Raid 8 SP- největší blbost

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Raid 8 SP- největší blbost

      Poviem tu to, čo si väčšina ľudí myslí :) Raid na 8 SP je najväčšia chujovina aká tu kedy bola :) Prečo?

      1. Raid je síce pre lvly 70+, ale tie nemôžu poriadne nadropiť pečate alebo prášky
      2. Celá vec s práškami a pečaťami pre každý raid je blbosť. Človek musí stráviť cca hodinu dropom pre pár raidov, ktoré sa ajtak poväčšiniu nedajú
      3. Niet spôsob kontroly práškov do raidu, čo zapríčini prehru raidu. 90% ľudí čo ide raid nemá prášok a potom to tak dopadne
      4. Ak niekto dá raid, tak lvly 90+ čo neberú nikoho pod 90 na raid, čo znamená že SP je pre 90+
      Váš názor? :)
      :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:
      Jediný způsob jak něco udělat správně je po Magratkiném :3
      PS: Koupím žvejku :wbb:
    • 1. prášky jsou trochu problém, ale pečetě jdou snadno (hlavně když jsi vrah a sv**e, takže ti nevadí vysávat to lidem, co bojují -.-)
      2. + 3. ty prážky mi příjdou jako dobrý nápad, jen škoda, jak říkáš, že to nelze kontrolovat. Také bych ty prážky dal z menších lvlů, opravdu nevím, jak mág s levlem 70 chce dropovat duše na bestiích s levlem 91...
      4. myslím, že nesmíme dělat předčasné závěry. Ten raid je teprve den, takže tak po měsíci se už bude brát normálně (není to 100%, ale usuzuji tak, je to tak i u eetů)

      Závěr? Není to úplně nejvymakanější, ale caligor je větší kravinka a myslím, že to později i půjde :)
      Tato věta je nepravdivá.
    • Ehm, za celý den se dal raid 2x.. a já třeba nekoukám na level.. z každého raidu jsem si udělal screen a kdo umřel max 1x tomu sem napsal.. ZDE máš jeden ze 2 vítězných raidů, druhý měl yaku. 3 x 90- a to protože elíkují.. Když jsme zkoušeli raid s 90- fůrt tam 3 80ky byly.. Nejde mi o to jaky máš lvl, ale o to jestli elíkuješ .. Zbytek se přikláním že je blbost :thumbsup:
      E: Za mě je lepší dropovat ty prášky než pečetě teda.. :D Nějakej vrah mi to fůrt sockuje, a na glacu to je ez
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)

      The post was edited 1 time, last by MrMorty ().

    • Mmnt tohle bude trochu OT, ty že si bral 90-?:D když jsem ti psal tak si mě nevzal kvůli lv i když jsem měl prášky, 100% a obráky xD
      A ano, ten raid se časem bude dávat, jen to nechce blbečky co berou 90+ a chce to lidi co to budou dávat...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • The-not-GM-guy wrote:

      Poviem tu to, čo si väčšina ľudí myslí :) Raid na 8 SP je najväčšia chujovina aká tu kedy bola :) Prečo?

      1. Raid je síce pre lvly 70+, ale tie nemôžu poriadne nadropiť pečate alebo prášky
      2. Celá vec s práškami a pečaťami pre každý raid je blbosť. Človek musí stráviť cca hodinu dropom pre pár raidov, ktoré sa ajtak poväčšiniu nedajú
      3. Niet spôsob kontroly práškov do raidu, čo zapríčini prehru raidu. 90% ľudí čo ide raid nemá prášok a potom to tak dopadne
      4. Ak niekto dá raid, tak lvly 90+ čo neberú nikoho pod 90 na raid, čo znamená že SP je pre 90+
      Váš názor? :)



      1. Expi a zlepšuj se...aspon máš motivaci
      2. Aspon tam máš co dělat...jestli ne ty spousta jinejch lidí ano
      3. Najdi kamarády na který se můžeš spolehnout
      4. Expi/ založ si sám a najdi lidi se kterejma dáš
    • Dengí, ono se to snáž říká než dělá.. Já než našel výherní tým založil asi 6 raidů.. a to sem bral lidi co umřeli 1/2x na ostatních raidech no :D Ale stále nechápu proč je tak super mít roh caligora na ten raid, příjde mi tam úplně zbytečný, a pokud myslíte na šanci s efektem, tak to je i mušle do brnka, maska 92 a helma 92 takže whatever
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Z Q nejvíc potrápí drop na glacu, to je fakt.

      Ohledně raidu....dá se vždy pokud nabereš lidi, co se snaží, klidně do toho hodí 10 100% eliků a prostě něco pro to dělají. Vše ostatní je pak propadák, 90+ se berou kvůli dojmu, že když už si takový lv. umíš se podle toho chovat. Už to tak neplatí, berou se ti, kterým věříš!
    • Aspoň teď mají lidi co dělat a jsou na glacu,místo toho aby seděli jenom v NV.


      K raidu-
      Raid jsem ještě nebyl a ani nebudu, ale pokud si seženeš důvěru lidí, který zakládají atd tak tě klidně vemou (ale prve si tu důvěru musíš nějak získat,což pro mě nebývá tak těžký, protože jsem nikdy nic neudělal a na to mám svědky atd :D, ale pokud se s nima nerozumíš, nebo jsi 90+ a nerozumíš si s hodně lidma, tak tě i jako 90+ brát nemusí [ano -_- mám lidi který k životě nesnáším]).

      Sig by Siska
    • jak bych to napsal? nekecat a expit? a i tak ti nikdo nezaručí, že když budeš 90 lvl, že tě někdo vezme? nebo že když si 90+ neznamená, že máš prášek? hold sežeň si lidi u kterých máš jistotu, že to vše mají a zakládej raidy a nabírej je nebo expi aby si byl 90+, kdy tě teda někdo přibere s větší pravděpodobností než 90-. :)
    • MrMorty wrote:

      Dengí, ono se to snáž říká než dělá.. Já než našel výherní tým založil asi 6 raidů.. a to sem bral lidi co umřeli 1/2x na ostatních raidech no :D Ale stále nechápu proč je tak super mít roh caligora na ten raid, příjde mi tam úplně zbytečný, a pokud myslíte na šanci s efektem, tak to je i mušle do brnka, maska 92 a helma 92 takže whatever


      Je teprvve první den... každej novej raid chvilku trvá než si člověk zvykne a naučí se, ibrahim, kertos, valakus, grenigas, glacerus, draco, nové eventové raidy...snad až na caligora (kterýho se lidi spíš odnaučili :D)


      Proto taky nemá cenu toto řešit hned...stačí si počkat, sice nebudete mít sp první, ale jendou ji mít budete a věřím že bez větších nervů :)
    • Ty kousky duše se dají dropit i když jsi 80-, zkus vzít holly/posse, vzít si do skup třeba někoho z rodiny, za hollíka dávat bf lidem a choď s tím velkým houfem co se tam většinou utvoří, stačí když do toho se skupinou trochu bouchnete....Já jsem lvl 85, takže se mi to asi snadno říká, jenže mám tak nechutně low dmg, že tohle co jsem tu napsal dělám taky (akorát ve wk)...A souhlasím s problémem nemožnosti kontrolovat prášky....Jinak přesně jak psal Deng, každému raidu chvilku trvá, než lidi pochopí a naučí se, proto si třeba já ty pečetě radši schovávám nebo pak prodávám, neboť nemá cenu zkoušet ze začátku jít raid :D
    • Za wara jsem taktéž těžko stačil bez vlka tomu houfu co se týče raidu, ono by to bylo lehčí bez těch přízraků jelikož 95% raidů vždy chcípnou u přízraků :D (nebo co to je :D ) Mimochodem, neví někdo jestli ty bedny jsou prodejné? :D
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • Já myslím,že ten raid je zbytečně těžký ... Stačilo by,kdyby nebyl tak těžký a jako dropit takový kraviny 1h , navíc vždycky se tam naserou andělé a všechny nás pozabíjí (a vůbec nechápu o co jim jde,když je tam místa a mobu jak ......) takže z 1h se mohou stát klidně i 2h ... Jen na 1 raid který se stejnak nedá... A furt se berou jen 90+ přitom nechápu proč,když o dmg ani zase tak moc nejde... Jen jde prostě o zručnost... Myslím, že za 1 měsíc to bude v poho a bude se to dávat ;) , takže nechápu co tu furt řešíte ... Mě spíše jen vadí,že se dropí něco 1-2h a stejně se to nedává... Já bych řekla,že je to celé na hlavu :pillepalle: ...
      Jsem blázen,nelíbí? Tak si trhni! :P :D :thumbup: :lol: ^^ :chinese:
    • Teď jsem vyšel z glacu, dropilo se krásně ve 3 a to jsem já a kamarád měli DMG jen 5k :) ten druhý sice za 15 litrů ale pšš :D andělé tam byli a dalo se s nima krásně domluvit, nechodili jsme do sebe :)
      Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
    • Tereza:-) wrote:

      Já myslím,že ten raid je zbytečně těžký ... Stačilo by,kdyby nebyl tak těžký a jako dropit takový kraviny 1h , navíc vždycky se tam naserou andělé a všechny nás pozabíjí (a vůbec nechápu o co jim jde,když je tam místa a mobu jak ......) takže z 1h se mohou stát klidně i 2h ... Jen na 1 raid který se stejnak nedá... A furt se berou jen 90+ přitom nechápu proč,když o dmg ani zase tak moc nejde... Jen jde prostě o zručnost... Myslím, že za 1 měsíc to bude v poho a bude se to dávat ;) , takže nechápu co tu furt řešíte ... Mě spíše jen vadí,že se dropí něco 1-2h a stejně se to nedává... Já bych řekla,že je to celé na hlavu :pillepalle: ...



      Pokud nemáš pečetě na ibrahima je to půlhodka až 2hodiny na jednu pečet co si pamatuju když sme chodili...

      první ibrahimové které jsem šel (tak 2/3 měsíce po nahrání ibrahima na server) se dávali taktak na čas a hodně často se chíplo kvůli kletbě....takže 2/3hodiny na raid, hodina minimálně a nikdo si nestěžoval....řekni mi co prosimtě chceš