Red, Ice, vulk a poss

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Red, Ice, vulk a poss

      Čau lidi do těď jsem hrál za wara, ale teď jsem rozjel mága a tak bych chtěl poprosit o pár rad: 1. vyplatí se hrát reda ? všichni říkají že ne že strašně žere atd.. mě se ale celkem líbí ,no nevím ?( . 2. Budu kupovat buď posse nebo vulka +9-11 jenže se nemůžu rozhodnout, hodně lidí říká že poss je silnější ale mě se zdá silnější ten vulk v tomhle si taky nevím rady.... ?( . Dál jsem přemýšlel o Icovi co říkáte ? moc lidí ho nehraje ale netuším proč ;). Ješte bych poprosil kam mám dávat body na redovi ? a když už jsem u toho psaní tak bych zrovna poprosil o body na toho ice, vulka a posse díky :)
    • Jestli to budeš mít na pvp tak doporučuji vulka déle vydrží a je o hodně silnější a na oheň většinou nemají moc velký rez poss moc asi ne je na zemi raz dva nic nevydrží a na vodu mají lidi často největší rez
      Aktivita na nostale: Velká
      Aktivita na foru: Dostačujicí
      Mág lv 90
      Modrý Nos
      Rodina: Fearless (Zástupce)
      Moje druhá postava: ~Aox~


      The post was edited 2 times, last by *¤aoxsesus¤* ().

    • Ice se rozhodně vyplatí. Poss x Vulk jsem ještě neměl šanci otestovat, skvělé štěstí na bedny. Co se týče reda - není špatný, ale investovat do něj prachy není nejlepší nápad. Vzhledem k tomu, že to je 1. SP, tak se ty věci dělají snadno a myslím, že si stejně později už za něj moc nezahraješ. Dává slušný DMG, ale má málo stunů a v podstatě žádnou obranu.
      Tato věta je nepravdivá.
    • Ice i red mají dlouhou dobu než se jim dobyje stun,

      oba žerou hodně mp, ale to i sp 5 a 6 takže v tomto si nevybereš

      ice a red nemají mor "unikátních" stunů....red má výhodu že poměrně slušně bere rezi na ohen, ale je třeba se trefit i infernem, což není zrovna nejlehčípokud je nepřítel mobilní a pokud hraje proti ninjovi/vrahovi tak si nezahraješ

      ice je jak red bych řekl, s tím že má trošku náročnější mechaniku štítku...musíš umět dát :)

      poss vs. vulk - je to asi nastejno, poss je trošku silnější vulk je zase lepší (větší obrana, lepší cc, hůř se proti němu hraje, ovladatelnost bohužel nedokážu posoudit)

      já osobne bych volil poss->vulk->red->ice