NosTimes v česku?:D

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • NosTimes v česku?:D

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bude někdy na českém NosTale něco jako mají v Německu Nostale deník. U nich se to jmenuje NosTimes a při otevření NosFóra to všem hezky vycvakne do hlavy forka =)
    Mě se ten nápad hrozně líbí, vychází to u nich myslím jednou za měsíc a jsou tam spoilery o nových sp, updatech atd., mohlo by se tím omezit spam všech postů jako například: Kdy bude sp9??, udelaji gm event?, nostale me nebavi ja chci svetelnou psp.
    Ale podle mě, by to mohlo být zaměřené víc i na hráče, chce to velikou práci s designem a tím vším, ale podle mě by bylo super kdyby na konci toho deníku by bylo datum kdy nějaký hráč dá lv90 a více. Například :)
    Nové sp9? Element voda? To bude již brzy.. <- žadna pravda, just saying, a na konci menší rubrika Postupy a levelování.
    Rosafak dosahl 90 úrovně - datum
    blablabla dosahl 90 úrovně - datum
    hatlapatla dosahl 92 urovně - datum
    dombabum dosahl 97 urovně - datum, ježiš snad chapete ne?:D
    ...
    Jak říkám, je to asi těžké zrealizovat, ale koneckonců by to šlo udělat i bez GA a spíš i BA.
    "Sešlo" by se pár hráčů a napsali pár stránek o nostale.
    A pokud by nebyli žádné spoilery, mohly by tam být i povídky :)
    No nic, končím tenhle dlouhý spam, stejnak se to ze strany GA zamítne a najít tu hráče, který by udělali něco takového..
    Jsme v česku co chceš^^, Prosím o vyjádření, kritiku a podívejte se na německý NosTimes ^^.

    The post was edited 2 times, last by *BloodWarrior*123 ().

  • Ja bych treba na neco takoveho určitě takove 2h denne nasel, problem je ze tu asi, mozna to uz je rok, byl někdo s nickem NosTimes nebo neco takoveho. Chtěl asi provozovat to co tu uvadis, dostal ban. Evidentne se tu niceho takoveho nedočkáme a stejne si myslim ze to je jen vyhoda v nemecku, jelikoz tam to vi mezi prvnima, vse co se kolem NT deje. Rundolf tu sice zalozil vlakno jen o prichazejicich zmenach ale stejne se na to kasle... Chtelo by to vetsi komunitu, troufam si rict ze na foru je max 30 aktivnich lidi a ve hre to bude tak kolem 400? nwm, jen muj odhad. A delat neco takoveho pro tak malou skupinu se asi nikomu nechce ;)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • "Ja jsem vsude a vzdy" takovy uryvek z Doctora Who :P No k veci, chtelo by to alespon minimalni zasah od BA a to hodit to nekam na forko, o zbytek by jsme se mohli postarat my hraci. Ale tohle chce opravdu souhlas z vyssich mist, BA nebo minimalne Coma... Uvidime ;)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Kdyby tam byli i informace typu obchodů, kdo skončil kdo začal tak by se předešlo spoustu zbytečných dotazů ze strany hráčů. Za mne to je super nápad, každopádně jediný způsob jak to realizovat je udělat o NosTimes blog, protože na forum to neprojde, jak se zmínilo nahoře tak už jeden člověk za to dostal ban.. :D
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • bylo by to zajmavé ale má to své výhody i nevýhody. bylo tu uvedeno že to mají na německým foru, já upřímně jiné forumy nesleduju a nejspíš nechápu princip ale podle mě by to asi mělo mít jako noviny více článků že? a mělo by to vycházet pravidelně. takže tím pádem by se o to mělo starat víc než 1 člověk a informace získávat i od ostatních hráčů, což přivádí celkem dost komplikací. největší asi je že kdyby měly posílat informace hráči tak by se mohly vyskytnout pomluvy. další podle mě stížení je že na nostale se nic extra nekoná, tedy poslední dobou jediná věc co byla zajmavá byl včerejší caligon který se nečekaně dal. a ještě morty jak myslíš to s obchodem? jako že e tam bude psát hráč xy.. překoupil věc, má z toho profit ×××k ? :D to by bylo zajmavé :D
  • Floxi, nemám na mysli to že se v bazaru prodala ta a ta karta.. Ale třeba mne otravovalo když se mě každý ptal kam se dal luk, stejně tak jako noviny nepíší o každém, tak bych tohle taky zavedl jen u těch vyšších levelů kde ten eq má cenu, fakt mě bavilo denně odepisovat x lidem že sem prodal luk bludičkovi za 1,3kkk c:
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Oficiálních novin, jako je NosTimes se s největší pravděpodobností nedočkáme, jelikož k tomu by byl potřeba souhlas Gameforge a to si nemyslím, že někdo získá.
    Ale i kdyby tak má vůbec někdo z vás zkušenosti s publikováním článků a měli byste vůbec co dát do těch novin abyste je smysluplně udělali?
    Přesto není špatný nápad udělat neoficiální informační prostředek, kde by mohlo být to, co tu zmiňujete - informace o významnějších hráčích, které ostatní hráče zajímají.
    Vidím reálně, že kdyby se pár odhodlaných lidí domluvilo tak by mohli na nějakém free-hostingu si udělat takovýhle médium, informující co se ve hře děje.
    Informace o prodeji, kdo začal, kdo skončil, lv up
    ...
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • nestaci Vam Nostalici? Zpravy rychlejsi nez Blesk...
    Novinky od A-Z, drby, hadky vse v jednom. Ukazuje i kdo co vylepsoval/dal level.
    ktera celibrita se ukazala na glac, kdo s kym chodi, neshody, nevera, krize, rozchody ... novinari jsou samy hraci, prinaseji novinky od nosvilu pres glacu az po pousti.
    A to neni vsechno! inzerce, prani penez(NT) i seznamka! A mnoho dalsi ... Nostalici Vas dokaze vzdy prekvapit ...

    Proc je lepsi?
    Vychazi to denne/aktualizovan kazdou minutou ne-li sekundou!!
    po graficke strance? facebook mame vsichni radi ne?

    Nez se posbira dostek info/clanku aby vysel jedno cislo ... tak uz kazdej bude vedet a info bude zastarale ...




  • Nechtěl jsem nic psát, ale budiž.
    S Rundolfem souhlasím, protože FB má snad každý a používá ho na více zařízení (ntb/pc/mobil/tablet) a bývají aktivní.
    Jediný způsob je ten, že by lidi, který mají spoiler by to nikam nenapsali, ale napsali by o tom článek, ale nemyslím si to, protože donutit někoho, koho neznáte a může být v jaké koliv věkové skupině je těžké (hlavně mladší).
    Jestli se něco takového uskuteční, tak mi napište :D Klidně se přidám :D

    Sig by Siska
  • Nehledě na to, že to je zbytečné a příliš moc komplikované. Co se kontentu týče, myslím, že Jessin thread o novinkách zná každej. Co se levelování charů týče... jestli vás zajímaj i takový hovadiny, tak to congratulations, jste skuteční závisláci :D. (Okej, teď jen prosím, aby se nikdo neurazil, je to myšleno s nadsázkou, troufám si říct, že jsem i já byl na NT závislý a občas se o takové info taky zajímám). Hlavní problém tohoto nápadu je ten, že CZ/SK komunita je dost malá a musel by se o to někdo neustále starat, jelikož, jak již Rundolf řekl, by dané informace mohly být zastaralé. A díky prostředkům jako FB a všeobecné internetové komunikaci se o novinkách může každý dozvědět stejně rychle, stačí se zajímat. Nehledě na to, že kdyby to byl nějaký blog, na který by nebyl ani link na stránkách hry, nedej bože ani na fóru, troufám si říct, že s CZ/SK komunitou by to bylo tak, že by z ní 60% lidí ani nevědělo, že něco takové existuje :D. Vždyť už jen, kolik lidí, co hraje hru má i fórum účet a je na něm aktivní?
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~