Zahradničení v NosTale?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Zahradničení v NosTale?

      Jen tak mě napadlo, běžně si dám na zahradu obří kámen a bouchám do něj.. Nemělo by se na poli sázet obilí?? :D
      Já vím že tohle nikdy neprojde, muselo by se delat spoustu nových itemů, u Evy ve vaření další recepty, ale podle mě by to dávalo alespon smysl, protože běžně na poli zabijím slepice, chytám ryby, valím kameny a hraju pexeso :)

      The post was edited 1 time, last by *BloodWarrior*123 ().

    • Přeplácaná? to nemyslíš vážně... proč teda lidi co nátáčí videa na YTB říkají že to asi vzdají,protože nemají co v té hře dělat..že je tu málo možností..

      BTW: pěknej nápad,sama si občas říkám co by tu hru zlepšilo .. ale raději to nikam nedávám protože bych si zase vyslechla kritiku lidí..
    • Luxusní nápad, dokonce ani nemá velkej dopad na ekonomiku :)

      Hra nění přeplácaná...hrál jsem 4 roky, asi 2 roky mi trvalo než jsem udělal komplet q akt 1-4, poušt jsem udělal 3q, pak na to kašlal asi půl roku expil(na 90tku) a pak to udělal během týdne, poté exp na 93 a asi za tejden jsem měl hotové q :D je toho málo....

      navíc je zde málo možností...jediné v čem je hra přeplácaná jsou bušové(je jich až moc) a moc typů vozítek

      naopak je zde málo normalních zvířat k chycení, málo raidů (ty raidy jsou strašně omezený....defacto 1 člověk může jít 2-3x normální raid jinak nic(až na 90tce je to lepší)....to je opravdu málo - namaju, glac, kohout a raidy na sp neberu jako normální)

      je málo použitelnýho EQ

      stejně tak je málo typů expení (do 55q, pak lod, od 90 sopka, někde aréna a to je vše, stím že jen do 55 je to krom q také na normal příšerách)


      ----> rozhodně není hra přeplácaná


      E: ještě k tomu u evy....možná zvýšit efektnost burgerů apd. ono je to celkem málo na to kolik za to chce

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • Rozhodně není přeplácaná, to akorát Nosmall je přeplácanej a ten se půlky lidí netýká. Určitě je to skvělej nápad, v Metinu se taky rybaří a těží ruda. Já mám do hry taky pár nápadů. Místo toho divnýho tancování při nasazování SP a používání amuletů se může vymyslet něco normálnějšího. :D A když už jsem zmínila ten Metin, proč neudělat nějaký pomalý vozítko co by se někde kupovalo za normální herní goldy, nebo se dělaly za ně nějaký questy? V Metinu jsou "pomalí" koně v uvozovkách "zadarmo" a pak nějaký o hodně rychlejší zvířata z Item shopu. A nebo udělat přehrávač herních soundtracků (opět z Metinu :D). Jsem na Lodu, ale chci poslouchat hudbu ze sopky. :thumbup: Určitě bych ještě něco vymyslela, ale teď se mi nechce moc přemýšlet. :) A souhlasím se P-S-Y, chce to víc chytatelných zvířat. Takovej mývalí ptáček pro velkýho lvla určitě není špatnej, je docela roztomilej. A co zvířátka na glacu? A v poušti? Jsou tam lišky, lišky můžete nachytat ve Fernonu. Na glace a v poušti jsou skoro stejný, ale chytat se nedají. ;( Radši už přestanu, než z toho udělám slohovku. :altr:
      :s1804Aderena:s1804
    • Nějak mi to do hry nesedí, ale asi bych to překousl (i když se to tu nejspíše ani neobjeví). Určitě dobrý nápad, ale samozřejmě to jde ještě trochu doladit (- např. u Malého dander semínka (doba růstu: 20 min) a Středního dander semínka (doba růstu: 8 hodin) se mi trochu nezdá ten velký přechod mezi dobami růstu). Dobrý způsob jak pro prcky vydělávat, ale než nadropí těch 350 dander semen tak už běhají v slunečných loukách.:D
      C O M I C
      S A N S
      I S
      M Y
      M A I N
      I R O N Y
      L A Y E R
    • napad dobry ale chce to vic moznosti, aby se to vyplatilo provest/zrealizovat a rozhodne chybi moznost pro nosmalisti.
      a jestli vubec engine na cem nostale bezi podporuje.

      pridavat vic typu semen (podle cas rustu) - aktivni hraci by zasazel semena s kratkou dobu, pres noc zace na delsi. Podle casu rustu urcuje odmeny
      pro nosmalisti (kvuli zisku z projektu) - lektvar k urychleni rustu, zvysit limit (viz dalsi odstavec)

      *muzes pestovat lusky, mandragory, kaktusy

      urcite nechat omezit pocet semen za den a levelove omezene. Aby nedoslo k tomu ze se udela xx uctu a zabijet bude hlavni postava.
      ...
      ...

      osobne mam rad hry s moznosti crafting(vyroby) od sber, rybareni ... po vareni, vyroby vlastni zbroj/nastoje, stavba domu.
      Moznost se vyvijet svoji postavu proste open world. Proto mam rad runescape nebo archeage apod.

      Urcite jsem pro aby se neco podobneho do hry pridalo. A ne rozvijet svoji postavu jen jednim smerem(zabijenim)




    • Jsou dva typy her.. browser hry (pro příklad něco od GF.. ikariam, gladiatus..) a pak jsou tu client hry (nostale, 4story..).

      Jistě v tom každý vidí rozdíl, v čem spočívá ikariam, gladiatus? Pokud si to ještě pamatuju (už je to pár let, co nehraju browserovky) tak tam čekáte než se něco dokončí, pak zase kliknete a čekáte.
      Naopak client hry tam moc čekat nemusíte, proto mi to do NT moc nejde..

      Ale abych ohodnotil nápad, tak ten je dobrý, akorát to nejde do této hry.
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • kozel zahradnílem

      Nic ve zlém ale na Entwell alias NOSTALE SE to funguje :) Sází se semínka do květináčů semínka padají (získávají) buď z eventů nebo v TS z legendární bedny a sklizeň je např. Křišťál dokonce i úplňku a je to součást výzdob minizemí - mají každý měsíc soutěž o nejhezčí vyzdobení minizemě s názvem Fairy Tale


      Semíko (květina) vydrží 14 dní a po 24 hodinách dá po 5 kusech daného itemu :) a je to velká vzácnost toto semínko získat - nepadá jen tak !

      s Pozdravem hezké hry přeje Geor



      :beer:

      The post was edited 2 times, last by Georspace ().