Pinned Grafická soutěž RANKY 2015 - debata

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Než se začnu rozčilovat, napíšu sem 2 pravidla soutěže.
    • ranky musí být na téma Nostale
    • názvy ranků musí být podle zadání včetně diakritiky, žádné zkratky se neakceptují

    1. Co si myslíte o 5? Hezká co? A diakritika je jako sakra kde?
    2. A hlavně že já se s tím dělám jako největší vocas a ještě sem kvůli tomu píšu. Nevím proč, ale nikde jsem v Nostale neviděl takové brýle, jako jsou u 7.


    Prosím pěkně, chci vysvětlení.
  • co ti vadí? to že tam někdo dal brýle to je jeho věc ne? a mohl je vzít kde chtěl a i když jsou ta brýle které se nevyskytují v nostale tak ale na většině ranků má nostale což značí že ty ranky scela jistě patří k této hře. a pokud se ti nelíbí 5. série tak jednoduše hlasuj pro jinou. pokud se ti nelíbí žádná tak jednoduše nehlasuj :)
  • Mno, já tu mám jeden dotaz, to se nikomu nelíbí 7ka?:D To jsem jedinej z mála exotů co se jim to líbí?:D Mě to přijde celkem fajn nápad a celkem jednoduché, byl bych rád za ranky jako je 7. Původně jsem se chtěl taky přihlásit ale nenapadlo mě nic moc originálního a skončil jsem u 4. ranku ledový král :D Ale doufám že to ta 7ka vyhraje, ostatní mě přijdou že jsou o tom samém. Pak nápad s hvězdičkama také není špatný :P
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Mně se líbí 5, 6 a 7 jenže u 5 mi vadí, že některé ranky nejdou přečíst a není tam diakritika. 6 je pěkna a není moc přecpaná, ale taky je tam chybička. Některé začáteční pímena jsou velké a jíné zas malé. No a 7 je supr. Není moc přecpaná ladí se zbytkem fóra a líbí se mi že jsou rozeznat ranky hráčů a ranky adminů, GM a pod.
    :altr: :altq: :altt: Smích, Láska a Naděje. To je vše co máme.
    UMĚNÍ JE ŽIVOT, ŽIVOT JE UMĚNÍ. :love: Miluju umění!!! :phatgrin:
    Lau~
  • Připadá to jen mě nebo 4ka nabírá nelegálně hlasy? Já jen že když se kouknete na ty profily tak většina má jen tak max 5 komentů ke všemu tu moc aktivní nejsou, přijde mi to divné :D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Neříkám že to vlastní člověk, spíš ten člověk uplatil ty lidi... Mi nepřijde normální že by se tolik lidí s podobným účtem shodlo na něčem "nezávisle na sobě" :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Vždy, když je nějaká soutěž/event/novinka, tak na fórum přijdou hráči, kteří normálně nejsou moc aktivní. Na konci budeme vyřazovat hlasy, které jsou přidané z účtů založených po zveřejnění hlasování. Zrovna Kakashik, Dethocus nebo Termix jsou hráči, kteří svůj profil mají založený od roku 2013, takže mají plné právo se zapojit do hlasování. Žádné kupování hlasů jsem nezaznamenala, takže prosím nikoho neobviňujte bez důkazů. Nerada bych, aby se tu strhla hádka jako v minulém hlasování.

    • Navíc mi přijde hloupost hlasovat pro kamarády. Budeme na ty ranky koukat ještě zhruba další rok, tak ať vyhraje ten nejlepší!
  • Floxi wrote:

    co ti vadí? to že tam někdo dal brýle to je jeho věc ne? a mohl je vzít kde chtěl a i když jsou ta brýle které se nevyskytují v nostale tak ale na většině ranků má nostale což značí že ty ranky scela jistě patří k této hře. a pokud se ti nelíbí 5. série tak jednoduše hlasuj pro jinou. pokud se ti nelíbí žádná tak jednoduše nehlasuj
    *censored*
  • no 7. tam dal brýle ale stále to neznamená že to nemá společné téma s nostale. a jestli sis nevšiml tak někteří to mají v rastrovém editoru - malování což dle mě není ideální, spíše se na to hodí vektorová (i tobě by to hodně zlepšila pokud jsi 1. což si neměl prozradit). A pokud používají malování ve kterém nejsou ani vrstvy (mimochodem v rastrové grafice jsou strašně důležité) tam tito soutěžící asi ani nebudou mít zdání o tom jak se nastavuje velikost plátna :D (nikoho nechci urazit) co se týče znovu toho fontu u 5. tak taky sem se bála aby to u mého šlo vidět a jak vidím tak jde :thumbsup:
  • oujeacekxml wrote:

    Neříkám že to vlastní člověk, spíš ten člověk uplatil ty lidi... Mi nepřijde normální že by se tolik lidí s podobným účtem shodlo na něčem "nezávisle na sobě" :)


    Doposud nebylo potreba me si honit posty, proto mam jen tak malo.
    Jelikoz se me dotklo Tvoje obvineni -ze jsem nekym uplacena, protoze moje volba 4 se Tobe nepozdava, zadam o predlozeni dukazu z tvoji strany. V opacnem pripade se tady omluv a nesir lzi.
  • Osobně bych byl rád v případě výhry 6. sady, aby byl autor dotázán na opravu velikosti písmen. Osobně si myslím, že by to nemusel být takový problém. Vždyť i Magrat nemá tak úplně původní rank minulého výherce... :D pakliže nedošlo k úpravě o které nevím. V každém případě 5-tka je podle mě moc špatně čitelná i když má krasné obrázky :D. 7 mi osobně přijde příliš suchá. A 4 dost obyčejná a nudná. Takže osobně má jediná výhrada k 6ce je diakritika, která se dá lehce upravit.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~