Expení v lvl 61

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Expení v lvl 61

      Ahoj...
      Jsem tak trochu na tý beznadějný situaci, mám lvl 61 lukostřelce. Mám sp1, sp2, sp3 - ale na sp3 nemám job, mám jen 42. No a mám cca 4kk a to by mi na wk nestačilo. Nemohla bych chodit s rodinou lod, když nemám sp4... můj další Quest obdržím až v 62 lvl, ale zase... to expení... prostě nemám kde. Takže rodina, lod-vyloučeno (není sp4).. chtěla jsem tedy alespoň expit na ty questy, ale bohužel - to by mi trvalo 100 let než bych naexpila 1 lvl. Takže to je taky problém... nevíte prostě místo, kde by se dobře expilo? :( Snažím se dělat ty vedlejší, ale nevím nevím...
      :| :?: :?:
    • Ahoj, v tomhle lvlu uz se tezko expi. Ale bude letni event, tak zkus treba nejak vydelat (prodej beden nebo veci z nich) a koupit si WK. Kdyz reknes, ze uz ho mas, ale chybi ti job, tak te nekde treba expnou :) Nebo muzes zkusit trochu expit v kremu, ale moc rychle to asi nepujde.


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Koukni se na témata jak vydělávat,

      skus expit po kreemu, padají pírka která se dají prodat (nezdá se to, ale i když ti jedna potvora dá jenom 0,01% tak když zvládneš dát náhon alespon 5ti, tak pokud to nebudeš pořád sledovat a budeš se dívat spíše na drop tak zjistíš že zachvilku ty % přibyly sami)

      Expit by měla i aréna (ne obyč ale ty zápasy jak máš 5/den a máš svuj tym...nemůžu si vzpomenout na název :))
    • Jen doplňím.. To, co myslel PSY je aréna talentů . Otevřená je od 13.hodiny do 20.(kdybys nevěděla) . Doporučoval bych ti tam chodit na tu 13.hodinu,to je tam nejvíce lidí a třeba za 15-20min máš odchozeno všech 5 "talentek" . Dá ti to exp ( a né málo ) ale i nějakej ten peníz ( na tvém lv asi tam 10k za win) .

      The post was edited 1 time, last by Tadeaš ().

    • Arénu talentů znám moc dobře, dřív jsem tam chodila. Právě, že jsem to na tu 13. hodinu nestíhala, hlavně když byla škola, že. Takže pak jsem žádnej zápas neměla. Ale teď jak jsou prázdniny, tak snad to půjde a bude tam víc lidí.
      Každopádně děkuju za rady a taky si počkám na ten letní event :)