Chování nízkých Lvlů

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Chování nízkých Lvlů

    zdravím,
    chápete někdo chování nízkých lvlů?..
    Nemluvím o tom,že se mě každou návštěvu města asi 3 lidí zeptají,jak vyrobí náhrdelník,ale o to otravování v Slunečných loukách,Případně chármu..
    Pořád mi sekají do příšer,ale když se rozhodnu čekat až zvíře začne útočit na toho kdo do ní řeže (samozřejmně nízký lv) už mám málo live a musim jako úplnej ------ utíkat..Další věc je když vás začnou otravovat s vyexpením...V metinu sem to řešil locknutím šepotu ochodu a všeho ostatního,ale poučil jsem se že to nestačí...Leze mi před příšery a schválně píše dlouhý zprávy,aby mi kompletně zrušil výhled atd..Když je ve městě narváno a nějaká chytrá hlava navede další,aby kolem někoho udělali oblouček,nedá se to řešit jinak,než relogem-Ale to je jediný důvod na který znám "klíč"..

    Jediné co mě vždy kompletně uklidní je,když jdu do oblasti s luskama,kde jsou nízky lvly a začnu tam ničit ty pii lusky a pak jen sleduji,jak postava za postavou padá xD..

    Slouceno, myslim ze tematicky se bavite o tom samem /Thomas
    Já chci new server :(
    Aeros-RaslX lv. 88
  • RE: Chování nízkých Lvlů

    Holt takhle to vždy bude...Ten kdo je línej se vždycky bude ptát...
    Mě spíše tíží jiná věc.V icebreakeru mě štve používání nápojů,přece to jsou pak nekonečné hry!Nechápu že jim to za to stojí vyhrát jednu hru a vypotřebovat 50 nápojů s HP...Štve mě to hlavně proto,protože se takhle úplně vymažou rozdíly mezi horšíma a lepšíma...Se Soupeřem, se kterým bych vyhrál s naprostým přehledem,najednou prohraju,protože já si narozdíl od soupeře ty nápoje nedávám...
  • Hnusné chování k nováčkům

    Co dělají někteří lidi je fakt hnus.
    Myslela sem, že to tady nebude, ale jak je vidět sem se to dostalo taky. ;(
    Některé věčí levely využívají nováčků, že se ještě nezorientovali a nevědí co a jak.
    Například si věčí level udělá stánek na expišti malých levelů s názvem stánku " 7 gillion kamenů jen za 7k " , jenže malý levely nevědí že ta cena co je napsaná pod tim předmětem je za 1ks a klidně to mohly koupit kdybych ho neseřvala...
    Takovýhle kr**éni mně vážně štvou. Snaží se na malých levelech vydělávat. :grumble:
    EDIT: Mám podělanej komp a nemůžu dělat screenshoty, může se toho někdo ujmout? ^^

    The post was edited 1 time, last by Mellody ().

  • Ahoj!

    Já bych chtěl napsat jen to, že oni neporušujou pravidlo
    §2a, ale také pravidlo §2e, protože stánky mají svoji zónu!

    A print screeny budu mačkat klidně já.[/b]
    Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností. Bertrand Rusell


    The post was edited 1 time, last by MXW ().

  • Ano ale pokud vim tak vydelavani na malych levlech neni poruseni pravidel... leda by schytali za to ze maji stanek na miste, kde byt nema, ale taky jsem ho servala ze tak vydelava a on na to akorat rek, ze uz se par lidi chytlo... btw chyt se i Xerox kterej malej lvl neni, ale je to hnus... uplne stejny jak na metinu...
    Nick in game: Ninska

    Level: 55 | Character: Mag | Start: 30.11.2009

  • Abych se k tomu vyjádřil.Myslím že většina tu hrála víc her něž jen od GameForge a i já jsem vidělal trošku víc peněz tímto ale to bylo tím že jsem nevěděl že ta cena je za 1 ks tak kamarád at do shopu dám prášek že si ho koupí 21x a já se ho zeptal jestly je ta cena za celý nebo za jeden.No a on řekl že za celý a já to teda dal že je to kamarád za 5 tisíc a nějaký mamlas mu asi 10 prášků vykoupil a já měl v kapse 50k.


    a ted tem větší problém

    Ano stánková zona. Myslím že by bylo vhodné ji přemístit někam kde je všem naočích třeba udělat ohrádku a tam to udělat protože jsem stál na tom náměstí dobré 2 hodiny a za ty 2 hodiny tam prošli jenom 2 llidé!!!!Tak se pak nedivte že se stánkuje kde se zachce když tato zóna je prostě někde cestou přes portál většina nováčků říká at je doprovodím že se bojí že co to je ty šipky čtyři at jim to vysvětlím
    badboy Archer 53lvl

    Me photo is in Avatar ^^
    :love:
  • wizroxiik wrote:


    Ano stánková zona. Myslím že by bylo vhodné ji přemístit někam kde je všem naočích třeba udělat ohrádku a tam to udělat protože jsem stál na tom náměstí dobré 2 hodiny a za ty 2 hodiny tam prošli jenom 2 llidé!!!!Tak se pak nedivte že se stánkuje kde se zachce když tato zóna je prostě někde cestou přes portál většina nováčků říká at je doprovodím že se bojí že co to je ty šipky čtyři at jim to vysvětlí.

    Souhlasím! A věčina lidí právěže ani neví, kde přesně ta stánková zóna je ( ani já to nevěděla... :D ).
    Tak proto ty stánky všude možně a hlavně tam kde je nejvíc lidí... Nojo, chtějí si hold vydělat. ^^

  • Taky musím souhlasit co se stánkového místa týče... Já taky nevěděla kde že je ta obchodní zóna, když jsem tam vlezla a to podotýkám že bylo odpoledne, kdy je tady nejvíc lidí, nebyl tam nikdo, ani jeden stánek, nic, takže když chci něco koupit většinou natrefím na stánky po cestě, nemyslím si že by to mělo být trestné... samozřejmě se to musí nějak ohraničit, páč když se narve 10 hráčů kolem portu je pak problém projít, ale stánková zóna by se měla udělat opravdu tam, kde je lidem na očích, každý chce přece vydělat, o tom je taky hra. Takže se taky přimlouvám :)
    Nick in game: Ninska

    Level: 55 | Character: Mag | Start: 30.11.2009