Pinned ​Nejčastější technické problémy účtu Gameforge

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.  • ​Nejčastější technické problémy účtu Gameforge

   Nejčastější technické problémy

   - Nejdříve se ujistěte, že pokaždé spouštíte hru pomocí Nostale.exe (nepoužívat GF_Login.exe), dále vždy spouštějte hru jako správce.

   - Pokud launcher začne načítat ale před otevřením přihlašovacího okna spadne, zkuste následující postup:
   • Ukončete Nostale.
   • V Nastavení najděte Aplikace a funkce a odinstalujte Gameforge Login (Gameforge Login je samostatný program, nejedná se o NosTale).
   • Jděte do složky s nainstalovanou hrou (obvykle "C:\Program Files(x86)\NosTale"), pravým tlačítkem klikněte na Nostale.exe a klikněte na "Spustit jako správce".
   • Launcher se sám nainstaluje znovu.

   - Pokud se vám zobrazí následující chybová hláška "Program nelze spustit, protože v počítači chybí Api-ms-win-cnt-runtime-l1-1-0.dll" měli byste si doinstalovat tuto knihovnu do Vašeho počítače. Knihovnu najdete po kliknutí na tento odkaz (oficiální zdroj Microsoftu: microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145).

   - Pokud se Vám zobrazí chybová hláška o poškozených instalačních souborech, zkuste následující postup:
   • Ukončete Nostale.
   • Smažte dočasné soubory ze složky "C:\Users\%JMENO%\AppData\Local\Temp\GameforgeLoginSetup.exe".
   • Spusťte Nostale.exe (jako správce).

   - Pokud se vám zobrazí chybová hláška "Gameforge login je již spuštěn, zkuste to prosím později", ujistěte se, že máte zavřeny všechny instance Nostale (Přes "Správce úloh") a spusťte Nostale.exe jako správce.

   - Pokud se vám zobrazí následující chybová hláška "gf Init selhal!" nejspíše používáte Sandboxie. Vytvořte novou instanci Sandboxie nebo si přemažte Vaše stávající nastavení a zkuste to znovu. Prosím mějte na paměti, že Sandboxie je externí program a proto Vám nemůžeme poskytnou podporu v případě problémů.

   - Pokud se vám zobrazí podobná chyba "V jednotce E chybí disk" kontaktujte náš support. Tato chyba je nahlášená a náš technický tým na ní již pracuje.

   - Pokud jste zkusili výše uvedené možnosti a program Vám stále nefunguje, nebo pokud jste narazili na jakoukoliv jinou chybu, kontaktujte nás prostřednictvým ticketu (zde: nostale.support.gameforge.com).

   - Více informací o novém loginu (FAQ) můžete najít zde : gameforge.com/cs_CZ/support/gameforge

   - V případě jakýchkoliv problémů s účtem Gameforge kontaktujte náš Gameforge support zde : support.gameforge.com/
   ¯\_(ツ)_/¯