Raid Laureny

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Raid Laureny

      Nechápu proč se bere jen 90+.. jako já měl prášky, jídlo, eliky a rezi a neumřel jsem ( holly 84 - °~Matej~° ) .. jde jen o to ať lidi maji všechno nechápu proč ti co nemaji prášek vubec vstupují na raid .. ty rezi na 80+ by měl mít taky každý na ten stín .. a jídlo se da vyrobit a eliky maji lidi na okamce .. tak nechápu proč .. a některé 90+ co zakládaji dělají z těch lidi 90- takové .. ***** .. co to vubec neumí a jsou uplně nejspíš vygumovani podle nich .. fakt je to raid 70+ a má to svoje důvody.. a tím že to jedna 90- posere .. nebo jich je víc ( když nemaji prášky .. ) tak se všechny pošlou " někam" ? pff toto je fakt komunita na dvě věci.
    • Já si to uvědomuji. a také proto je to "zodpovědní" v uvozovkách. Neříkám tím, že nic nezvládnou, ale i pod 90tkou jsou takový, co by to dali lépe než lecjaká 90tka. Na druhou stranu trvalé týmy chápu (ale nepodporuji) - nedává se to moc často a když už se to povede, chceš, aby se to povedlo znova. Tak proč logicky nenabrat stejné lidi, se kterýma jsi to dal?:D
      Tato věta je nepravdivá.
    • Jasný ale tady jde o to, dát nám 90- aspoň pár šancí 90+ tam v tom raidu taktéž budou a pro ty co nevědí co mají dělat ale elíky prášky všechno prostě mají, tak by jim to ty 90+ vysvětlili a myslím že by se to dávalo častěji ale ... taky proč že ano? 90+ by přišli tím o zisk :)
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • Zetsu845 wrote:

      Jasný ale tady jde o +to, dát nám 90- aspoň pár šancí 90+ tam v tom raidu taktéž budou a pro ty co nevědí co mají dělat ale elíky prášky všechno prostě mají, tak by jim to ty 90+ vysvětlili a myslím že by se to dávalo častěji ale ... taky proč že ano? 90+ by přišli tím o zisk :)
      Dobrej vtip, ty vaše 90+ už to zkoušeli a hledat vás co to umí celý týden nebudou. Pokud si myslíte, že 90+ má vždy přednost tak ten lv. vyexpete, někteří na to expili přes 3 roky a jiní to maj hned. Místo těchto vláken už jste mohli mít o lv. navíc. Vám se jen do té 90 nechce expit.

      Pokud to nevíte, tak ty 90+ co chodí ty raidy, tak se jim dá věřit. Prostě to tak je, radši vemeš 39 co to dají na 100%, než plýtvaj 100% dát jich tam 20 a pak kvůli 5-ti lidem se to stejně nedá.

      Pokud tedy chcěš dokázat, že na to máš tak se vyexpi a dokaž to! Škemrání ti na NT nikdy nepomůže. :done:
    • Větší lvl větší dmg, obrana, hp, heal(když zminuješ hollyho) často lepší EQ celkově

      Když se nehledí na toto tak je nad 90 víc známostí protože moc lidí nezabaví jen kolečko lod-glac-ob-drop/afk-....


      Jinak...nečetl jsem všechny posty, nechce se mi, takže toto jen reakce na autora/rku...neberou tě? založ sama a sežen lidi...neseženeš? expi, nechce se ti expit? obchoduj a sp si kup, nechce se ti ani toto? kalši na to...nebaví tě to? nevím co v té hře děláš
    • To už vám to není blbé? Aktivně beru x 90- které bych mohl ihned vyjmenovat, a to protože když se začlo během prvních třech dnů chodit tak tam ty elíky taky vyhodili... Teď když se to dává tak chce chodit každý, a pak nadává že ho nevezmu. První den jsem spotřeboval jen na elíkách přes 4kk - Kolik asi spotřeboval nějaky crus lvl 85-90 aby měl 1 smrt maxi a já ho stále bral,co? :) Udělal jsem pro vás návod aby jste to mohli dát i s vlastním týmem, někdo se toho chytnul a někdo zase ne.. Každopádně na vše spojené s komunitou vám už kašlu... Díky tomu raidu jsem byl nařknut že jsem sobec, blbeček a pak věci které by se tu neměli psát.. Nejdřív mi lidi brečeli v sšeptu ať je vemu, že se to naučí a budou to chodit... Teď brečí že si to přečetli na forum tak to umí a já je nechci brát. Víte v čem je taky rozdíl? Složit 39 lidí jenom z 90- tak trvají caligorové strašně dlouho.. S tymem s kterým chodíme to zvládeneme zabít s jednou obranou/glad. štítem :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)