Zdání klame -.-"

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Podle mě je.. Já když sem plyšáky přepočítával tak jsem došel k číslu.. 300? :D Ne fákt nevim je jich hodně :pinch: a jsem taky jedináček no.. Co nadělat, mít bráchu možná se tu nenudim sám a možná bych litoval toho, že se s nim musím prát o počítač, teda kdyby to byl brácha :D. Kdyby to byla sestra by vše odmakala za mě a pohoda :done: :D:D
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Já tu čtu napínavý příběh o plyšákách a Magua to zabije. Jsem se zasmála :D

    Já měla plyšáky, také leta ve sklepě. Ale pak se mamka podruhé vdala a její manžel začal sklep využívat účelněji. Pytel zmizel ... asi do konťáku. Béééé

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Tak ke Sasukemu - No já mám nevlastní sestru i bratra. Se sestrou se nevídám, s bratrem žiju. Kdybychom měli doma jen jeden počítač (což nemáme, díky bohu <3), tak bych si ani neškrtla. :D Ikdyž je zase pravda, že je o 9 let starší a o hlavu větší, takže by byl fakt zázrak, něco s ním udělat. ^^

    K Lusíí - hmmmm, mně by to samozřejmě taky nevadilo, ale jak vidíš... někomu asi jo ^^

    A k Ari - Takový dojemný příběh, že? :D Já si své pytle s plyšáky hlídám. Chodím tam každých čtrnáct dní, kontrolovat, jestli se něco nestratilo :D A díky bohu, rodičům to je zatím jedno a bratr ani neví, že tam jsou. <3 ^^




    • People never remember the milion times you've helped them,
      only the one time you don't.

  • No já bych tam chodil častěji.. Co ty víš je 14 - ctej den jdeš to zkontrolovat, vše je cajk, pak odejdeš, za 7 dní v noci tam přijde nějakej zloděj plyšákofil, čorne to všechno naloží do auta, zakryje a padá, ty přijdeš za dalších 7 dní a plyšáci nikde :D. To chce kontrolovat každou Hodinu, minutu, sekundu, setinu!! :D Mě se naštěstí vešli do pokoje a do skříní, takže žádný pytle ani sklep není potřeba. :D
    PS: Corpí (Smím ti tak říkat, že jo? :D) ty těch plyšáků máš asi 5 000 neee? :D mě se i takovejch 300 vejde to 2. místností a ty je musíš dávat do sklepa? :D.

    Edit:// Jo a dobře se nám tu změnilo téma :D:D Nejdřív se bavíme o tom, jak tu lidi otravujou Lusíí a teď o plyšácích.. :D:D.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Kdyby jo, tak bych si ho našla a nepřežil by to. Nikdo mi na moje plyšáky šahat nebude, pokuď mu to nesvolím! :done:
    Klidně mi tak říkej. ^^
    Možná že i víc. :D Když sem byla menší tak mi všichni kupovaly plyšáky, protože jsem na ně byla fakt jak ujetá. ^^ A táhne se to semnou pořád. Někdy si koupím nějakýho medvěda nebo tak, ale už to není takový, jako to bylo předtím.
    Za prvý, protože mi to rodiče už nechtějí sponzorovat, takže to musím platit svýma penězma. X(
    A za druhý, protože už se mi to fakt nikam nevejde. Na skříni mám asi 6 plyšáků, pak mám na posteli dalších 12, samozřejmě taky jsou nějaký plyšáci poházený po pokoji, takže bych je musela opět dát do sklepa, což mi drásá srdce. :pinch:




    • People never remember the milion times you've helped them,
      only the one time you don't.

  • zkus je spočítat :D

    Jo a pokud budeš dělat likvidační revizi, tak ti pošlu adresu, dětem se do truhly ještě pár plyšáků vejde (když vyndám 1,5m krokodýla :-D).
    ..... a nebo raději ne, za těch pár let co jsou na světě, už jich také nasbírali pěkný počet ... (ale já nic, já muzikant) :-DDD

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Tak 50 jich bude určitě :) Nějaký mám ještě schovaný u babičky, která mě v tom podporuje. :chinese:
    A pokuď se k tomu někdy uchýlím, určitě si na tebe vzpomenu a napíšu ti. ^^
    Mimochodem... Kyaaaa, 1,5cm krokodýl? ;( Já ho chci! :D




    • People never remember the milion times you've helped them,
      only the one time you don't.

  • Pche jen 1,5m.. Já ho chci 3 - metrovýho a 5-ti metrovýho medvídká!!! :D Mimochodem tys napsala Kyaaaaaa? :O No nevadí, jstli chcete dám vám typ jak schovat plyšáky.. Místo do sklepa všechny pytle vysypat, vzít si je a schovat po domě, a když rodiče najdou nějakýho plyšáka dejme tomu někde u kamen tak tam přijdeš a řekneš: Tenhle do polívky nepatří!! :D Ale opravdu Škorpí přepočítej si ty plyšáky, ať vim kdo jich má víc :D. Jestli bys jich měla přebytek, tak můžeš napsat i mě, vyfotit ty, který bys obětovala a já bych si vybral, s kterým bych ti to ulehčil :D. Plyšáácí 4EVER! :D Kdo nemá rád plyšáky není člověk! xD
    PS: Já zas mám 1,5 metrovou pandu :love:
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Sasů kde jsi ty takovej prcek vzal pandu větší jak ty? :D

    Tyhle velký plyšáky vám závidim mam jenom malý :D Joo to byly časy :D.
    Teď mam místo plyšáků malinkou sbírku her muhehe :D

    (Ari jestli se toho krokouše budeš chtít zbavit tak si ho vemu :D Perfektní dárek malý sestřence k vánocum muhehe :D)
    Tak když už mají podpis i ostatní... :D
  • jééé to jste my připomněly staré časi kdy sem byl taky na plišáky :D ale vyrostl sem z to ho :/už mam jen par plyšaků schovaných ve skříni :D
    Starší sestru moc lidem nepřeju do 12let sem sní měl epické bitky protože jsme byli oba sportovní typy,ale ja měl smůlu že mě segra uzvedla na 1 ruce:/ takže sem lítal přes pul baraku a ja zas byl technickej typ kterej přehodil přes rameno atd.... prostě masakr ted už je to pohodě 16 let a už nic takovýho není :D
    jo a ted sem vyděl plyšaka hada 5,4m vypadal hustě :D
  • Hoja - no, tak já znám jen bitky se svým starším bratrem :D to je pak taky sranda... jednou mě chytnul za nohy a hlavou dolů mě dal do nějaký popelnice, nebo co to bylo... za to jsem ho neměla ráda asi dva měsíce ^^ pak mě to přešlo a bylo to všechno fajn :chinese:
    Sasuke - noo, já myslim že se mi moc do toho sklepa nechce :D a ještě ktomu všechny ty plyšáky vytahovat a zase dávat dovnitř... :whistling:

    Jinak já mám akorát takovýho většího medvěda, jinak se mi ty velký plyšáky kupovat nechce, protože to stojí hroznejch peněz a já nemám na rozdávání :D Takže u mě vyhrávaj takový ty menší ^^

    A mimochodem... Jop, řekla jsem "Kyaaaa", co má bejt? :D




    • People never remember the milion times you've helped them,
      only the one time you don't.

    The post was edited 1 time, last by LaCorpse ().

  • Ari - Ale musím říct, že je to jen u někoho. Třeba já nebo pár lidí píšeme úplně stejně, jako když chodíme do školy. ^^
    Nevím jak ostatní, ale já si myslím, že gramatika se zapomenout nedá... Teda možná nějaký věci samozřejmě jo, ale takový základní.. Například "bytka" s tvrdým Y... :dash: Mě to třeba úplně bije do očí, že bych to fakt nikdy nenapsala.




    • People never remember the milion times you've helped them,
      only the one time you don't.

  • No v tomhle souhlasím se Škorpí :D. Jinak Arí, nevím jak jsi to počítala, ale já našel 2 chyby v I/Y a celkově 8 chyb včetně čárek nad písmenkama a oddělování slov, kdybych to bral přísněji a bral i čárky u spojek, ježiš.. xD Jinak Škorpí, k tomu Kyaaa.. Kawaiii ^^ a k plyšákům, já jich mám dost, takže další už nekupuju, navíc to mám všechno z rodičů, takže cajk :P:P.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~