Totální absence AT

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Totální absence AT

    Zdravím, předem se chci omluvit ale toto vlákno bude opravdu jen o kritice, a to negativní, na AT.
    Chápu že je léto, hodně lidí jelo na dovolenou nebo prostě byli pryč ale sakra! Na ticket u 2. účtu že jsem objevil bug jsem nedostal do teď odpověď, už to bude nějaký ten pátek co jsem ten ticket založil. Absolutně se neřeší celkem závažná témata na fóru, GM jsem ve hře viděl naposledy před půl rokem.. Chápu že to není jejich povinnost, tak ale ať udělají nábor a vezmou tam někoho kdo to za povinnost brát bude a kdo se o to bude starat. Vždy jsem se zastával GM proti kritice od hráčů ale už mě to taky začíná štvát, CZ NosTale upadá a to strašně rychle, už tu je víc lidí jen na eventy a ne že by se GM snažili to nějak udržet, oni to akorát prohlubují. Jak píšu, udělejte nábor a vemte tam někoho kdo na to bude mít čas a chuť. Jestli to takto půjde dál je do roka z NT jen pár map pro 10 hráčů.
    Díky za vyslyšení...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • GM nemá v povinosti práce zařizovat ať je zábava :) Od toho jsou právě letní eventy/zimní apod. Jinak pokud je to zbytečný bug který nijak hru netíží tak se nedivím že si nedostal odpověď :) nemají čas řešit nějaké blbosti (může to být bug ale taky úplně zbytečný tak není třeba ho někdy opravovat jelikož nezasahuje nějak do hry) Mimoto nejčastěji vidím Milambera naposled jsem ho viděl opravdu nedávno (fakt nevím kdy to bylo ale vážně né před půl rokem :D )


    E: Každá hra má vždycky nějaký bug zbytečný který není třeba řešit :D
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.

    The post was edited 1 time, last by Zetsu845 ().

  • S bugem toho samotný Gm asi moc neudělaj. To budou muset postoupit někam dál a čekat jestli to někdo opraví, takže ti těžko do dvou dnů napíšou vyřešeno ;) Na hře vidím Gm dost často (hlavně po večerech). Každou chvíli tam běhá Daemoon, občas Milamber, párkrát jsem viděla i Dieex, Magrat je hodně na herní postavě, takže určo vidí co se tam děje. Běhaj hlavně kolem velký studny a minizemě a jestli sedáváš jinde, se nedivim, že je nezahlídneš. Na fóru reagujou hodně magua s Rundolfem, občas Magrat s Cissnei. Jejich aktivita je tu myslím dostačující. Hru jaká je si dělají hlavně sami hráči. Dá se tam dělat spoustu věcí i mimo eventy. Máš možnost chodit třeba plno raidů, glac, arku, expit, dropovat.... ale to že je na glace prázdno a na raidy je kolikrát problém sehnat 15 lidí není vina GM, to je jen lenost hráčů.
  • oujeacekxml wrote:

    Na ticket u 2. účtu že jsem objevil bug jsem nedostal do teď odpověď, už to bude nějaký ten pátek co jsem ten ticket založil.

    Nejstarší nezodpovězený ticket máme z 20.8.2015. Poslední Váš bug report byl zavřen Vámi, a tím pádem je jasné, že jste na něj nemohl dostat odpověď, když jste jej zavřel 3 minuty po tom, co jste jej založil.
    Asi by bylo fajn zkontrolovat Vaše tickety (a není jich málo) a podívat se na odpovědi. Případně mi můžete v tom daném ticketu, na který jste údajně nedostal odpověď, něco pěkného napsat ;)
  • Já vás fakt nechápu furt si jen stěžujete že není co dělat můžou snad GM že afkujete v nosvill ? ne nemůžou není to na straně gm ale spíš na straně nás hráčů já sem zatím spokojený s tím co je a místo toho aby jste v nosvillů afkovaly a pokoušely se zvednout tu prdel a rozjet nějaký raid nebo šly na glac tak jen sedíte v nosvilů afknete a stěžujete si na malou akitvitů gm a že ve hře a že není co dělat. Tohle se začlo dít co ballo odešel z teamu protože ten čas si uměl najít a sám v posledním příspěvku psal že třeba mobspawn je strašně dlouho připravit. Zkuste být GM a chodit do práce asi 8h denně a pak přijit utahaný domů z práce a jít řešit věci a pak jen číst kritiků že nic nedělaj vy ste teda fakt hodní lidi :thumbdown: A s tím bugem jediný co můžou gm udělat tak to je to poslat dál hl gm nebo rovnou gf :) A s tím náborem teda ne málo lidí co jsou dost aktivní ve hře nemá zájem o tu pozici a když ještě nesmí mít ani jediný ban tak je pak těžký někoho sehnat . A gm vídám dost často v nosvillů kolem tuláka a tý sochy v nosvill. Fakt vás nechápu. A mě spíš začínaj štvát lidí jako jsi ty co jen kritizují a přitom samy nic nedělají. :pillepalle: :lol:
    Aktivita na nostale: Velká
    Aktivita na foru: Dostačujicí
    Mág lv 90
    Modrý Nos
    Rodina: Fearless (Zástupce)
    Moje druhá postava: ~Aox~


    The post was edited 6 times, last by *¤aoxsesus¤* ().

  • "Začíná upadat" ? Kámo nevím jak ty ale ta hra už dávno padla ;) arény jsou jen na talent když máš štěstí tak i mimo talent chytneš někoho ale to jsou spíše někteří se super EQ :) Jinak, to že afkují je jejich věc né snad? Každý nemůže sedět u PC 24 hodin co takhle zajít ven na čerstvý vzduch? :) Jinak od 90 se toho nemá moc co dělat když aréna a glac upadá a věřte mi někdy na glacu někoho prostě nebaví pořád umírat protože jdou jak mouchy 20v1 a hádají se "TY VOLE TO BYL MŮJ KILL"
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Nebudu reagovat na původní příspěvek, protože tam není jediný věcný argument. Nicméně trošku osobního pohledu - mě hra nepřestala bavit a musím říct, že díky rodině, kterou momentálně mám, mě asi ani nikdy bavit nepřestane :) Podotýkám, že mám doexpeno, Q mě žádné nečekají, na Glac chodím sporadicky... Takže ano, je to hodně i o lidech.

    Tímto chci poděkovat všem členům mé úžasné rodinky :love:
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Jo, když odejdu, tak to vypnu ne? :D Jinak Magrat, když tě hra tak baví, zkus se někdy ukázat ve hře. :) Samozřejmě ti to nijak nepřikazuju, ale bylo by super tě tam vidět. Většinou vídávám ve hře Daemoona, Venomku nebo naši Chosé Sontares dokud ještě byla v týmu. ;( :D A nemusela bys tam chodit jen kvůli "ukazování". Mohla by ses i tak namátkově podívat, jestli všichni dodržují pravidla. ^^
    :s1804Aderena:s1804
  • Jsem tam každý den (moje herní postava Hinatka). Pomáhám s TS a když mám náhodou odblokovaný šepot (netýká se informací kolem ticketů) - (Z TOHO DŮVODU, ŽE TO NA HERNÍ POSTAVĚ ŘEŠIT ZE ZÁKONA NESMÍM), tak ráda poradím. Dovolím si tvrdit, že na hře trávím nejvíce času z celého týmu :)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Prosim o lock protoze na toto nemam normalni odpoved. A nechci dale pusobit jako ten, kdo si mysli Magrat ze jsem, nejaky negr co se ji tu msti za PC. Diky za vase nazory lidi :)

    E: Ano magrat, mas pravdu, tato hra je i o lidech ale tady je ten problem ze dnes je hodne z nich zarity ve "vlezdoprdelkovstvi"... Kolik lidi na me nadavalo v arene, koupil jsem si novou kartu a EQ a ti co na me nadavali tak nekteri z nich se me ani neopovazi dotknout. Prijde mi to zkazene, je opravdu malo dobrych lidi jako treba Věšák co umi pobavit a zaroven se chovaji normalne.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().