Holy-SP body

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Holy-SP body

      Čau lidi, asi před rokem jsem byl u kamaráda a byly jsme na nostale a on hrál za jeho mága,hrál konkrétně za holy. Jenže hrál holy jakožto TANKA a přišlo mi to strašně OP. Nedávno jsem si založil novou postavu (mága) a chtěl bych si taky udělat holy jako tanka, ale nevím si rady jak na Sp body kam je mám dávat atd.
      předem Díky za každý nápad :altt:
    • Body na holly ( Tank )

      Jestliže ty chceš holly jako tank, osobně ti to nedoporučuji ale no.. Tak si davej body 50% do hp mp a 50% do obrany... Ale já ti holly jako tanka prostě nedoporučoval např. magové když dělaj SP 4 ts tak kromě buše musej mít nějaký útok, nebo na LoDi taky nic moc nevezmeš, po mém na holly bylo by nej. si rozdělovat body takto +20 utok +10 obrana +10 element +20 HP/MP.. Ale to už je na tobě osobně jsem ti na otázku odpověděl.
      :done: :cookie:
    • Body do obrany bud fakt hodně(a na holly ti budou chybět pak v hp, nebo musíš mi hooodně dobrou kartu a k tomu dobrý mušle který ti ty body přidají) nebo nic....

      moje doporučení je 30,0,0-40,50 kde ten utok ti pomáhá, ač seto nezdá, hp a mp potřebuješ dycky(a mp zvlášt) a ten element dle toho kde kartu využíváš a jak dobrou tu kartu vlastně máš

      Místo obrany máš mp štítek, holly ho sice nemá pořád ale když ho zapne tak je to hooodně cítit :) (ale je na to třeba tuna MP - proto taky hodně bodů do hp/mp)

      Nechod čistě tank....já zastávám názoor že holly není jen od toho aby stálo a healovalo....máš 2 healy, normální a skupinovej, když healuješ normálním, než se ti načte stihneš 2 aa(a když jste pak třeba ve 3 na rytířovi a jsi 90tka je to znát :D) nebo dáš heal skup heal a zase heal...podstatný je že něco děláš pořád, ne každé 3 vteřiny :) ....proto těch 30 utok a něco i do ele


      Pak bych ti doporučoval mušle sl energie, což ti dá další body do hp/mp a pokud budeš mít možnost tak do druhé zbraně a nebo k tomu dát ještě sl sílu (to ti dá body do ele)
    • Tomu nevěř....

      stačí se kouknout na body hp u mágů kde mají všude jenom 30 a je jasný že je to blbost....mág bez štítku má malou obranu, se štítkem žere MP a potřebuje body do hp/mp, nehledě na to že má málo hp sám od sebe(výjimka po 90tce) a potřebuje body tam

      dále ten vrah :D pvp 2. varianta není bez mušlí možná (100 utok je bez mušlí jen 99+15sp a zbyde ti 0 bodů) a není tam zmíněno jaký mušle jsou použity

      Je to teda můj názor :D jsou tam věci který mám stejně(čistě náhodou :D) ale je tam tolik věcí který podle mně snižují hodnotu toho postu o tolik že prostě...nevím :D

      každopádně každej má svuj styl, jestli se ti tam ty body budou líbit hod si je tak :)