Výzva!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ahoj, chtěl bych vás všechny vyzvat k jedné větší akci, kterou rozhodně nemůže uskutečnit jeden člověk, nebo rodina ale musí nás být většina. Vím, že Caligor už je staré nudné téma, ale stává se znovu aktuální díky SP8, po které většina z nás touží už teď. Chtěl bych poprosit anděle, démony, hlavy rodin i ty nejméně uznáváné člený z každé rodiny, aby pomohly dobrému účelu a v Raidech Caligora zítřejších i budoucích útočili do bosse. Dám vám pár důvodů.

    1) Roh Caligora je výhodou pro SP 8
    2) Každý obdrží bedýnku
    3) Je možný zisk pírek a kamenů na zdokonalení a dalších užitečných odměn
    4) Duše Caligora lze vyměnit za kameny na zdokonalení
    5) Nikdo nebude mít body, takže tam zůstane i po ukončení raidu, protože je první Caligor v měsíci
    6) Když ostatní uvidí, že je něco špatně a většina nehodlá bojovat mohou se připojit k tomu zbytku, co chce něčeho dosáhnout

    Skromě si dovoluji přidat jedno video, které sice není ani z Nostale a ani není moje, ale myslím že perfektně vystihuje tento účel. Musíme prostě být ,,Ti lepší" a ukázat ostatním, že to jde i jinak.

    youtube.com/watch?v=QjSse0EbNQA

    Děkuji a chtěl bych vás poprosit, aby jste tuto myšlenku šířily dál.

    The post was edited 2 times, last by smrt94 ().

  • 79 lidí to ještě určitě nevidělo, to co vidíš je počet zobrazení, takže to mohl být klidně jeden člověk, který se sem kouknul 79x.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Shrnutí výzvy 17:00

    Z mého pohledu:
    Bylo domluveno, že se pokusíme o zabití Caligora v času 20 min. aby se tak naskytla možnost, mít více rohů caligora na serveru NT a tím tak zvýšit šance na lehčí průběh raidu 8.SP. Plán nějak fungoval do doby než obě strany dosáhly 20%. Poté získaly andělé vysoký náskok oproti démonům a tak bylo zaveleno: "Když to mají vyhrát oni, tak si my uděláme body a pověst". Raid se dal, ale plán této domluvy, kdy skutečně ještě posledních 5 min. byla šance o úspěch, selhala.

    Jaké jsou z toho důsledky?
    1) Jsem zvědav na Caligora ve 20:00
    2) Démoni potvrdili adělskou teorii: Pouze démon musí vyhrát, nikdo jiný
    3) Nečekejte, že další domluvy půjdou...tahle měla být poslední
    4) Roh teda ať mají jen 4 lidi nebo kolik, vždyť my radši umřem 3x na raidu, spotřebujem víc 100%
    5) Dofám, že máte všichni dost bodů a pověsti, když je vám to stejně všechno na NIC! Pověst? to je co? body..dájí se nabrat, jen byste ten glac museli chodit
    6) Důvod, radši půjdu do lidí než caligora, dokud tam jsou...potvrdili démoni, jak vskutku tohle platí na jejich straně, když po poražení Caliho byli zatlačeni na jejich stranu...

    To vše, šance byla a výzva skutečně mohla být úspěšná! :done:
  • Nemá cenu obvinovat kdo to začal, protože si myslím že u každé strany se objevili ťulpasové, co to začli útočit a pak se to jen rozšířilo. Lidi, viděli jste, že po smrti caligora tam zůstaneme a můžeme se dál killovat, takže pokud budeme spolupracovat, tak budeme mít obojí. Zabijeme caligora do 20 minut a ještě budeme mít 40 minut na získání bodů a pověsti. Takže bych tomu v 20:00 dal šanci a opravdu, když všichni nebudete dělat naschváli, tak získáme všechno a všichni budeme šťastní. Sice v to nevěřím, ale opravdu...zamyslete se
  • Martinias wrote:

    Z mého pohledu:
    Bylo domluveno, že se pokusíme o zabití Caligora v času 20 min. aby se tak naskytla možnost, mít více rohů caligora na serveru NT a tím tak zvýšit šance na lehčí průběh raidu 8.SP. Plán nějak fungoval do doby než obě strany dosáhly 20%. Poté získaly andělé vysoký náskok oproti démonům a tak bylo zaveleno: "Když to mají vyhrát oni, tak si my uděláme body a pověst". Raid se dal, ale plán této domluvy, kdy skutečně ještě posledních 5 min. byla šance o úspěch, selhala.

    Jaké jsou z toho důsledky?
    1) Jsem zvědav na Caligora ve 20:00
    2) Démoni potvrdili adělskou teorii: Pouze démon musí vyhrát, nikdo jiný
    3) Nečekejte, že další domluvy půjdou...tahle měla být poslední
    4) Roh teda ať mají jen 4 lidi nebo kolik, vždyť my radši umřem 3x na raidu, spotřebujem víc 100%
    5) Dofám, že máte všichni dost bodů a pověsti, když je vám to stejně všechno na NIC! Pověst? to je co? body..dájí se nabrat, jen byste ten glac museli chodit
    6) Důvod, radši půjdu do lidí než caligora, dokud tam jsou...potvrdili démoni, jak vskutku tohle platí na jejich straně, když po poražení Caliho byli zatlačeni na jejich stranu...

    To vše, šance byla a výzva skutečně mohla být úspěšná! :done:
    Tu byl problém ten že do nás bouchal neustále bušmen tak se lidi jako dungenar lilith atd.. naštvali nenechali si to líbit taky si udělejte u sebe pořádek :) spera šla celou dobu do caligora jak bylo domluvené ale pak jak dali andělé 20% tak nás začali neustále zabíjet u caligora takže jsme do něj neměli šanci dát ani plochy

    The post was edited 1 time, last by Aaronstone123 ().

  • Já sám jsem šel od 7% asi do 15% jen do lidí... Je to glac raid, myslíš že kdyby to bylo jenom o zabití bosse, tak to dají na glac? Caligor je na glacu za nějakým důvodem, není to jenom mapa která se otevře v daný čas a snaží se ho zabít... Já sám nebudu chodit do caligora, když nevyhrajem, proč? Budu se štvát se zabitím bosse, když nebudu mít ani šanci dostat roh? Jo, je pěkné že druhá strana tu šanci má.. Ale proč se o to mám snažit já? :phatgrin: Demonům se nedivím, dělal jsem to samé a nestydím se za to :)
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Asi shrnu Caligora v 20:00: 1) Caligor se dal scorem 44/55 pro démony 2) pokaždé se našlo několik lidí z andělů kteří dělali nájezdy na démony u Caligora aby měli lepší bednu 3) Myslim že se to už bude dávat furt 4) Spokojenost je doufam na všech stranách a jestli někoho štve, že nemá body tak je jeho smůla že třeba afkuje v nosville a spamuje co prodá, ale nenajde si čas na pár bodů. I takoví lidé se najdou.
  • Blbouni chtějí jen pověst, která je jim v podstatě k ničemu ... Nemůžem do 20 minut dát bosse a pak se řezat... Né musíme se řezat u bosse jak trubky -_- Se budu smát až budou na SP 8 raidu dávat hatricky ;)

    //Edit Kromiku spíš to bylo naopak... Andělé si naklepali náskok a Démoni je pak vyhnali od bosse ...

    The post was edited 1 time, last by smrt94 ().

  • Tak teď nevím, co si mám myslet... :/ Fajn raid jsme dali... ALE:
    1)Obě strany to posrali - Ano je to tak! To dělají i andělé ne jen démoni. Nějaká Kacka25? prostě řekla, že to nemá cenu a začala bušit do ostatních! nějaký mnich začal taky a pak se to rozjelo! Byli jsme z5 na starých kolejích :)

    2) Mír znamená smrt? - Potom, když jsem viděl jak všichni umírají, dal jsem Alt + k... Někteří pochopili, že chci do Caligora a někteří to sice pochopili, ale útočili do mě. Naschvál!


    Tímto chci říct, že to nekazí jenom démoni ale ani jenom andělé, kazí to OBĚ STRANY ;)
  • MrMorty wrote:

    Já sám jsem šel od 7% asi do 15% jen do lidí... Je to glac raid, myslíš že kdyby to bylo jenom o zabití bosse, tak to dají na glac? Caligor je na glacu za nějakým důvodem, není to jenom mapa která se otevře v daný čas a snaží se ho zabít... Já sám nebudu chodit do caligora, když nevyhrajem, proč? Budu se štvát se zabitím bosse, když nebudu mít ani šanci dostat roh? Jo, je pěkné že druhá strana tu šanci má.. Ale proč se o to mám snažit já? :phatgrin: Demonům se nedivím, dělal jsem to samé a nestydím se za to :)
    Kdyby jste teď v 8 hod. šli od začátku do bosse a né do nás, dáte to rychleji...nevím, proč prostě nepřiznáte, že nám to vítězství nedáte? Mě to je už jedno, těch rohů se nikdy nedočkáme, jen doufám, že nebudou tedy třeba na raid. Pak vám na to budu zhluboka kašlat, že chcete roh kvůli raidu. Když už tak zrovna aron by mě vědět, že jsme v těch 5 zabíjeli nájezdníky...to nemohla spera dělat to samé?????? Prostě se vám nechce a u nás už také nikdo.

    A pořád jste nám tu neřekli proč jste těch posledních 5 min, kdy se to dalo dát nás nenechali???? V 8 bylo jasný, že hned jdete po nás, bylo to tak a když jsme se rozhodli že vám vyhovíme a půjdem PvP, jasně že to dáte vy ten raid...

    Prostě caligor zůstává stejně, nikdo nechce ROH caligora, 90- zůstávají bez SP a domluva žádná nebude. Standa a podobní dávají přednost bodům stejně jako další menšina andělů. Hlavně že ta pověst a body za to stojí, když elitu má teď každý 2.

    Ce la vie de Nostale CZ. :altx:

    E: Ještě jedna věc... Podle mě se ty raidy dávat tedy nebudou, možná to pochopíte.

    The post was edited 1 time, last by Martinias ().