Pravidlo §2b

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Pravidlo §2b

      Ahoj :) Mám takový dotaz ohledně pravidla §2b (Nečestné obohacování jedné postavy na úkor druhé).
      Jak přesně tohle pravidlo funguje, popřípadě jak se dá dokázat, že se někdo nečestně obohacuje?
      Když se to tak vezme, tak k porušení pravidla dojde i když koupím něco na překup?
      Docela mě to zajímá, předem díky
      crale :)
      Pardon, pokud je to ve špatné sekci.
      1. Jsem mág tělem i duší... ^^
      2. Pomáhám, radím, zkušeností mám dost... :rolleyes:
      3. Poznáte mě podle SP +11 8)

      4. Sejdeme se v obchodce :sleeping:

      The post was edited 1 time, last by cralestonek ().

    • Na překup ne, prostě jsi to koupil on ti to prodal zá míň, s tím že dostal peníze rychleji. Jedná se například o krádeže, když dáš někomu držák, perlu atd... A on ti pak neprodá produkt to už je horší. Jako důkazní materiál je nejlepší video. Také podvodné stránky ... Prokáže se, že máš více itemů z jiných účtů, rychle nasbíráš velké mění...Teoreticky by do této kategorie spadalo i nevyplacení odměny za nějakou práci, ale já pomáhám zadara.
    • Staci si prohlidnout pillory za co jsou bany.. To pravidlo zakazuje podvody a kradeze. Patri sem kradez drzaku pri prilis moc duvernem obchodu nebo kdyz kupujes rezi s5, nekolikrat ti zrusi smenu a pak ti tam da s0. Nejsem si jisty jestli se pod toto pravidlo zahrnuje i to kdyz nekomu prendavas veci a nechas si je, ale myslim ze to sem taky patri. Zalezi nejspis na tom jak dobre mas dukazy ze jsi byl okradeny.

      Nedavno jsem, kdyz prisel darko za 50 nt ho koupil a prodal ho za puvodni cenu. Neni divu, ze vubec nevedel, ze je darko v nosmallu, protoze vetsina hracu sem na forum nechodi. Pak to je jejich chyba, ze jsou neinformovani a takto prijdou o prachy.
      Co je tedy necestneho na tom ze reknes prckovi, ktery dobije NT, ze maji nizkou cenu? Kdo je schopny koupit NT, je schopny podivat se do bazaru jakou maji cenu.
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • Ahoj, spíše napiš jakou situaci máš na mysli a někdo z týmu Ti může odpovědět, zda je to porušení pravidel či nikoliv. Přesné vymezení tohoto pravidla Ti nikdo nenapíše, poněvadž hráči přicházejí se stále novými způsoby, jak s někým ... ;)
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Třeba i to jak píše Floxi. To se docela často stává. Ale z vlastní zkušenosti se mi párkrát stalo..
      Vyměním xBuše za cokoliv a někdo o kus dál píše koupím xBuše za 12kk .. Dohodnu si obchod s tím, co nabízí 12kk a hned ho vyměním za něco v hodnotě 11kk +/- té první osobě.. Druhá osoba začne dávat do směny 6kk a nakonec mě pošle někam, že ho nechce za tu cenu.
      Podobně se mi to stalo i u SP. Potřebuju abys mi dal dva držáky za SP.. kámoš pak dá slevu.. ale on tu slevu dá jen jemu (tomu dohazujícímu) nikomu jinému to neprodá. Ale nakonec se tam oba smějí a vesele prodávají SP...
      1. Jsem mág tělem i duší... ^^
      2. Pomáhám, radím, zkušeností mám dost... :rolleyes:
      3. Poznáte mě podle SP +11 8)

      4. Sejdeme se v obchodce :sleeping: