Vylodění v Normandii-Návrh na mini event

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Vylodění v Normandii-Návrh na mini event

      Jelikož se pomalu ale jistě blíží opět výročí vylodění v Normandii tak mě napadlo zda by GM neudělali nějaký mini event na glace. Jelikož 5.6 připadá na pátek bylo by lepší to udělat v sobotu nějaký souboj třeba přímo s caligorem by to bylo zakomponováno strana která vyhraje caligora v % dostane např. raid světla nebo nějaké věci. Již loni jsem to navrhoval ,ale to jsem si vzpomněl na Vylodění v Normandii den před tím než bylo výročí tak se nic nestihlo vymyslet tak letos to píšu trochu dřív ať mají možnost hráči i GM nějaký styl tohoto mini eventu vymyslet. Myslím si že tu bude dost zajímavých návrhů.
      Krásné velikonoce Přeje Aaronstone123
    • Nápad je to dobrý, no okrem toho Caligora a prípadnej výhry svetelného raidu by som dal aj niečo pre prckov ako bolo poznamenané... Napríklad nejaký spawn alebo niečo na štýl duhovky ale vo väčšom počte. :) Samozrejme rozdelenie podľa lvlu napríklad 50-59, 60-69,...
    • Prcky na glac poslat nemůžeš, jednak z přesily 90+ a pak, že nemusí mít každý ochranu (anděl X démon)

      Pro lv. 75- bych tedy navrhoval:

      Jestli by šlo vytvořit mapu "Východní cesty" (mapa v aktu 5) a zde umístit DH + nějaké příšery, které bude třeba zdolat. (Pro představu, hráči se vylodí do války s příšerami). Nicméně to určitě bude náročné na internet a lagy. Takže bych navrhoval skupiny po 30-40 lidech asi. Ti, kteří přežijí vyhráli bitvu.

      Pro lv. 75+, akce glac:

      Na mapách Severní poušť ledu a východní + západní ledová poušť náhodně gm před vypuknutí eventu rozmístí 5 nebo více vlajek. Ta strana, která zničí nejvíc vlajek do určitého limitu vyhrává. Samozřejmě, že pokud by byl někdo tak chytrý a přidal vlajku, klidně bych mu dal ban nebo mute...

      Myslím, že jako nějaký další návrh, to může být.
    • A co tak pořádná bitka na glace v 16 hodin start vynulovat % a jelo by se od začátku a kdo první dá raid ale musí zabít i mukraje je vítěz, vítězná strana pak získá nějakou tu odměnu a něco by mělo padnout i poraženým za účast v případě nerozhodného stavu, že ani 1 strana nedá mukraje stejné balíčky pro všechny , bude to pak výzva dokázat přerušit :)
      Otázka je jestli jdou balíčky poslat podle strany na které jste na to dokáže odpovědět jen GM.
    • Můj názor je takový, že návrhy od hráčů mají šanci jen když jsou velmi dobře propracované a není to jen udělejte event na glace k nějaký události a pak dejte odměnu.. za tím se opravdu nikdo nepohrne.. Takže pokud přijdeš s originálním nápadem na event, tak máš šanci, s tímto ne.
    • reedeem wrote:

      Můj názor je takový, že návrhy od hráčů mají šanci jen když jsou velmi dobře propracované a není to jen udělejte event na glace k nějaký události a pak dejte odměnu.. za tím se opravdu nikdo nepohrne.. Takže pokud přijdeš s originálním nápadem na event, tak máš šanci, s tímto ne.
      Víš ono já, sloco a i aron aspoň něco TROŠKU MOŽNÉHO vymyslíme. Kritizovat umí každý, ale zkus najít řešení problému?! Nikde tu tvůj nápad nevidím a myslím, že kombinace mého nápadu pro prcky a nápadu sloco je dosti možná. Já jako 90+ budu rád i za ten raid, takže klidně i bez odměny. Pokud se ti ani 1 z toho kvanta (3) nápadů nelíbí, tak vymysli svůj propracovaný! (Času máš dost, už si to mohl mít...myslíš, že všechny eventy mají GM vyzkoušený, bezchybný a atd.?)
      :done:

      Abychom tomu rozuměli "s tímto ne" myslíš všechny 3 nápady?
    • Až bude některý z vašich nápadů realizován ve hře tak neřeknu ani slovo. Originální návrh je něco, co není jen zabte a dostane odměnu.. JEDINÉ co se v těch "návrzích" liší je KDE zabít a JAKÁ odměna. A abych jen nešťoural do cizích návrhů tak něco vymyslím taky.. :stick:

      TAK TADY TO MÁTE, sem s kritikou.

      Začíná nám jaro a ve světě NosTale probíhá oslava odchodu zimy. Hráči jsou převlečení za ledová monstra. Oslava konce zimy je v plném proudu, avšak nastane velký problém. Spolu s hráči proniknou z ostrova Glacernon do skutečného světa i nebezpečné ledové příšery. Hrozí přeměna celého světa na ledové království. Nepřetržitá zima. To, čehož odchod hráči oslavují by zůstalo navždy. Nerovnováha Glacernonu mezi anděly a démony by nyní byla i v celém světě.
      Jak zabránit této katastrofě?

      krátký příběh mam za sebou a ted o co by šlo ve hře.
      hráči by došli někam na jiný channel, nejspíš do nosvill, kde by byli všechny NPC, jako jsou nyní v svatebním pavilonu. do balíčků by obdrželi svitek ledové přeměny (1ks - na prodej k ničemu a kdo by byl bez svitku tak by byl z oslavy vyhozen) tak nyní jsou hráči v nosvill a mají na sobě svitky přeměny. to ale nevědí že hned v port alveus čekají ledová monstra.. hráči by nyní měli sundat ledové svitky aby se rozeznalo kdo je monstrum a kdo je hráč a měli by pomoct vrátit ledová monstra zpět na glacernon. Jak by toto proběhlo? hráči by monstra zabili, ze kterých by vypadly kostky ledu. Kdo by prodal nejvíc kostek ledu u Fabiana Frosta v port alveus by dostal odměnu. Ostatní jsou odměněni zábavou.

      Možná je to jen další zab a dostaneš odměnu ale já v tom vidím myšlenku a mysím že to není úplná blbost. jestli to bude realizovaný je mi jedno, je to jen aby se neřeklo že jen kritizuju. Mou myšlenku můžete dále rozvíjet a pomoci jí k dokonalosti :love:

      The post was edited 1 time, last by reedeem ().

    • Muselo by se v takovém případě udělat něco s ostatními kostkami....Vem si, že plno lidí má v invu nebo ve skladu, v invu nebo v nb xxx stacků ledů...Jinak nápad to také není úplně zlý, ale jestli myslíš monstra z baze, tak by to pro cca 200 lidí nebyl moc problém...A bylo by to dost o štěstí, komu padne mlíko, komu led....Možná by se daly udělat 2 kategorie....Např. stejný mobspawn ale na jiné mapě a pro lidi 70/75- a ti by třeba zápasili o počet mlík...A ti zbylí 70/75+ by zápasili tak jak říkáš no...