Vyplatí se postavit minihry?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Dřív se to asi vyplatilo. Nevím jak jiným, ale mě do mini moc lidí nechodí a když tak nahrajou lv 1. - 3..
      Spíš si zjisti u kamarádů co umějí hrát. Někdo umí pilu, někdo kamenolom, někomu jde rybník. A nevím co střelnice, ale takových jsem moc nepotkala.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Ariadna wrote:

      Dřív se to asi vyplatilo. Nevím jak jiným, ale mě do mini moc lidí nechodí a když tak nahrajou lv 1. - 3..
      Spíš si zjisti u kamarádů co umějí hrát. Někdo umí pilu, někdo kamenolom, někomu jde rybník. A nevím co střelnice, ale takových jsem moc nepotkala.
      Takže se to v dnešní době moc nevyplatí? Při ceně surovin tak 1.5kk až 2kk mohu postavit pilu ? možná víc :D Nevím... Bylo by super kdybych tam za hodku došel a měl tam ze pět úplnků :)
    • No hele já jsem udělal pilu a tam padá nejvíc úplnků ale musíš tam nalákat víc lidí na limu zase jsou drahé diamanty a máš tam 2x větší zisk ale nikdy se ti často nepovede ty diamanty dostat za lom jsem dal 2,5kk a za pilu 2kk a ted dělám velký rybník když děláš velké hry máš větší provozi ale musíš tam nalákat lidi třeba reprama nebo dialogama a to stojí taky čas ale ted mám kamaráda který mi za den v pohodě získá 76 úplnků takže super a je to necelých 2kk a z toho se něco vydělat dá ostatní suriviny ti doporučuji prodat u NPC ale třeba listy nebo klackyostatni prodej v NB.
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • No neviem ako vám ale mne to robilo obrovské zisky.. mal som 5 ľudí ktorí mi tam chodili každý deň, bolo to denne tak 120 úplnkov. No kupony sú drahé, tak som prestal. Ono za jedno postavenie platíš asi 1,5 kk, treba dobrú metódu na lákanie ľudí :P V mojom prípade som mal za mesiac 20 kk :D
      :phatgrin:
    • Minihry se ti rozhodně vyplatí, když seženeš cca na 4 minihry 20 lidí (Na každou minihru 5 lidí) Co dávaj 5 lv na 100% a 50% ze zisku (Úplňky jim dáš) + Budeš používat ty kupóny na zdvojnásobení odměny, tak si na tom vyděláš dost, Navíc tak ušetříš za úplňky na + SP karet, já bych do těch miniher těch 10kk dal, Řekl bych, že se to vrátí, navíc když seženeš lidi, tak z obr miniher padá i matroš na rezi z B, takže tim můžeš ušetřit i při Výrobě rezi, + když prodáš rezi budeš pěkně vydělávat.. :) Vše je to jen o lidech co minihry umí, já dávám lom na v 5, a docela dávám i rybník, ale ve zbytku sem levej jak nwm co.. :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • luaks wrote:

      No hele já jem udělal pilu a tam padá nejvíc úplnků ale musíš tam nalákat víc lidí na limu zase jsou drahé diamanty a máš tam 2x větší zisk ale nikdy se ti často nepovede ty diamanty dostat za lom jsem dal 2,5kk a za pilu 2kk a ted dělám velký rybník když děláš velké hry máš větší provozi ale musíš tam nalákat lidi třeba reprama nebo dialogama a to stojí taky čas ale ted mám kamaráda který mi za den v pohodě získá 76 úplnků takže super a je to necelých 2kk a z toho se něco vydělat dá ostatní suriviny ti doporučuji prodat u NPC ale třeba listy nebo klackyostatni prodej v NB.
      No nevím jak to je u tebe s tou pilou,ale tam nejvíce úplňků nepadá :) Já umím všechny hry až na rybník tam dávám tak 3-4lvl a vždy mi ty úplnky padnou prostě náhodně,stalo se,že mi padali úplnky 10x 5 lvl,14x 5 lvl,ale také třeba 3x 5 lvl a dál ne :)) Já bych řekl,že všude ty úplnky padají stejně,jen pila je hodně použivatelná a (každý?) si ji staví jako 1 :)
    • Pexeso je taktéž známá jako GM minihra, a můžeš jí najít pouze v minizemi GM (Myslím) už jsem to hrál a je to strašně lehké.. dal jsem tam asi 50k bodů :D:D hrál jsem jí tuším u Magrat v minizemi, v nějakém tom eventu (Vypadá jako takové modré plátno, na kterém je napsáno NosTale) a myslím, že tu asi nedostaneš, možná někdy taky za Event, ale pochybuji, po tomhle exp Eventu se bojím, že nebudeme mít ani Event Halloweenskej a zimní :D:D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Tak rozhodně pilu si každý jako první nestaví :D každý si jako první staví lom protože lom je nejjednoduší hra a nalákáš na ní nejvíce lidí.. a ja bych řekl že heloowen a zimni event bude ale bude bez bonusku a expiku atd.. :D
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7