čas .. stejně zachvilku to všechno hezky klesne.... jen ted že je to novinka.... :altw:
      Já třeba s mágem vůbec nepočítám že se tam dostanu tenhle měsíc :D možná ani tenhle rok a ani mě to nějak nevadí... :) sice je to pěkný 5sp...
      Ale...kdo si počká ... ;) Pěkný zbytek dne Šimpy ;)
      Rrrr.... :s11560 Now life has killed the dream,I dreamed.
    • Tak jako nemusí být vše hned to máš pravdu ale když od 19. neseženeš nikoho kdo by stebou šel nebo by tě 5x protáhl to už je pak těžký.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • To třeba jo ale sou tu lidi co si tu sp hold budou muset koupit ale kde těch cca 25kk mám vzít?
      Nebo abych si kupil cca 30 beden a neměl z toho nic. Prostě je to bud pro ty lepší hráče nebo pro bohatší hráče nebo pro nosmálisty já nejsem závodař. I když deně cca 1mega mám.
      Prostě chtěl bych tu 5., sp a nechci patřit k těm co si jí museli koupit prostě se mi ten raid a to chování těch hráčů co si myslí že sou lepší jen kvůli levlu ale sou úplně stejní jako mi ostatní, sou sice bohatší a maj na vyhazování ale sou stejní.
      Je sice exp event ale není furt nebo snad jo.
      No a ti co už byli mi píšou že už kartu maj že se omlouvaj takže už nechodí.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Nevím co ti na to mám víc dodat, musíš si zvyknout jednou tu SP bude mít každý, stejně tak jako dřív chtěl každý 3,4SP dnes chce každý 5. ... Jen tě ujišťuji že, 5SP rozhodně není poslední a že přijdou další...

      A to že by někdo přestal chodit, kvuli tomu ze ma SP mi přijde hloupé přeci jenom 800k za bednu není málo..
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !