Systém caligora do 20ti minut

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Systém caligora do 20ti minut

    Ahoj,
    předem prosím o zamezení hádky o caligorovi, už se to řešilo tolikrát a nechci další zaspamované vlákno, díky...
    K věci, chci tu předvést systém na caligora do 20ti minut tak aby obě strany byly spokojeny :)
    1. bod - už mi bylo něspočetně krát vyčteno že by bednu s rohem vždy dostávali buď andělé nebo démoni, proto navrhuji aby se upevnily časy kdy se nechá druhá strana zvítězit. Např. že by v sobotu v 17 a v neděli v 20 vyhráli andělé a v sobotu v 20 a v neděli v 17 vyhráli démoni, nebo naopak, to je jedno, chce to se domluvit na časech aby byly obě strany spokojeny, tohle je jeden ze základů...

    2. bod - Dát vůbec caligora do 20ti minut, jsou tu 2 varianty, ta 1. že by na určité časy prostě rodina nebo jednotlivec si změnil stranu na tu která má v tu dobu vyhrát aby jich bylo víc pokud jich je málo, ale to je moc drahé pro některé... 2. varianta je ta že se prostě musíme domluvit na nekillování, chápu že to jsou body a pověst téměř zdarma když nepočítám 3k které jsou potřeba na glac + cca 1-2 minuty s vozítkem ke caligorovi, ale zkuste to vydržet... S prominutím, dementy, jako jsou ti nájezdníci co furt do nás šlu, se domluvit nedá, je třeba je buď ignorovat nebo se vykašlat na tenhle návrh a rozloučit se SP 8...

    3. bod - Pověst a body pro netrpělivé, co jsem tak pochopil tak v pátek bude speciální caligor, navrhoval bych tedy aby se domluvily 2 dny kdy se prostě pojede caligor podle řádu a pak 3tí den kdy se půjde na body, pověst a na caligora nad 20 min...

    Vítám připomínky, prosím nepište tu už co se stalo a nestalo, řešme budoucnost v které se ocitneme již tuto středu a je třeba to řešit !!!
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Zní to skvěle, ale na foru není moc lidí, takže to ze začátku bude dodržovat třeba polovina od každé strany (a ani v to nevěřím), ale jak je budou killovat, tak se na to taky vykašlou a je to tu zase.

    E: Ani reprama, kterýma bychom to ohlásily nezískáme všechny. ,,Proč se dělit i s druhou stranou, když to můžu mít vše pro sebe?" -.- . Zatím je to nejlepší nápad, který tu zatím kolem caligora byl, ale také je (pravděpodobně) nefunkční. Ti lidi se musejí rozhodnout sami, jinak to nezměníme. Je ale možné, že je SP 8 k tomu motivuje (což by bylo dost dobré)
    Tato věta je nepravdivá.

    The post was edited 1 time, last by mistina ().

  • Připomínka #1. - Na nekillování se domlouvalo X měsíců dozadu, a jak to dopadlo :D Všichni víme (Spawnkills at booth sides :3)
    Připomínka #2. - Je tu spousta lidí co to kazí schválně, a s těma se bohužel nedomluvíš :) ( Viz. 89- ale i 90+ z obou stran )
    Připomínka #3. - Až jedna strana bude mít 40% a ta druhá 22%, co myslíš že se logicky asi stane, je nemožné u lidí vypnout ten smysl pro podlost a zákeřnost :)

    Je možné že je 8 Sp usměrní, ale jako obvykle jen menšinu, protože ti co jsou zvyklý si chodit pro body a pověst jen na Caligora, to budou kazit dál, což je další bod kam jsem se chtěl dostat, ale na to bych musel založit nový thread, a to je neaktivita na glace + zákeřnost obou stran ve smyslu odcházení před raidem 2. strany .... ale prosím to nyní neřešte, na to se založí nový thread :)
  • Ty, který chodí jenom pro body budou mít po novém updatu smůlu, protože jsem našel tuto, a dával jsem to i do novinek, ale prve byla s tutou novinkou menší problém mezi GM, tak jsem ho smazal, ale dal jsem ho nakonec z5.


    Caligor:
    Prý se udělá systém, že dokud bude boss žít, tak to nebude dávat pověst.
    NEVÍM, JESTLI TO JE PRAVDA, JE TO JEN DOMNĚNKA KTEROU JSEM NAŠEL

    Sig by Siska

    The post was edited 1 time, last by DrAgOnTeA ().

  • Další problém jsou afkaři. Počkají u portu, vlezou do něj, senou si kousek straou od portu a dokud je někdo nezabije tak tam zůstanou. Tyhle lidi přímo nenávidím, protože pak jsou místa na caligorovi obsazená a někteří tam už nemohou vstupovat. To už mám i raději ty co zabijí ostatní.
    Tato věta je nepravdivá.
  • Budu hádat že seš démony co? JÁ nevím jak ty ale já tam nikoho neviděl jít k démonum demoni šli hned od začátku do andělů takže mi neříkej kdo je tu lepší nebo horší.A co jsme měli dělat dívat se jen tak jak nás tam mlatite a my nic neděláme a jo počkat to by se vám líbilo asi nejvíce co jen tak získávat body musím dodat to že my andělé nejsme taky svatý ale to co dnes předvedly demoni býl vrchol nenechat nas dat ani těch 20% já vážně moc nechápu co si o sobě myslíte.

    The post was edited 1 time, last by walker12 ().

  • Dnes démoni ukázali, že na Caligora se*ou! Asi jste dementi, že k nám vlezete zabíjíte nás, MÁLO LIDÍ útočí do Caligora a chcete aby jsme to dali do 20ti minut, když nás nepustíte. A MY JSME TOHLE NEDĚLALI! Fakt na ho**o! Však až se zruší pověst+body... Ten smích těch Hajz*ů přejde :) :chainsaw: :chainsaw: :puke: :pillepalle:
  • Budu hádat že seš démony co? JÁ nevím jak ty ale já tam nikoho neviděl jít k démonum demoni šli hned od začátku do andělů takže mi neříkej kdo je tu lepší nebo horší.A co jsme měli dělat dívat se jen tak jak nás tam mlatite a my nic neděláme a jo počkat to by se vám líbilo asi nejvíce co jen tak získávat body musím dodat to že my andělé nejsme taky svatý ale to co dnes předvedly demoni býl vrchol nenechat nas dat ani těch 20% já vážně moc nechápu co si o sobě myslíte.
  • já tě nechápu...
    1. jak už jsem říkal, nebyl jsem tam kvůli max počtu (afkaři), takže jsem logickyy nemohl vidět co démoni dělali
    2. žádná strana není 100% stejná, nemůžeš svalovat vinu na všechny, když tam byli (pravděpodobně) i slušní.
    3. jak říkal Dragontea, i andělé měli své období. Je možné, že démoni šikanovali častěji, ale opravdu jsem nebyl na každém caligorovi...

    Edit: + už je tu to, co oujejacek nechtěl a to hádka a řešení toho, co jaká strrana dělala. Nebylo by vhodné vrátit se zpět k tomu tématu? :dash:
    Tato věta je nepravdivá.

    The post was edited 1 time, last by mistina ().

  • A proč šikanují demoni anděly ? Protože si to hlava jedné rodiny vybrečela :lol: . "Pokud nepřejdou ti a ti k démonům, půjdeme taky k andělům a budeme bez raidu všichni" :phatgrin: . Příjdu si jako kdybych měl komplex vuči jedné osobě, ale ona nedokáže nic překousnout, a na něco co by ho pohoršilo přistoupit :rofl:
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)