Glacernon

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ahojte, chtěl bych tu jen něco málo napsat co si poslední dobou myslím o
      hře a jak to je. Každý má z Vás jiný názor, já bych teď vyjádřil ten
      svůj... Nezdá se Vám, že hra poslední dobou upadá? Já nevím, ale už
      nevidím ani nic pozitivního, hra je super, ale prostě proč ve hře
      chodím: raidy, drop, okam atd.? Přece na výdělek. Ano je to součást hry,
      ale hlavně je to na výdělek... Dále, co uděláme za peníze? Kupujem si
      EQ, vylepšujem ho, kupujeme SP, vylepšujem, kupujem rezy, nosmáty... Za
      jakým účelem tohle vše dělat, když dojdeš na hru a většina lidí afkuje?
      Proč budu mít EQ R7+8, sp +15, když afkuju a většina také? Já si myslím,
      že VELKOU SOUČÁSTÍ této hry je glac. Ano, je to část hry, jako je např.
      okam. Ale tak vylepšujeme se snad abychom chodili glac, pvp (aréna) a
      pvm. Jenže tady člověk prostě dojde do arény a ta je poloprázdná. Dojdu
      na glac, ať je to kdykoliv a na mapě jsou 2 lidi. Dost lidí skončilo,
      protože na hře není údajně co dělat. Kdyby byl alespoň ten glac trochu
      živější, tak hra bude mít větší smysl. Každého glac nebaví, chápu to,
      taky mě někdy nebaví, ale myslím, že alespoň raidy by mohli bývat
      častěji, než 2x za víkend, tedy když je caligor, což nemá caligora smysl
      už řešit. Nevím, jak by se to dalo oživit, ale mohli bychom se
      dohodnout všichni, že nějakou určitou dobu dojdeme zabojovat si na glac a
      né, že tam budou 2 lidi na mapě. Kdysi hra byla clá o sobě živější.
      Tohle je můj názor, jak to cítím ke hře. Doufám, že chápete co jsem tím
      chtěl říct.
      PS: Jestli sem to napsal někam jinam a špatně tak se omlouvám... absolutně netuším jak se píše na forum. :altg:
    • Netuším co by mohlo být za reakce na Nostalíkách, jelikož tam mám ban.. Takže sem napíšu pohled sám za sebe. Hru hraju za účelem zábavy, a v každé hře je soutěživost kdo je lepší a proč. Skrz neaktivitu glacu skončilo spoustu lidí a ještě spoustu skončí. Nedávno jsem se na glace ukázal, byl tam Bobr, Mogrganity a asi dalších 5 lidí.. a od nás? Já a 2 prckové.. Je trošku těžký zvládnout zabít 5+ lidí když má každý jiný element a jsou na stejné úrovni jako jste vy samy.. Pro tenhle případ sem z glacu šel pryč, protože na co bych se tam s tim páral, když to nedokážu zabít.. Pak tu je skupinka lidí u nás, 90 tam je jedna/dvě ke všemu slabší že mi nedělá problém zabít celou skupinku.. Namísto toho aby dal namísto mnicha war 1sp na morálku, Zvědi wk pro buff a sundali mě, tak radši odjeli z glacu.. Já bych ten glac oživil strašně rád, klidně bych i přešel na druhou stranu kdybych musel.. Když jsem já měl lvl 80 tak na glace byl fůrt někdo, i přes školu tam bylo v dopoledních hodinách víc lidí než je teď přes pracovní dny odpoledne :pillepalle:. Jenže když má každý body z caligora tak se není čemu divit že to tam upadlo. Co bych dal za eventy o světlo, kdy si každý může udělat spoustu bodů ale hlavně pověsti a užít si tu hru v plné kráse
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Tokky jako ono mě to mrzí taky docela dost že ten glac žije hlavně o víkendu kdy jsem na brigádě a to když napíše jedna nebo druhá strana ať dojdou ti druzí na glac a 10 lidí napíše vy*ižte si p***l nikomu body dělat nebudeme. A přitom z těch 10 lidí 5 lidí pak volá tu druhou stranu na glac :) jo a spera na glace zase začíná být aktivní protože 2-3 měsíce před koncem šk. roku nám ta aktivita na tom glace hodně klesla :)
    • Berte v potaz že mnoho hráčů není závislý na nt a jdou třeba ven a nebo hrají jinou hru protože tu je celkem málo obsahu a neříkej že na glacu je málo lidí včera večer tam bylo dost hráčů a na caligorovi je jich hodně a tam si stačí udělat body ale tyto problémy přinesl hlavně caligor a taky nebýt línej a vyjít na 1 minutu z glacu napsat nebo do rod napište či přátelum ať napíšou repro anděle/démoni prosím na glac a je to , je tam alespoň 10 hráčů a to bohatě stačí na body taky tu je nudnej či malej obsah ve hře a questy se jen opakujou taky mnoho hráčů ty Q nedělá a ono se to pak ohraje a přestane bavit když se dělá furt to samý a v aréně je taky dost lidí a raidy se dělaj celkem často až na ty vyšší lv a co tak to založit sám ? a nestěžovat si že nikdo nezakládá furt kecy kecy přitom to může udělat sám/a . Fakt stačí 1 repro za 50k a stačí napsat , na tom glacu je taky málo lidí protože si myslí že tam nikdo není ale jakmile někdo napíše repro tak ví že tam někdo je tak tam jdou.
      Toť můj názor
      Aktivita na nostale: Velká
      Aktivita na foru: Dostačujicí
      Mág lv 90
      Modrý Nos
      Rodina: Fearless (Zástupce)
      Moje druhá postava: ~Aox~


      The post was edited 3 times, last by *¤aoxsesus¤* ().

    • Zajímalo by mě jaký máš level ty chytráku.. :D Každý snad chodí ven, ale ve srvonání s 3 roky zpět hrálo nostale 2x tolik lidí, takže i když někdo u toho pc nebyl tak stejně byl alespoň někdo na tom glacu.. Body sis musel dělat pracně, ne zajít na půl hoďky na glac skrz caliho, proto tam byly lidi fůrt. A s reprem? Napíšu ti 20 repráků ať jdou na glac, schválně kolik jich dojde. A zajímá mě co ty hráče omrzí, mě ta hra přestala bavit skrz ten glac, jinak sem s ničím problém neměl.. Schválně kolik lidí dodělalo všechny Q dřív než skončily, ani né půlka :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Je toho moc, aktivita je nízká, protože každý má jinou vizi "ideálního" glacu, pro některé je to probíjet se 30-ti hráči, někteří vyrovnaný stav a štěstí na stun nebo sám si dávat všechny. Osobně nenávidím, když někdo proti mě použije elik (navíc, když ví, že se vyrovnáme silou). Aktivita klesla caligorem...no né tak docela, spíš jsou lidi lenošní tam dojít. Ono, pokud jde o body, tak v pohodě se dají nabrat i mimo caligora a na repro "pojďte na glac" ti málo kdo a málo kdy dojde.

      Q je strašně krátký a byl bych radši, aby se daly i opakovat...jsou z toho pěkný odměny (zvláště 80+). Lidi (s tímto problémem) co opouští hru se spíše nezajímají příběh, takže už od začátku je tahle část hry nemusí bavit, ale to je prostě RPG.



      Nakonec eventy. Jako jo jsou pěkný, ale eventy na glacu ten problém nevyřeší. Spíš si myslím, že na ten glac chodí pořád jen ti samí hráči a to jak od démonů, tak i u andělů s tím, že pak jsou lidi co chodí jen na raidy...klasicky.



    • No s těma reprama pochybuji že napíšeš repro a pár 80 si řekne jupíí je tam tokky jdu se nechat zabíjet ^^ nediv se je snad jasné že když napíše někdo ze silnějších hráčů tak že se tam ti slabší jen tak přídou a nechájí jen tak zabíjet a kazit si score to fakt ne někdo tu odvahu občas má ale po pár minutách stejně odejde taky proč tam zůstávat jen chcípat a chcípat to lidi většinou přestane bavit
      Aktivita na nostale: Velká
      Aktivita na foru: Dostačujicí
      Mág lv 90
      Modrý Nos
      Rodina: Fearless (Zástupce)
      Moje druhá postava: ~Aox~


      The post was edited 1 time, last by *¤aoxsesus¤* ().

    • Ty jednou napíšeš, že když někdo napíše repro tak ti lidi dojdou... za 1) je to nesmysl a říká to i více lidí a za 2) úplně si protiřečíš. První napíšeš, že lidi dojdou, když napíšeš repro a pak napíšeš, že se nemá divit, že nedojdou. Jo a zmínil jses, něco o raidech, že jsme líní nebo tak něco. O tom já tu vůbec nepsal, takže fakt nevím co čteš... Já psal jen, že raidy chodíme protože je to součást hry a je to na výdělek, né že jsem líný něco založit nebo čekám než někdo něco založí... :oops:
    • Ano sice je to trochu srabácká strategie ale i ti prcci co jsou slabí toho silného ve větším počtu sejmou .. a koneckonců vždy když jsem byl glac (a patřím mezi slabé) tak nás druhá strana začala dávat, počkal jsem chvíli a silnější dorazili .. takto to bylo vždycky popřípadě přišlo víc slabých lidí a dali jsme ty silné
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • kazda hra upada, a nejen kvuli Glac. Samozrejme taky k tomu prispiva

      Nostale je hra z roku 2006/07. Tedy 8 let stara hra.
      Nemuzeme ocekavat zazraky.

      - grafika
      - malo map/prostoru - nektere mapy narazime jen pri plnenim questu.
      - malo aktivit - ice-break, okam, duhovka, glac
      - malo moznosti s questama - zab xx toto, prines xx toto, jdi tam, promluv s xx, spln TS.
      - malo kosmetickych uprav (customization) - nekdo by rekl ze se na to moc nezalezi ale dost hracu chce byt originlni odlisni od ostatni.
      Mame tu sice kostymy, zmena barvy/typ vlasu, ale neni toho moc. Kdyz mame na sebe SP tak je kazdej z kopirky (az na kridla+zare), tedy nepouzitelne s SP.
      - a hodne dalsi

      V dnesnim dobe, kazdy hrac spis preferuje sandbox (open world) mmorpg.
      Kde je neomezen nicim.

      Nevim jak moc kdo tu sleduje reddit.
      Doporucuju to sledovat kanal MMORPG
      reddit.com/r/MMORPG/
      btw reddit.com/r/Nostale - je mrtvo, 1 vlakno za par mesicu a vetsinou nikdo nezareaguje

      Muzu tvrdit ze 50% a vice hracu na Nostale drzi/hraje/loguje jen kvuli kamaradum, "vztah", pokec, nebo jenom jako zvyk ...

      Neberte to jako kritiku Nostale ale uplne vse nemuze glac.
      A mimochodem dalsi topik co nic nevyresi.




    • Glac je pro mě nepodstatná kravina. Chtělo by to víc questů. Všimli jste si, že nejsou skoro žádný vedlejší? Možná tak z hlaholící kytky, eventový, a ten vedlejší quest v laborce na ty prsteny. To je všechno. NosTale je MMORPG, ale questů je málo, a to je to co dělá RPG RPGčkem. Proč by se k hlavní příběhový lince nemohly přidat nějaký delší vedlejší příběhový linky? Ve hře je spousta NPC se kterýma se nedá mluvit ani nijak jinak interaktovat. Stačí jen vymyslet nějakej vedlejší příběh. :gamer:
      :s1804Aderena:s1804
    • Vedlejší questy tu jsou a hodně v poušti od 80 do 89 který doplnujou mezeru mezi pouští a sopkou a pěkně dlouho to trvá než to dodělášale souhlasím mohlo by to být vícero vedlejší denních questu na menší lv ne jen pár na 90+ a toto téma je už docela zastaralé ale ok :phatgrin:
      Aktivita na nostale: Velká
      Aktivita na foru: Dostačujicí
      Mág lv 90
      Modrý Nos
      Rodina: Fearless (Zástupce)
      Moje druhá postava: ~Aox~