Caligor-andělé

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nevím jak vy, ale já tohle čekal a směji se. :altr: Sám jsem zvědav jestli caligor má přednost před glac raidy...
      Prosím někoho o poslání výsledků posledních 5-ti caligorů. (Protože jestli andělé nedali ani 1x 20% a vůbec vyhráli, tak se za jejich chování vůbec nedivím, posledního caligora dali kdy?)

      PS: Vážně za ty výsledky a datum poslední výhry andělů budu vděčný. (poslat do zprávy, díky)
    • Já vám teď všechno vysvětlím NIKDO už nebude řešit že jen ta a ta strana nebo že za to můžou jen oni ne můžou totálně za to všichni kdyby jsme nebily takový pitomci a nebyli by jste takový sobci tohle by se nikdy nestalo NIKDY kdyby jste nebyli takový sobci a nezajímala by vás jen pověst a body tak by to dneska vypadalo o hodně jinak teď to vypadá takle nosí za to odpovědnost úplně všichni a démoni vás drží jen kvůli tomu že by jste pak na nás dělaly nájezdy a bylo by to pomalejší :) potlesk tohle se může stát jen na této komunitě ještě něco ohledně Honzovi návrhů podle mě by to teda nešlo bylo tolik dohod o míru a že se da caligor a pak pověst vždy to nějaká strana porušila a tohle by podle mě taky porušily. a místo toho by na nás dělaly nájezdy. :pillepalle: :minigun: tohle se dá vyřešit jen jedním způsobem caligor by nebyl na glace ale na mapě kde by byly všichni jak andělé tak démoni a byla by tam kapacita 500 hráčů žádná pvp mapa prostě. :thumbup: :grumble:
      Aktivita na nostale: Velká
      Aktivita na foru: Dostačujicí
      Mág lv 90
      Modrý Nos
      Rodina: Fearless (Zástupce)
      Moje druhá postava: ~Aox~


      The post was edited 5 times, last by *¤aoxsesus¤* ().

    • Souhlasím, ale pochybuju protože proč by to jinak bylo na glacu? :rofl: Ohledně toho proč nepouštíme andílky na caligora je jednoduchý, aspoň 100x jste nám ten raid pěkně .... no víte co :D Nechcem abyste ho opět .... :)
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • Zetsu souhlasím proto je tam taky blokujem v tom příspěvku sem to zmiňoval.


      Ale víte co je zajímavé ? :D že démoni který tam jsou dlouho se tam nedostanou ale anděle co přešly před dnem jo to je tedy pěkný :cookie:
      Aktivita na nostale: Velká
      Aktivita na foru: Dostačujicí
      Mág lv 90
      Modrý Nos
      Rodina: Fearless (Zástupce)
      Moje druhá postava: ~Aox~


      The post was edited 4 times, last by *¤aoxsesus¤* ().

    • Jak bylo vidět v neděli v 20h my anděly ani nepotřebujeme.. dáme to dokonce do 13ti minut úplně na pohodu, problém je až začnou lézt andělé na caliho, půlka se zase odtrhne na body a zatlačování a zas se to nebude dávat... tohle je zatím ideální situace a pokud si každý zajde alespoň 1x za víkend caligora tak je to dle mě fér...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Martinias wrote:

      Herodotos wrote:

      Márty náhodou v sobotu ve 20h jsem si byl vybojovat alespoň 20% a povedlo se :alte: A caligor se dal :thumbsup:
      Jen mě zdržuje hodně práce, jinak bych chodil furt :D
      Takže vám taky vyhovuje, nechat takhle ten stav? Ještě bych se zeptal Dragons, ale myslím, že andělským rod to teď vyhovuje...

      Martinias wrote:

      Herodotos wrote:

      Márty náhodou v sobotu ve 20h jsem si byl vybojovat alespoň 20% a povedlo se :alte: A caligor se dal :thumbsup:
      Jen mě zdržuje hodně práce, jinak bych chodil furt :D
      Takže vám taky vyhovuje, nechat takhle ten stav? Ještě bych se zeptal Dragons, ale myslím, že andělským rod to teď vyhovuje...
      Tak mě to nevadí, alespoň vím že se tam vždy dostanu i když přijdu později :D
      Co na srdci to na jazyku. Přesně takovej jsem ^^
    • Tak ja se tedy taky pridam do ty vasi "debaty". Co jsem ted o vikendu sel vsechny Caligori, tak jediny co jste delali je ze jste nas tam drzeli na spawnu celou dobu (ano, jsem andel). Celou dobu jsem mel na sobe wk a kdyz jsme se snazili projet ke Caligorovi, tak vzdy i kdyz jsme projeli a davaly jsme smajliky alt+k, tak do nas stejne kazdej druhej demon sel, jakmile me zabili asi uz po 20ty, tak jsem si dal zveda a projel nahoru k portu a sel do Caligora (ano, ikdyz jsem sel do Caligora nasli se jedinci co tam do me sli), chvilku jsem nahore sedel s jednim demonem kterej jim tam psal aby nas nechali jit alespon aby jsme si udelali tech 20% aby jsme meli bednu. Ano hadate spravne, asi po 3 minutach co jsem tam sedel tam prisel poss s vulkem a mnichem a sli hnedka do me, nedalo se zabranit tomu aby me nezabili, protoze meli i jiny elementy, ale od ty doby co me tam zabili jsem odesel, kdyz jsem odchazel tak jsme nemeli ani 10%. Takze pokud to chcete doresit tak aby se vam daval Caligor, tak at nekdo z demonske rodiny prijde na Andelskou stranu, treba by vam to pomohlo v tom ze by demonu mohlo jit vic na Caligora a Andele by meli aspon sanci mit aspon bednu.


      Btw:.Martiniasi jsem z rodiny Đragons~, a opravdu nam takhle Caligor ani moc nevadi, nebo alespon vetsine, hodne lidi z nasi rodiny je spis zamereno na pvp, takze nam to ani moc nevadi.
      Edit: Popripade se zeptam v rod, nebo zkus napsat Martinovi nebo nekomu z vedeni jestli s tim souhlasej :)


      Btw #2:. Sorac za chyby pisu z telefonu ;)

      The post was edited 2 times, last by mango6785 ().