Bugy Loly

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • To jako vážně kvůli takové zbytečnosti? :D Prostě se snažte lol ten raid je v pohodě .. dobře to vykopnutí na poslední chvíli někdy fakt nasere ale co se dá dělat prostě se s tím smiřte a nebrečte tu jak malé děcka :D Ten raid se dá dát i s tímhle ;)
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Ne tady jen vidíš výsledek hraní hráčů. Čím dál více jsou hráči lenošní, vše chtějí mít jednoduché a na všem vydělat. Tak jsou tam chyby a co? Vy taky neste super a nikdo vás zatím neopravuje. Vy nejste hráči, jste jenom banda strašpytlů co se bojí probojovat si ten raid za každou cenu! Lenoši líní, jak můžete vůbec ještě hrát? Co tady vůbec na té hře dělat když vše dostanete jen samotným lognutím. Vážně už běžte všichni někam, to vaše chování je otřesné a ještě mluvit o GM, který na tyto eventy nemá vůbec vliv. Jo sry má, dělají překlady, sice bych je za ně taky někdy uškrtil, ale co? Bojuju, hraju, užívám si to co mám. To, že jsou tam chyby brání aspoň tomu, aby raid byla odrhovačka jako pirát, sněhulák, jarní a další. Kolikrát jste šli ty raidy po měsíci??? Kolikrát? Nikdy nikdo si ke konci těch eventů nevzpomene ani že jsou a teď tu máte další event, který vás vyzývá se poprat s tím co je a vy zase předvádíte jaký líný s prominutím lemry jste. Vážně už se probuďte! Nadávám na ten event jak je pitomej v několika věcech...Q je špatně udělaný, raid je jen o portech, na raidy nemůžeš vzít kohokoliv, myslíte si že všem to nevadí? Vadí, ale přesto s tím bojujem, snažíme se ten raid naučit a ukázat těm korejcům a dalším, že česká komunita dokáže bojovat za každých podmínek. Začnete si té hry konečně užívat už!!!
  • Ale Arone když tam prostě vidíš buff NOVÝ a je u toho popisek že to je prostě schopnost legendárních želv (Mám rád želvy :D ) tak to byl zatraceně úmysl ho tam dát a né bug tak sakra nevím co řešíš dá se to dát!!! Stejně tak i to vykopnutí jde přežít a zachránit ;) Jste tam 8 lidí .. mi neříkejte že vykopne všechny 4 naráz :) ostatní 4 lidi ještě v pohodě můžou k těm portům dojít kdyby ten dotyčný vykopnutý dostal stun
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Martinias pokud to beres takto tak vypal... Hraci jsou nejdulezitejsi cast herniho průmyslu a i kdyz se to nezda i hraci co hraji jen bez dobijeni NT jsou pro GF důležití. Uz jen treba z ohledu statistik ci feedbacku. Takze pokud povazujes bug za neco co by se nemelo resit, jdi si hrat Boombermana na nejakych browserovkach, sem nepatris. Tech bugu co posledni update prinesl je dost. Nehlede o tech predchozich co treba jen dava blby nazev itemu a i přesto je to dulezite pro novacky, nepredpokladam ze budes novackum vykladat, kazdemu zvlast, ze vila ohne je vila vody a naopak.... sorry za OT ale toto chtelo odpoved...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Ok, jsem tu přes 5 let. Takže klidně časem odejdu, protože vy si tu komunitu ničíte sami ;). Nemluvím o tom aby všichni přestali hrát, mluvím o tom, že chyby se nahlásit mají, ale přečti si to jak to napsal. Copak takhle se někdo má chovat? Taky nepřijdeš na úřad s takovým výstupem. Ať si bug řeší, ale copak se to má řešit tímhle způsobem?! Kdyby se to nikdy nedávalo, tak jasné, ale tohle není zas takový problém. Sem nepatřím už dlouho, ale co už, pořád se mezi vámi neukázal jediný člověk, který by mě přesvědčil, že tahle komunita je skvělá. Bugu je spousta, to ano..některý už několik let neřešených a zamlčených a přesto tady hučí na gm, který na to nemá vliv, aby nestěžovali nám čechům raid, asi se ti to líbí jinak bys nechtěl po mě abych šel pryč. Promiň, ale já to dělal dlouho, proto nejsem ani vyšší lv. vždy jsem jak debil pomáhal ostatním a slyšel jen jak mě předběhli v lv. a kde teď jsou...někteří nehrají (nemají tu co dělat) a jiní jsou úspěšní ve všech ohledech. nevím co je OT, ale je mi to jedno, je to názor spoluhráče a věř, že kdybych nechtěl chránit dobrou atmosféru v naší rod, která se tu ještě drží po několika letech, tak díky vám bych taky skončil dřív. Hrál jsem zde bez vašich rad a sám jsem se učil, jak dokáže tato hra naučit do života, poznat suprový lidi a také jak zažít největší pekla.

    Tohle je dobrý příspěvek..
    od čeho sou chyby? od toho aby se hledali a hlásili gm které to pak pošlou víš :) Aron

    Copak tento 1. příspěvek vypadá jako hlášení gm? Ano ten raid je těžký, jsou tam chyby, ale už se dal několikrát. Hráči na českém Nostale dokáží najít jakoukoliv možnost k úspěchu. Tohle je pravda, ale pak tu je problém řešený nedávno, jak se s tím popere komunita. Já debil jsem se zase nechal ukecat dělat eventový raidy. Nemám to rád, protože nabrat tým je větší práce, než normálně se připojit. Na začátku jsem si vzal asi 4 lidi co to se mnou dávali, ale zbytek byli nováčci. Pokaždé co jsme je to naučili a už jsme to málem dávali nebo dokonce i dali, řekli mi ahoj a šli jinam. Tak schválně komu ten event vadí víc, jestli těm co to i přes bugy zvládají a nebo těm co to nedávají?

    Nechtěl jsem to psát, ale raid se dá v pohodě na 3-4 nory. sice nám zabíjí jajamary, ale nevadí to protože výsledný čas není o moc delší, průměr je kolem 7 min. a to není moc. Skoky po neviditelkách..no vadí mě to, ale dá se to vždy obejít. Je to plošný skill, který se aktivuje na náhodného hráče v dosahu, ale aktivuje to jakýkoliv hráč, kterého vidí..co z toho plyne, když nestihnete neviditelky, tak neběhejte přes porty a nebo se jistěte..8 lidi 2 na každý port. Už i samotné zuření loly se dá přežít nebo utankovat, ale musí se chtít a případně něco obětovat.
  • Opravdu chceš soudit ostatní když pokulháváš s gramatikou a vyjadřuješ se bez prominutí jako 9ti letý fakan? Btw OT je off topic, to by jsi mohl vědět když máš "zkušenosti"... A komunita se ničí kvůli lidem jako jsi ty, kteří jen chtějí hrabat ale navenek se chovají "já nic já muzikant". Hochu tak se umím tvářit taky. Co ti hra přinesla do života? je to hra proboha tak tu z toho nedělej 3. světovou a vzpamatuj se! A jakým stylem se řeší bugy? Momentálně jiná možnost než aby to řešilo GM není, takže nevím co tu zase plácáš do větru, GM pokud uzná za vhodné nahlásit bug tak ho předá GF. Nehledě na to že GM mají omezený počet reportů, psala to Magrat nebo kdo tady na forku. Takže ano, jinak než aby to řešili GMka to nejde, teď doufám že jsem ti vzal vítr z plachet natolik, aby jsi se začal chovat normálně a nespamoval tu vlákna, už se nehodlám dohadovat na veřejnosti, máš-li něco na srdci tak pojd PM a já ti s radostí napíšu že to je kravina. :shit: :done: :done: :done: :done: :done:

    E: Zetsu nechci rýpat ale řeší se to skoro na všech forech, myslíš že to je opravdu něco co tu mělo být nebo to je bug? Já si osobně myslím že to byl nějaký koncept který nestihli smazat, toď vše :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Ahoj, omezený počet nahlášení se samozřejmě netýká chyb. Vše kolem nového raidu můžeme řešit až zítra, protože náš šéf z QA ani žádný coma o víkendu nepracují.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Skarletko zrovna ty si hraj na Logic Lv. God ... Kolik lidí mi tu řeklo jak jsi silně nedozrálý. To že máš zapotřebí jen ukazovat na nedostatky ostatních jen dokazuje, kam hluboko dokážeš klesnout. To že jsou bugy, by si všiml i slepý, a nechci nic říkat, ale QA nejsou Aladinové co si na své kouzelné lampě vyleští opravy -.- to za 1.
    za 2. Ano raid je silně buglý a mělo to dopad i na Raid Laureny, ale jak jsem psal výše, vše se musí řešit postupně, každá chyba se musí najít v C a k tomu v Hexa konfiguracích a řádek po řádku kontrolovat, kde se co událo, Kde je chyba, jak ji vyřešit. To není zrovna nejlehčí a nejrychlejší věc. A co si budeme říkat. Vyjmenovat všechny bugy o kterých vím já, jsme tu do večera, jako známý případ já vs Mannoroth kde se ukázalo, že byla chyba v logu.
    Je hezké že na chybu poukážete, ale jak říkám, nic není hned.
    A co se týče počtu reportů. Ano mají omezený počet, ale ani Coma nemusí říct ,,Ano, toto opravíme". Už jen z toho důvodu, že některé bugy jsou spíše nedodělávkou která nenarušuje chod serveru (Viz. Vánoční patch, kdy fungovali popisky buffů, a dva týdny na to by patch přehrán jiným a pic! ... popisky byly v čudu ^^)

    The post was edited 1 time, last by Dormin ().