Raid 8 Sp

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Zdravím, vím že je to teprve pár dnů co vyšla nová karta, takže je jasné že se to nedává. Tudíž bych chtěl pro všechny co si stěžují ukázat návod jak se to dá jednoduše zvládnout, sice to trvá déle, ale spotřeba elíků je MINIMÁLNÍ .

      Pokud někdo z vás sleduje na youtube i zahraniční scénu, mohl postřehnout video raidu 8 sp od hráče Tigre93 - Allana
      Pro ty z vás co nechtějí koukat na zdlouhavé video jsem si připravil kratší shrnutí -
      NA RAID SE NEBEROU NOSMÁTI. Pokud někdo nechá útočit nosmáty do čarodějnice, kruhy se budou spawnovat o dost častěji.
      Pokud vás jde více než 29, tak buffy bugují.. domluvte se předem že alespoň jeden holy a wk buff bude mít někdo připravený, aby vám ho dal bokem.
      Při vstupu do místnosti vás čarodějnice "Zmrazí" (Budete v trnaté pasti.) A zároveň spawne stíny - Ty se spawnují na začátku a během půlky.
      Taktika je jednoduchá, po stranách toho hradu co je uprostřed, půjdete na pravo (Omlouvám se za to neukončení raidu, ale když mě po 3 zmrazila tak sem to vzdal :D ) ZA keře, spawnuje se tam o dost méně vírů/vějířů, říkejte tomu jak chcete.Zároveň stačí dát za každého holy pouze jeden plošný heal a všichni jsou zpět na plných životech. :)
      Po celou dobu raidu jste za keřama, bušíci se mohou co nejdřív proměnit zpět a křečci mají rychlost (Většinou po těch proměnách začnou být víry, snažte se chvíli počkat a až pak za křečka vyražte, pokud kliknete na sýr a následně na mezerník tak nemusíte zbytečně nadávat jak to chodí :lol: )
      Na raid je potřeba 1-2 Auraře + 1 war.. bez toho se neobejdete. Aura je neuvěřitelně super v době kdy dostáváte od caligora pohromu, war tahá čarodějnici i caligora k vám. V případě že se spawnou caligorové dva (To začne jakmile Laureniny životy klesnou na půlku) War tankuje jednoho, aby se křečci mohli v klidu proměnit u sýru, a druhého si dotáhne jeden hráč.
      Pokud je dostatek crussů, a máte schopné hráče s dmg a podaří se vám to dát včas, můžete poslední fázi caligorů úplně přeskočit. Když má Laurena 0,10% hp tak spawne poslední dva caligory, ale pokud dáte dostatečné dmg zatím co ona se portuje, přeskočíte tu fázi a bugne vám to.. Netuším jestli je to chyba hry nebo je to záměrně, ale na ostatních serverech sem to na videích už párkrát viděl.. Nám se to povedlo tedy jenom jednou, a to jsme ani nevěděli že to jde, poté jsem to šel hledat :D
      Přeji všem úspěšný lov :gamer:

      Prosím omluvte mojí češtinu. Nikdo není dokonalý a tohle je zrovna moje slabina, pokud někdo najde nějakou chybku a přepsal by mi to do zpráv byl bych moc rád :)
      Zároveň bych poprosil o přesun do návodů, snažil sem se to zestručnit co nejlépe to šlo.
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)

      The post was edited 1 time, last by MrMorty ().