Část karty piráta + hledám hráče na pomoc

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Část karty piráta + hledám hráče na pomoc

    Dobrý den,

    Rád bych se Vás zeptal, jaká je pravděpodobnost nebo úspěch získat SP kartu piráta, když oni hraju (Nemyslím to, že mi padne bedny, ale pomocí kouskama části) tak mi většinou padne něco jiného, pokusů jsem dal mnoho <---- Dal jsem do toho tak 1,5kk ale furt nic nemám.

    The post was edited 1 time, last by 11bellee11 ().

  • Je to o náhodě, loni jsem to zkoušela na prcka a po pár pokusech mi karta vyšla. Ale než utrácet za části karty, radši choď raidy. Na piráta berou i malý lv a z beden ti může padnout karta a ještě si můžeš vydělat. Předloni mi z beden padlo sp asi 5x, vloni jsem to flákala, tak jenom 3x a letos už po dalším pirátovi opravdu netoužím :D
  • Tady jako asi jeden z mala systemu NT to je o náhodě, i když co jsem četl v korejském článku tam jsou některé itemy do toho random vybírání zařazeny třeba 2x-3x a karta jen 1x ale ano, je to o náhodě :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Já nemám peníze, proto bedny prodávám, takže si nemohu dovolit je otevírat a abych nemusel zakládat nový theard tak tady je ještě něco: //


    Hledám hráče, co: Mi pomůže se 4. SP (V mém případě Pytlák - WK) do odevzdání 3,000,000$ (do 24. questu), protože si také nemohu dovolit WK kupovat, pište do komentářů kolik si představujete peněz za 24. questů, jeden hráč vyžaduje 3,000,000$ (+ další 3,000,000 využiju já do odevzdání) takže bych prosil o nějakou malou cenu, protože bych nechtěl platit 6kk za WK, nějaký hodný a skromný člověk ať si napíše do komentáře jakou cenu by požadoval, tedy nižší než jsou 3,000,000. :altx:

    Předem děkuji


    Edit:// Po napsání reproduktoru mi hráč nabídl 1,5kk... takže pod tuto cenu beru (Ovšem nereaguju na 1,499,999) minimální pomoc beru od 100K dolů, ovšem hráč co by mi to udělal zadarmo se tu určitě nenajde, jelikož všichni skoro tu jsou závislí na penězích.

    Edit:// 2: 1,200,000

    The post was edited 2 times, last by 11bellee11 ().