Mobspawn

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Komunito.. hrozná.. nevděčná.. komunito. Co to má znamenat? GM vám udělají takový super event a vy jim ještě nadáváte, že máte zkaženou hodnost a malou odměnu. GM vám taky nemuseli nic dělat a nemuseli jste mít ani tu tarotku, ani bedny z DHček. Já jsem si to užila a je mi jedno, že mám blbou hodnost. Když vás to nebaví, proč jste neodešli? Měli jste tam port, mohli jste odejít! Možná kdyby jste nebyla taková banda chamtivců, GM by vám dali i větší odměnu. Kdo je chytrej, si může spravit hodnost i bez důstojňáků a těch koulí na hodnost. (questy z hlaholící kytky atd.) Komu se to nelíbilo, dobře, ale nadávat GMkám že to jsou ku.. a zm.. to je fakt na úrovni malýho namyšlenýho děcka. A pro GM: NIC SI Z TOHO NEDĚLEJTE! Těm, kdo nadávají jen dáte ban a mají po srandě. Chtěla bych vám moc poděkovat za event a za všechno, co pro nás a naši hru děláte.


    S pozdravem vaše
    :s1804Aderena :s1804
    :s1804Aderena:s1804
  • Ta pověst byla převážně od začátku jak tam bylo u sebe asi 10 ibrahimů u portu, to byl instakill pro kohokoliv kdo tam vlezl... To je jediný co se mě na eventu nelíbilo jinak byl super. Nenadávám na GM, jsem jeden z těch co od toho eventu nečekají zisk i když za prodělek cca 600k zrovna nadšen nejsem... Taky co mě štvalo že 2 hráči si prostě pobrali skoro všechny bedny z plavidel, vem si že můžou mít tak 30 DHA? nejmín... to je 45kk a to je sakra peníz... Tohle bylo to největší zlo na eventu a ještě tam Scoty ironicky píše že koupí bedny když 60% pobral on a zbytek pajík... Ze strany GM když nepočítám začátek, super event, ze strany hráčů a to jak se chovali... proplesknout -,-
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Jediný kdo by chtěl proplesknout jseš ty :phatgrin: Toto nebyl žádný ziskový event ale ForFun event a to že ty tam fňukáš že jsi nic nesebral je tvůj problém. A ty bedny byly vedlejší prostě kdo zabije/hitne tak sebere. Já sem rád že sem získal alespoň ty dvoje křišťalky a tarotku. Ano je to nefef ale hold co se dá dělat.


    A dost mě taky naštvalo jak to bylo už zabitý tak hned spam GM CHCEME DÁRKY a podobně to byl fakt humus ;)
    Aktivita na nostale: Velká
    Aktivita na foru: Dostačujicí
    Mág lv 90
    Modrý Nos
    Rodina: Fearless (Zástupce)
    Moje druhá postava: ~Aox~


  • Ahoj, diky za odezvu. GM si z toho nic nedelaji, je to jedna z podminek naboru. V opacnem pripade nemaji v tymu co delat. Nicmene dekujeme i za zpetnou vazbu, co se tyce povesti, pro priste zvazime odeslani vice kouli na dustojnost.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Možná příště skusit "event v mbs"

    Stylem že někam dáte nějakou potvoru, která se na mbs mapě vyskytuje jen 1x a přes shout dáte "q" zabít tu potvoru za xx minut, když se tak stane poslat dustojnáky/koule, když ne tak nic

    Nebo by to šlo vybít všechny, řekněme dandery do xx minut a za to zase něco na hodnost...ale v tom případě to "zadarmo" to neposílat :D
  • Axosesus, ja jsem jen psal ze tam nechodim s cilem ze GM budou posilat darky. Ano, za ingame drop jsem rad. Ale to co tam predvedl pajik a scotty me dodelalo... ty tam sli vylozene s cilem nahrabat co nejvic... Btw vic lidi stve ze tam nekteri pisou "gm dejte darky" v tom horsim pripade "gm pls dej my darki"... ale s tim nic neudelas, nemuzes pozadat o jejich ban, gm je nemuzou mutnout kdyz nespamuji... je to spatna situace kterou musime prehlizet....
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Já vím mě to trochu taky naštvalo že to všechno posbíraly 2 lidé ale mě jde o to že to dáváš moc najevo po tom co jsi to zjistil si tam začal spamovat a sedět na místě že to posbíraly jen scotty a pajík a ještě to napíšeš sem hold sobců je v této hře moc ale to není žádná novinka musíš se na to zvyknout sobci tu jsou byly a vždy budou :thumbsup:
    Aktivita na nostale: Velká
    Aktivita na foru: Dostačujicí
    Mág lv 90
    Modrý Nos
    Rodina: Fearless (Zástupce)
    Moje druhá postava: ~Aox~


    The post was edited 1 time, last by *¤aoxsesus¤* ().

  • Tohle není nic nového. Česká komunita v kostce. A není se čemu divit, většina lidí hrající NosTale ještě neopustila ani základní školu jak se tak zdá :D. Osobně nechápu stížnosti lidí toho typu, že to bylo spíše průdělečné, než výdělečné. Herní peníze, resp. Goldy musí někam odtékat a takovýto způsob mi příjde dost dobrý. Event má být pro zábavu, né pro zisk, a jestli tam někdo chodí vážně jen kvůli odměně, je mi líto jeho ubohosti :v.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Mobspawn byl super. Moc se mi ale nelíbilo chování lidí. :thumbdown: Je smutné :( že někdo tam šel jen kvůli odměne. A ještě smutnější ;( že ji dostal ale nestačilo mu to X( . Byl to spíš event typu 4fun a já mám Eventy tohoto typu ráda :thumbsup: . I kdyš je pravda že s tou hodností to nebylo až tak dořešené ale moc mi to nevadí, protože jak tu už bylo spomenuto tak se to dá dodělat mnoha spůsobmi. ;) Takže děkuju GM za pěknej event! ;) ;) :P :D :) :)
    :altr: :altq: :altt: Smích, Láska a Naděje. To je vše co máme.
    UMĚNÍ JE ŽIVOT, ŽIVOT JE UMĚNÍ. :love: Miluju umění!!! :phatgrin:
    Lau~

    The post was edited 1 time, last by LaLa123456789 ().

  • skarletka wrote:

    2 hráči si prostě pobrali skoro všechny bedny z plavidel


    Pobrali tak ze meli vraha a neviditelku?
    - uz v roce 2012 tu hraci psali at tam jsou Glotzki (odhali neviditelne), pokud tam nebyly je to chyba na strane GM
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.