Má cenu hrát?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Má cenu hrát?

    Cs lidi nwm zda to sem patří tak nebudte na mě zlý.¨

    Mám otázku. Má cenu hrát když nejsem nosmalista? Du po ch1 a vidim 35 lvl věci +5 a víc r7. Nechci psát že je to závist ale štve mě to. Každý den přemýšlím zda mám hrát když nikdy nebudu na úrovni jako para, twinki a tak. Vim že to hrají dlouho. Jenže má cenu pak hrát když někteří nosmalisti na tvém lvl koukaj na tebe přes prsty a já mám reda +10 a tak. No člověka to docela mrzí když někdo se chlubí protože má možnost utrácet za nosmal. Proto se ptám zda tato hra má nějaký smysl. Dřív sem měl osobu pro kterou sem toto dokázal tak nějak vydržet ale ted nemám nikoho.

    Nechci urazit nikoho z toho že je nosmalista. Snad mi dáte novou naději proč hrát.

    Budu rád když se mi sem někdo ozve. Cus
  • Nevím jaký jsi lvl, ale když jsem byl kolem 60, měl jsem akorát holy +2 :D a záviděl jsem 85 lvlům jaké mají karty, věci (r7+7 ty vole, jak to udělali) :D, no každopádně jsem se pomaličku zlepšoval, našel si přátelé, super rodinu a ono to šlo samo (plusování sp, lepší věci).
    Nosmall jsem nekoupil ani jednou a přesto mám na 85 lvl, 85 hůlku r5+7, brnko r6+7, ucházející karty, no myslím, že to je dost, na to že jsem žil s dropu a okam.
    No takže asi takhle :) (netvrdím že jsem bůhvijaký borec) :D
    ^^
  • Za mne hraj a hru si užívej. Taky mne nosmallisti štvou a co nadělám, jediný možný důvod proč bych na ně neměl být naštvaný je asi ten, že server by se bez nich neobešel, ale kdyby nebyl nemohu popřít že by mi to prospělo :D :D Ale vezmi si to, co by jsi s těmi penězi udělal, vybudoval, a když už ne dal na charitu... Lidé si kupují nehmotnou virtuální věc, která je jim tak možná dobrá na rozvíjení ega, nezlobte se na mne ale u většiny je to tak...

    Proč nehrát, vždy bude někdo lepší s tím nic nenaděláš když hraješ kteroukoli multiplayer hru vždy tu bude někdo, kdo to víc umí a nebo má lepší věci...

    V singlu se nedá dlouho vydržet, alespoň já tam nevydržím :D
    Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
    ! Mage forever !

    The post was edited 1 time, last by Shalim ().

  • Teď budu psat asi úplně z cesty,ale to já dělám pořád :D kašli na nosmallisty .. třeba taková já,sem sice nosmallistka,ale nedám ani blbou sp na +5 :D :D nechápu,jak lidi můžou mít věci r7,já sem ráda za blbý r2,který momentálně mám,a vživotě sem nenašetřila na "luxusnějšího" nosmáta,než je mini kangpen .. tak hlavně nepiš,že si lama,páč na mě fakt nemáš .. a to sem lvl 83 -.-" nebude trvat dlouho,a budu na tom stejně jako MucQue,né-li hůř .. pokud ovšem nedostanu perma za nevhodný nick :) :altf:
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Vydělávat můžeš i bez nosmallu.. ale žere to čas :) stačí vkuse dropovat pírka, chodit raidy ( třeba xisen ), kupovat levně, prodávat dráž apod. ^^
    Dám ti příklad... kdybych prodávala bedny z Raidu Draco a neotevírala, tak už mám tak do 50kk :D Jenže já blbec pořád čekám že tam ta SP bude... :D Jojo... když ti štěstí nepřeje, musíš na to jinak :D
    Každopádně vydělat se dá... sice je to těžší, ale dá.

  • já taky nejsem nosmalista,a vím že má cenu hrát,podívej se na nosmalisty,daj si vše all+15 koupěj si kartu s 99 job,věci dobrý,a co jim zbejvá ?
    Nic,nemaj co vylepšovat,nemaj co expit
    vlastně sem rád že nejsem nosmalista,k čemu by mi to bylo,když už bych pak chodil si nahru jen pokecat maximálně ;)
    zkus se nad tím zamyslet ;)
    jak řekl ondra,vše chce svuj čas :)
    I'm back.
    Stronger!
    For you.
  • je docela možné, že to byla druhá postava. moje druhá postava při založení ode mě taky dostala dar 2kk a hned měla věci minimálně r5+5 jelikož trh je zbraněmi tak přesycen, že jejich cena je na úrovni, kdy i cennější předměty jsou snadno dostupné pro malé lvly aniž by musely dobíjet. když jsem začínal hrát tak bych nikdy nedal např. 10kk za meč 40lvl r5+6 a dneska stojí pár kaček tak proč si ho nekoupit než vrazit Xkk do r a + a nakonec stejně neúspěšně. :)

    jednoduše to musíš překousnout, našetřit a buď si vyrobit nebo taky koupit už hotovou zbraň s dobrým r a + :)

    a jak už bylo řečeno, to že někdo koupí nosmál z něj ještě nedělá silnějšího hráče než jsi ty. vyrob si kvalitní rezist a můžeš porážet i vyšší lvly. :)

    a za absolutní nesmysl považuji nehrát jen proto, že momentálně teď nejsem tak dobrý jako top10. při takovém myšlení by jsi nemohl hrát žádnou MMORPG hru, jelikož vždy v ní bude figurovat někdo, kdo hraje déle a je na tom lépe.
  • jo, já si ted dělám mága(nuudáá :)) a asi mu budu kupovat r6/r7 věci, na ně mám přes hlavní vydělaný bez NM za 1den :)

    a jestli máš kámoše tak taky můžeš mít Nt, stačí ho pozvaat nebo poprosit aby hodil ten 30lv a udělal q když ho to nebude bavit...udělá pro tebe dobrej skutek i za cenu 2hodin nudy pro něj :)(nebo když ho to chytne budete na hru 2 a tím líp)

    chod okamžitky, nauč se minihry a vydělat se dá, já jsem kdysi skoušel za prcka hrát a jenom za okam a minihry(ale ty se musí člověk fakt učit no, ze začátku to lehký není) jsem měl vpohodě v tuším 25lvl 1kk a koupil sem si r6 luk 26, r7 brnko 28 dýku nwm a vílu, rapidní nárust dmg, obrany a pak to šlo samo :) (ty věci sem samozřejmě taky + na 4/5) ty to ted budeš mít jednoduší protože podle mně je cena upl větší a zbraní víc -> jak řekl magua trh je přeplněnej a ceny letí dolů
  • Myslím že to hlavní jsme tu už probrali ... ale ještě něž se to tu lockne ( jesi teda to někdy bude ) tak bych se ještě rád vyjádřil já. Opravdu ten lvl 35 byl někoho druhá postava... spousta lidí má druhé postavy ... až na to že já mám spíš i tu 3tí postavu a všechny ty postavy 55+. Myslim že někdy před rokem nebo dvouma když sem byl lvl asi kolem tý ... 60 jsem tajně doma utratil 500Kč za NM .... a k čemu mi to bylo? to ještě bejvali ty bušové v samostatných bednách... aqa v týdle,gladiator v tamtý, a né všichni pohromadě... no a tak sem kupoval ty náhody... a co? nic mi z toho nepadlo... jen svitek (750K) a ten sem stejně prodal za 200K... Opravdu to k ničemu neni... kdyby sem aspoň koupil ten držák a nechal si ho... jojo.. teď by za něj bylo 14Kk kdysi 6Kk. Tkže já ten NM u mě ani nepočítám. Sem lvl 85 hůlka r4+4 a brnko r5+4 ... pár bušů v minizemi... no .. i bez nosmallu to de... ale jenom těžce... ale kdo chce něčeho dosáhnout, ať už v životě nebo ve hře, dřít musí. :beer:
  • Urcite ma cenu hrat dal. Jako kazda mmorpg hra, kdyz chces byt v top musis do hry vrazet realne penize, bez toho nejde. (nepocitam cas)
    Ja vidim hru jako komunita, kde si pokecam, spolu podniknout akci, questy a tak.
    Nekdo to vidi ze musi byt nejlepsi, jak je online tak bud nekde expí, hunti veci a nestara se lidem kolem sebe.
    To co dokazes ve hre neni vsechno, dulezite je co dokazes v realnem zivote.

    Jak lehce vydelat uz ti mnozi poradili nahore. Jeste je dobry neutracet za blbosti, kazdy lvl stridat zbran, vybavu ... myslim ze neni treba.

    Enjoy
  • Mno.. upřímě, všichni lvlové 80+ kolem mě maj věci r5+.. a já nevím jak to dělaj, já prostě neumim a ani nikdy jsem vydělávat neuměl.. Tak vsázím na své proslulé prokletí.. jsem prostě nejspíš největší unlucker na hře.. + mám výborné prokletí.. Meč r4+8, Brnko r4+7, kuš r4+6.. Největší + karty mám pajamu což je +14 (díky zimnímu Eventu) takže jsem taky dost Noob. Ale nač by mi to mělo vadit, je to jen hra a jde o to pobavit se. Jak již říkal magua končit jen proto, že nejsi v Top 10-tce není důvod končit. To se pak vykašli na všechny MMORPG. Pokud tě hra baví hraj dál a užívej si hru. Vydělávat se dá dobře.. Chodit okam, umět minihry, raidy potom v neposlední řadě drop pírek.. Slyšel jsem od samotného Staniho, že dropem pírek a chozením OB + raidů jednou měl prej 120kk.. Dost enormní částka že? A teď se podržte.. Standa není NosMallista! Vidíte co člověk dokáže i bez NosMallu? Pokud bych měl jmenovat nejlepšího hráče bez NM tak jmenuju Standu a to bez debat. :D Takže na shrnutí, baví-li tě hra, tak v ní pokračuj a nehleď na to, že nejsi v top 10 ;).
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • No podle mně top bráno podle pvp asi takhle(není to popořadě) : nox, twin, para, luky, enco, džery, standa, vlastik, dragí... z toho co bych tipoval tak nt nekupuje nox a standa


    jinak já měl za 3dny přes 20kk čistej výdělek za raidy +OB, drop sem kašlal :D

    a co se týče těch top...můžu ti říct že jednou když tě to chytne taky budeš TOP, protože dosáhneš ostatních na 99lv. časem budete všíchni mít r7+10 96 a 95výbavu, rezi s6 magmarosky, gigantky doplněný z Bčka/pouště, EQ 99+15 a lišit se budete jen uměním, bodama na sp a mušlema....
  • Rozhodně to má cenu dál hrát,pokud tě to baví.Dobré věci můžeš mít ani bez nosmallu,stačí jen aktivně chodit okam,raidy,drop,zkoušet hrát minihry,kupovat levně a prodávat dráž...Já si občas taky NT dobil,když mě chybělo pár milionů na nějakou věc,ale většinu mých peněz jsem si vydělal tím,že jsem kupoval levně nosmall a prodával dráž.Tímto způsobem jsem si vydělal na meč r7+8,brnko r7+8,2 karty +11 job 99,rezisty 60+60 na vše,magmarosky s5 a plno dalších věcí.Takže rozhodně můžeš být lepší než nějaký nosmallista v tvém levlu,stačí jen aby si proto něco dělal,ne jen afkoval v nosville. :done:
    Dandikovec