ohledně dárků...

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • jako myslíte že budou dárky pořád?? já to tipuju kolem té 14hodiny nebo až večer...protože GM zde jednak nejsou pořád a jednak aby byly dárky hned na začátek e. eventu kterej by sám o sobě stačil se mi zdá jko blbost...hezky si expi, pokecej s kámošema a dočkáš se


      PS: pokud někdy příště plánujete dárky tak o nich nepište dopředu, dle mně to bude lepší...
    • Takhle je to vždycky
      A nemyslím si že nebude prostě tradice :D
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • krisi je to MMORPG - multiplayer mas online RPG....všimni si toho multiplayer značí to že je tam víc hráčů a já tady nehraju sám za sebe, potřebuju vidět na šepot, skup a rod chat a repráky kvůli obchoům... a fakt nesnáším když přes repra píšou:dejte nám koberce, perly, buše, SP (a nejen v repru ale taky v normal chatu) a to občasný dík tam uplně zmizí
    • njn ale neviem ci si to niekto z vás pamätá ale minuy exp event a darky pak se GM nastvali kvuli nakym hracum co psali ze skoro nic nedostali tak napsali ze ted uz budeme dostávat jen eliky no nwm nejsem doma pri PC taze mi to je jedno ;(
      neviem kto som,čo som,kam kráčam,či som posol,
      čaká ma smrť a či spása ale aj tak usmievam sa :thumbsup:
    • jn lidi sou strasne blby ty GM se nam snazej trochu prilepsit a oni rvou ze jim dali velky ho*vno.. a jiank jesi dostanu dárečky tak možná že i slavnostně jim nápíšu svůj první repra s poděkováním.. :D :D :D
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • PSY - íku .. Je možné že ty jsi na Ch1 a Buďto si v Aktu a expíš nebo jsi na okam a nebo jen sedíš v Nosvillu, já mám na todle něco jiného, Zajdu si jen na hl. postavu vždy zkontrolovat prodej v NB a popřípadně vyberu prachy, nebo jdu tu okam s warem, či jdu glac raid apod. občas i to LOD se dá.
      Jinak většinu času trávím jinde to jinde je jak já říkám můj ''druhý domov'' - Sharena Dungeon 2 kde vydělávám.. dropem. A jsem většinu času tam a na jiném ch. Proto mě asi netíží to že hraji sám a bez nějak velkého kontaktu s lidma... Jsem na to zvyklí nestrám se o ostatní ale sám o sebe :)


      PS: To co dělám já je přece taky každému jedno :D Nebo se snad mýlím?
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • Napsala jsem že dárek bude,rano probehlo jen skušební poslání.Spam v šepotu..kdy budou dárky,pošli dárky a HNED a podobné věci na mou soukromou postavu mě utvrdilo v tom..že spousta z Vás je opravdu neskutečně chamtivá a drzá.Až bude balíček ohlásím....Ty jež se chovali jako paka...ty si dostanou svoje..at se nebojej!
    • dostanou výchovnej liskanec? :D

      jinak krisi v aktu jsem asi 2hodiny za tejden, na LOD mně to nebaví takže chodím jenom když du vyexpit někoho z rodiny nebo když mám dobrou náladu tk si du vyexpit dolů nějakou SP, v nosvilu sedím jenom když tam sedí někdo s kým můžu pokecat takže taky moc ne(mám nároky na pokec a nesnese mně každej) na glac jezdím zhruba 1 za 2dny a to asi na hodku max. protože pak mně too přestává bavit, okam chodím to je pravda, ale že by se tam dalo pokecat to už moc ne pro mně...pak občas arénka nějakej ten raid, drop v lese a ted jsem začal dělat na lukovi 4SP takže se budu bavit tím, ale budu ji dělat společně s An....takže fakt je to pro mně multiplayer hra protože LOD, Akt, exp SP, sezení v NV, okam aréna to vše se nedá dát sám, ani ten glac protože když nejsou démoni nebaví mně to a když nejsou tam andělé= který znám a zase kecáme tak mně to nebaví, jedině drop jde udělat single, ale ten mi vydrží tak na 30minut a jdu jinam....(průběžně to vše tak nějak střídám)
      jinak jdu bud pak na jinou hru nebo když je pěkně tak ven....(tam chodím sám protože vernku du do lesa a tam se mi líbí samota....takže de facto jenom pár věci denně dělám sám)
    • Dobtý den k tému to pasuje tak se ptám dostal jsem zatím skušební dárek a píšou jen jednorázový takže to byl můj první a poslední ? nebo eště jeden bude a dostanem tam víc věcí ?
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • Dostali jsme:

      1x HP a MP full elik
      3x Modrý drahokam
      Oblek a klobouk pandy na 7 dní
      Olej
      (snad sem na nic nezapoměl)

      Pak byl drop event ukončen
      (tipuju díky spamu hráčů kteří zas chtěli hory vecí) a bylo nám oznámeno, že toto je poslední event drop co jsme zažili na CZ serveru (já se ani nedivím když každej druhej chytrák píše co by chtěl a co nechce, to musí bejt o nervy potom s nima)


      Jinak bych chtěl poděkovat adminům za všechny dropy co jsem zažil (dárečky se vždy hodili) :D A přeju méně starostí s těma ubožáka co si myslej že dostanou co si řeknou a zahltěj tím celej chat
    • Kostým pandy 7 dnů,Klobouk Pandy 7 dnů,Silný regen. lektv. na všechno 1x,ledový květ olej,a eště něco :D
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • jn sou to hrozní tupci.. mají něco zdarma a ješťě piskují.... když to nechtějí ať se odhlásí :D a já bohužel dárky nestihl protože jsem mněl rodiné záležitosti.. :( ale když na to koukám tak mi je líto asi jen toho obleku ale i to se dá přežít :D :D
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7