Caligor - dohoda

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Caligor - dohoda

    Ahoj,
    napřed bych chtěl říct že jsem démon a caliho jsme dnes dali, aby si zas někdo něco nemyslel ;)
    K věci oč jde, dnes jsem viděl jak jsou andělé prostě ochotní jít ten raid do 20ti minut, problém byli někteří jedinci (jako zvěd +15, lovec demonu +15 a pod.) kteří prostě šli ke cali nebo k nám na base a hodili tam 20ku nebo jinej ploch a takhle to bylo dokola celej raid. Říká se že karma je svině, zde je důkaz dámy a pánové :) Ale dost o dnešku, chtělo by se to dohodnout mezi lidmi + nějak s GM, protože si myslím že domluva jen mezi hráči je bez prominutí k hovnu. Úplně na sra**y. Prostě chce to aby GM vyházeli takovéto jedince.
    Dnes bylo opravdu vidět že andělé i démoni jsou ochotni dát toho caliho a spolupracovat. V chatu démonů prostě furt lítalo že se nechtějí rvát, taky jsem viděl že od nás jede k andělům vždy někdo jen když andělé do nás právě házeli plochy a killili nás... Ta druhá polovina času se caligor dával výborně, kdyby si all dali světelku a bylo to takhle od začátku nebyl by problém ! Nehledě na začátek, asi cca 5 min nikdo nešel do caliho jen se killovali a pak jim došli že by to mohli zkusit...
    Mno problémové body:
    1) Ne všichni mají světelku (potřeba morálka hráčů...)
    2) Jedinci co do druhých dávají plochy nebo je hromadně killí (jako dnes zvěd +15 a pod.) (potřeba asistence GM jelikož tohle prostě my sami hráči nevyřešíme)
    3) Body a pověst, navrhoval bych aby si hráči co opravdu POTŘEBUJÍ (ne chtějí !) pověst nebo body aby si šli někam stranou a zabíjeli třeba jedince co vyloženě afkují nebo co neútočí do caliho (tohle můžeme snad vyřešit sami, pokud nejste totální negramoti)

    To by bylo nějak ode mě vše, prosím vás andílci, nespamujte tu že jsme do vás šli a pod... pokud vím na začátku jste se nahrnuli na nás a cca čtvrt hodiny do nás šli hlava nehlava, pak přišli naši silní jedinci a potlačili to, za což děkuji.
    Kromě tohoto se prosím vyjádřete :) Taky by se šiknul názor někoho z AT jelikož opravdu to nemůžeme vyřešit sami...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Dobrá a nešlo by alespoň takto slíbit ten minievent po každém pátečním caligorovi? Jinak se to opravdu dávat nebude, čechů a slováků je prostě málo...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Já nevím co se to pořád snažíte řešit já na caliho si jdu udělat pověst a peču na všechno... Člověk pak když de do caligora ho porad někdo zabíjí a to na obou stranách...


    A oujeacku od toho se to jmenuje event že je to UDÁLOST a ne pravidelná věc...


    The legend reborns ^^

    The post was edited 1 time, last by DonasNonas ().

  • Event je v překladu akce a je jedno jestli náhlá, dlouhodobá, prostě jakákoliv ;) A kvůli lidem jako ty se to pak nedává... V neděli to šlo dobře, chce to jen odstranit určité jedince s +15 co si z toho vyloženě dělají pr**l :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Pardon, ale musím uznat že andělé se do toho se*ou více ... mám pocit že v sobotu? Ste na to kašlali úplně a nechali to jen na 14% radši si zabíjeli démony co šli do caliho místo toho abyste se sebrali a dodělali alespoň těch ********** 20% ...
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Zetsu845 wrote:

    Pardon, ale musím uznat že andělé se do toho se*ou více ... mám pocit že v sobotu? Ste na to kašlali úplně a nechali to jen na 14% radši si zabíjeli démony co šli do caliho místo toho abyste se sebrali a dodělali alespoň těch ********** 20% ...
    V sobotu andělé oba dali nad 20%, mluvíš tu o neděli a pokud si nevzpomeneš tak to bylo v 8. Pokud prohledáš forum, možná na to přijdeš. Navíc, my nedát aspoň 20%? Byl si tam vůbec? Vždyť u démonu v chatu bylo: "Hlavně ať nedají 20%", "Nesmí dostat bednu". Prosím, aspoň říkej nějaký správný fakta... v tomhle jediná pravda je: "andělé se do toho se*ou více ..."
  • Marti, taky uved vse ;) Psali jsme ze nesmite mit po tom co jsme vas utok na nas potlacili a i přes to tam najizdel zved a lovec demonu +15 jen na body. Promin ale ja sel s wk vzdy dat ele calimu a vzdy me nekdo od vas sejmul hned po tom co jsem dal ele... No comment ;)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Nechápu o co se snažíte....

    Nemáte právo komukoliv jakkoliv kazit hru, vy to berete tak že když vás někdo zabijí kazí raid a kazí vám zábavu, ale co když to toponenti berou tak že když by museli jít do caliho je to zkaženej raid a konec zábavy, radši vás budou zabíjet :D


    Nemůžete poroučet šem a pokud seženete alespon 50lidí na každé straně, samozřejmě dostatečně silných (i psychicky aby se nesesypali po umrtí) tak vám můžou bejt vrahové lovci a slepice +15 jedno :D třeba když někdo uvidí že se to dá dát tak se připojí....

    Koho raid nebaví, nechodte tam, komu se nelíbí taky tam nechodte a uvolníte prostor někomu kdo tam zábavu najde...vydělají všichni, vy ušetříte nervy, ostatní se pobaví
  • Jsem ochoten se snažit o caligora pod 20 minut. Nejsem ochoten jít pouze do něj pokud bude naše strana prohrávat :) Proč se snažit, abych dostal při nejelpším kartu, z které budu mít nanejvýš 5kk namísto pověsti a dělání si špatného skore na glacu? Vítězná strana má šanci na roh,tak logicky půjdu do hráčů aby jsme měly náskok, a taky proto to je na glacu. Myslíte si že jde o čas? To by se udělal raid bokem.. Tu jde aby nejen se ten caligor dal, ale aby ty strany o tu lepší bednu bojovali ... Každopádně nevím na co si stěžují démoni, když máte silnější stranu kterou si někteří jedinci vybrečeli .. ^^
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Jde o to nejdřív zvládnout to aby se ten raid do 20ti minut dával, pak se může soupeřit o lepší bednu..
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Když budou mít Andělé 30 a Démoni 40, bude už pozdě.. Ten náskok se musí kontrolovat už od začátku aby to vydrželo. Nemám důvod jít do caligora, nevím o žádném pravidlu které by mě nutilo do něj jít. Domluvili jste se? Oh, thats nice, but who cares? Sečteno podtrženo, jeden raid jsem šel od začátku do caligora, další 3 jsem nešel vůbec, a byl jsem obviněn že jsem šel všechny 4 jenom do lidí :lol: :pillepalle: Pokud nebudu mít možnost dostat lepší bednu, nebudu se snažit ho zabít. :grumble:
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Fuuuha za 1. gramatika no comment.. a takový člověk mě tu bude nenápadně hejtovat? mnoo
    za 2. kvůli lidem jako jsi ty tím pádem na CZ scéně nebude sp 8 :) nebo když bude tak bude stát 100kk... aplause
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Tak moje gramatika stojí za :shit: , každý má nějakou chybičku :) Hejtuju tě? Jenom jsem ti řekl můj názor na věc. A proč bych se měl kvůli vám chovat jinak? Každý mě má za namyšlené dítě a já se mám snažit pro vás něco dosáhnout ? Asi to je kvůli tomu na glacu, aby nešlo jen to dát do 20 minut, ale také zvítězit :) Tak bude za 100, já si to stále můžu dovolit, to že ty ne není můj problém.. Jestli s tím máš problém, klidně se mohu chovat ještě víc arogantně :thumbsup:
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • OT:Až se lidi budou ptát proč na CZ nostale nejsou SP 8 hoď jim svůj nick laskavě :)
    Prosím o lock.... toto nemá smysl... :spam: :spam: :offtopic: :offtopic: :closed4: :closed4: :closed4: :closed4: :closed4:
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)