Vývěsní tabule v Nosville

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Vývěsní tabule v Nosville

      Myslím, že nejsem jediný komu ve hře chybí vývěsní tabule v Nosville.

      k čemu vývěsní tabule?
      Ve hře jsou neustále nějaké novinky a teď nemyslím takové novinky, které jsou na webu hry, ale ty, které jsou zde na fóru. Fórum mezi hráči není moc oblíbené..
      Vývěsní tabule by byla řešením tohoto problému.

      jak by vypada tabule?
      měla by dvě části, část informační: novinky ve hře (změny v Nosmall..)
      a druhá část, část obchodní, fungovala by na stejném principu jako repro, akorát s rozdílem že by byla pouze na OBCHOD, nikoliv na hádky hráčů.

      když to bude jako repro, jaktože tam nebudou hádky hráčů?
      bude to na podobném principu jako nosbazar, jen vložíte item, ale nebude k prodeji, pouze přes tabuli seženete zájemce (něco jako přes skupiny na fb ale bude to přes hru)

      Hrubá myšlenka popsána, tak vyjádřete svůj názor, jestli vám toto ve hře chybí. Přeci jen by to bylo pohodlnější než fórum a facebook..

      iMagines
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • Wow asi jsem tě odsoudil moc brzy, rozhodně pěkný nápad i když se to asi nikam nedostane. Ale bylo by to skvělý, napsat např. na tabuli prodám ten a ten předmět pište mi nabídky, pěkný. Doufám že to někam postoupí.

      E: Takže mám tu pár dodatků :) Za 1. tímto by klesla prodejnost reper, takže bych navrhoval aby se v tom udělal systém, každý by mohl najednou dát např. jen 3 poptávky nebo nabídky a kdyby chtěl nekonečno musel by si koupit něco jako medaili na NB, třeba lístek který má taky 1/7/30 dnů.
      za 2. odpovědi na poptávky/nabídky - udělal bych to ne formou šepotu ale poznámkama, dám příklad, dám si na tabuli že chci nabídky za meč lv 88 r7+10, hráč č.2 chce koupit daný item, rozklikl by moji nabídku a dal "odpovědět" a hned by se vytvořila nová poznámka hned s jménem prodejce a název poznámky by byl prodávaný item, například :)
      za 3. doba vývěsu, jelikžo je to něco jiného jako NB, dal bych dobu vývěsu bez medaile nebo lístku na 2-3 dny. S lístkem by se tato doba mohla zvýšit třeba 20x.
      za 4. od iMagnise jsem to pochopi ltak že se daný item na tabuli vloží, takže bych navrhoval aby se tam jen obtiskl společně s aspektama a item by zůstal v hráčově inventáři.
      K tomuhle by mohlo být připojeno to, že když hráč dá daný item z vývěsu jinému hráči, už by se automaticky stáhl z nástěnky.

      Toď můj názor :)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

      The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

    • Hezký nápad ;)

      Ještě bych tam přidala možnost Hledám. Kam by patřilo například: hledám lidi na pts, exp, pomoc s TS. Tohle by šlo vyvěsit třeba jen na 1 - 5 hodin a hráč by tím vymezil dobu, po kterou bude ten den aktivní ve hře. Delší doba by neměla smysl (oproti obchodu), protože další den se vám bude třeba chtít lenošit a nějakej exp vám bude ukradenej :D A další zadání by šlo udělat pouze po vypršení nebo vymazání toho předchozího.
    • Novinky ze hry/forum se da nechat zobrazit na launcheru (myslim ze GM maji moznost administrovat).
      Ale vubec proc vymyslet neco co jen snizi pocet aktivnich uzivatelu na foru???

      Vyveska ... jedine v takovemhle podobe vyveska.endor.cz (je to dost stara hra a hraci jeste vyuzivaji k komunikaci ICQ takze se nedivte :D)

      Ztraci smysl repro/medaile ...
      Slouzit pouze k obchodu? no myslim, ze nejsme zrovna tolik dospeli na to aby se to dodrzelo. Kazdej by spamoval jak chce, popripade zakladat prcky a davat.



      Nejlepsi reseni, pokud hraci dodrzi. Pouzivat hashtag na face
      #NTprodam
      #NTkoupim
      #NTnabidky
      #NTscreen
      #NTvideo
      #NTnovinky
      ...

      pak jednoduse se da dobre vyhledavat. Popripade zalozit stranku s vyhledavacem co vyhledat podle tagu z obou skupin jako fitak.cz/ (vyhledava z 10+ skupin) tagy v podobe [jmeno predmetu]




    • Vývěsní tabule

      Hopa heja ej so fuuuuuuuu :)
      Plně souhlasím s Rundolfem ztráta významu medailí a repráků by asi Gameforge nerozdejchalo :) (podle mě to mají dobře ošéfované ve hře) je to jejich živobytí to je jedna věc , druhá od to ho je zde také forum položky prodám koupím nebo stánek + nick :) jeden z důvodů proč to forum je a to že je to tu neoblíbené že se tu nemůže nadávat pomlouvat vulgarizovat osočovat vyhrožovat a přidávat stupidní příspěvky( je zde adminská cenzura-ban) tak jako je tomu na všech stránkách o Nostale na FB cz komunity-Nostalíci či pro rozvoj hráčů bo co ještě k prodeji a obchodu,tak si ty vaše výlevy nechte tam a do hry netahejte už takhle tu děláte hafo ZLA a ještě k tomu potřebujete tabuli? Už moc ne? :D
      S pozdravem hezké klidové hry bez Vývěsní tabule přeje
      Geor
      :beer:

      The post was edited 1 time, last by Georspace ().