"Nepovedená akce" GM

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • "Nepovedená akce" GM

    To si snad děláte legraci ne? GM pro vás udělá takovou menší akci (Dnes 20.7. hádám příbližně okolo 23:00) a vy se jim odvděčíte tím že jenom nadáváte? Nemusel udělat nic! Chtěl udělat takovou zábavu ale vy stejně takto .. Je to jen hra .. nenadávejte tak moc ... Oni to mysleli dobře ale vy hned kritizujete jak je to ........ Buďte rádi že pro vás vůbec něco dělají, mohli by se celkově úplně na všechno vykašlat! Má se to chápat jako sranda, i ty smrti já upřímně jsem se jako chlamal když jsem viděl jak vedle mě kámoš najednou umřel (né vážně jsem chytl úplný záchvat smíchu :D ) A i když to jsou jen blbé žvýkačky ale aspoň něco ne? Sice to nedostali úplně všichni ale mohou si ji koupit z NB za pár kaček .. Vážně, člověk pro vás něco udělá a vy se mu odvděčíte takto, vážně tahle komunita jde do kelu a vy je potom prosíte ať pro vás něco udělají typu: Hej GM dej nám nějaké dárky!!!" "My chceme dárky!" pokud nejsou dárky tak hned nadáváte jak blbý "event" to byl ...

    - S pozdravem $InSaNiTY$
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.

    The post was edited 1 time, last by Zetsu845 ().

  • Ahoj,
    bohužel jsem tam nebyl, ale hodně bych si přál abych to viděl. Když mi z rod napsal hráč jak je tam GM a že místo posledního dárku přilétly meteory, fakt to je vtipný. Tady si už málokdo pamatuje, že tohle je hra a pořád se snaží si nabrat za co nejmenší úsilí. Nevím, které gm tam bylo, ale prosím ať příště pošle aspoň 20 caligorů, ať si konečně mají na co stěžovat. Fakt za 1 úmrtí nadávají a přitom to nic není. :thumbsup: