Královna-diskriminace?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Královna-diskriminace?

      už spoustu roků si všímám toho,že při různých eventech je prostě jedna skupina diskriminovaná...at jsou to prcci při halloweenu,či právě warové při velikonočním eventu...Hrál jsem 2 roky na německým NosTale,a můžu vám s jistotou říct,že oni to berou jako HRU...Neřeší tam lvl či sp,EQ či pověst...prostě to berou jako způsob odreagování od všedních záležitostí...Tady,momentálně teď,je řekněme 8 lidí co stále zakládá...Jelikož to většinou vyhrají,tak se k nim lidi stále a s tále chtějí přidat..tohle by nebyl až takovej problém..ale po tom co se řeší SP.."nejsi destr či aura?","fajn,tak si najdi jinej tým."a tohle se tu děje neustále...myslím i že je to celkem dost nevyvážený v tomhle smyslu protože když si vezmete takovýho mnicha,co má 3(a více při správným použití) plochů,oproti ale destr který má miny a "bombu"...Tohle mě vážně dost irituje... :ill: :ill: ?( :altg:
      Boj se životem vždy prohraješ. :whistling:
    • Pořád tu všichni brečí, jak diskriminují wary ted, ale vůbec nevím, kde jste na to přišli?...Ve většině týmů kde se to dává vidím většinou s klidem 2 mnichy a 2 berse, takže vůbec nevím, co je za problém. Pak jen pro info..destr má bombičky, 20ku a tu plošnou střelu, ale to je trošku mimo téma

      A když už jsme u toho, možná proto je tu nový raid. Tam se mniši berou, crussové občas taky, vidím často i piráty. A když ne, tak můžeš jít bez sp

      Takže můj názor abych to shrnul: Jo, berou se nejvíc destři, ale není problém se dostat do raidu i za wara když máš mnicha nebo berse (hlavně toho berse :D)
    • Je pravda, že královnu moc nemusím z tohoto důvodu. Na ten raid se bez problému dostanu (jako aurář mám jistotu, že mně z týmu nebudou vyhazovat) ale přijde mi právě, že narozdíl od jiných eventových raidů tady opravdu záleží na lvlu (s lv 30 bude mít asi těžko destra nebo posíka), což mě docela štve, protože potom si z toho menší lvly nic neodnesou. Aspoň že GM zakládají ty raidy pro prcky.
      Tato věta je nepravdivá.
    • Post především mířen na zakladatele threadu..


      Hele,já když si chci občas zachodit event raid, tak si vemu berse, dva nosmáty na dálku, počkám si na tým co právě dokončil raid, jdu za ním až na místo, kde zakladatel nabírá, a většinou mě veme. Jako, pokud máš problém se tam dostat, tak si jednoduše udělej toho berse .. Většina nových warů poslední dobou hrají tak, že si udělají jenom 2-3 sp, nechají se expnout v rodce na LoD (u nás v rodině je spousta takových případů, a dost mě štvou, když nejsou schopní dát světlo jen kvůli toho že to expí o trochu méně hlavní job ..), našetří si na mnicha, a pak už všude chodí jen za něj, na získání ostatních sp úplně kašlou (- u mě to byl první hlavní cíl) a pak se diví u event raidů, a tahají sem pojmy, které často až moc přehání - třeba ta diskriminace .. Jen vemou z 5ti warů 3 wary a ti zbylí dva už začnou všude šířit blbosti jako že v eventu vládne "diskriminace" .. GG :)
      C O M I C
      S A N S
      I S
      M Y
      M A I N
      I R O N Y
      L A Y E R
    • Jelikož jsem ty raidy teď zakládal hodněkrát, tak jsem se snažil vzít vždycky aspoň 2 wary, destr je tam nejlepší z toho důvodu, že když dá mini, zníčí vejce, a ti co je nezničí, tak běží na další, když dá takový bers ploch, hitne jen určitou část vejcí, které jsou u něj a ty ostatní, už nic nezabije. Myslím si, že to je ten důvod, proč se na tento raid bere hlavně destr.
    • každý byl jednou malý lvl, o důvod více aby expili a další rok měli lvl vysoký - nevidím v to žádnou diskriminaci
      to, že jsou podle tebe už několikátým rokem diskriminování warové, není chyba spíše u tebe, že si za "spoustu" roků nebyl schopen si udělat postavu například lučišníka? sloty na postavy máš pokud vím 3 tzn. možnost mít všechny 3 typy charakterů
    • Přesně tak.. Mám mága kde mám všechny SP+11, mám luka, kde mám 1.-6.SP +10 teď začínám dělat wara (Zatím jsem u první SP) :) Hře nevěnuju tolik času, jako spoustu jiných hráčů, ani do toho nesypu real peníze... Jen mi stačí malej lvl ale mít toho dost... Když mě nevezmou za mága, tak se na to vykašlu a jdu na luka :D Když mě nevezmou za luka na novej raid, jdu zpět na mága :D Není na tom nic složitého.. ..všechny SP (alepsoň základ) se dají koupit do 60kk nebo jednoduše udělat :) Tak si nestěžujte a zkuste to...
      ..Na druhou stranu je pravda, že se množí lukové a warů podstatně ubývá :( Ale o to levnější SP a EQ mám :D
      Tak nebuďte líní a dokažte si něco víc :)
      Btw. raid se dá dát i bez destrů ;) před třema rokama se chodilo DG, Bers a WK a taky se ty raidy dávali :) (Teď asi místo DG spíš poss) Ale i tak se to dá :)

      Alt+W V obchodce :veloce:
      1. Jsem mág tělem i duší... ^^
      2. Pomáhám, radím, zkušeností mám dost... :rolleyes:
      3. Poznáte mě podle SP +11 8)

      4. Sejdeme se v obchodce :sleeping:
    • Ahoj,
      abych se vyjádřil k úplně prvnímu příspěvku, víš proč jsou diskriminováni hráči s malým lv nebo s jiným povoláním? Jelikož se časem ukáže že to s nima prostě nejde. Chtěl jsem udělat raid pro prcky, většina do 50 lv, pár lv 60 a 70 a ty do 50 většinou nevěděli co mají dělat i když jsem jim to vysvětlil. Promiň ale pak ať si nestěžují na diskriminaci, už jen na YT si můžou najít jak se to hraje...
      E: Já třeba destra na tenhle event neberu, chodim tam se SP 7 a normálně mě berou...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

      The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

    • magua wrote:

      každý byl jednou malý lvl, o důvod více aby expili a další rok měli lvl vysoký - nevidím v to žádnou diskriminaci
      to, že jsou podle tebe už několikátým rokem diskriminování warové, není chyba spíše u tebe, že si za "spoustu" roků nebyl schopen si udělat postavu například lučišníka? sloty na postavy máš pokud vím 3 tzn. možnost mít všechny 3 typy charakterů
      Plně souhlasím s maguo s tím, že máte dost místa na novou postavu. Nová postava s lv +- 60 se dá stihnout do 2 týdnů (pokud vám rodina pomůže s exp)
      Já jsem si udělal všechny charaktery a o néjem kvuly eventu, ale kvuly tomu že se občas nudím a chci si zahrát i za jinou sp než sp na maga (hlavní postava)

      Sig by Siska
    • cralestonek wrote:


      Btw. raid se dá dát i bez destrů ;) před třema rokama se chodilo DG, Bers a WK a taky se ty raidy dávali :) (



      Velikonoce se chodili chviličku s jajou, pak jí zrušili prcky a chodilo se s destrama, dg se nebralo protože jedinej větší ploch je ultka která má hnusnej cld a navíc snižuje manu -> bylo víc vajec, wk se taky moc nebrao protože se našlo až moc blbů co dávali 20tky...

      Každopádně už několikátým rokem říkám - seš prcek? zakládej, neberou tě? založ si svuj (= kdokoliv kdo chce fakt jít určitě si najde čas na to aby udělal, dokonce může vzít prcky/wary (který přece nikdo nebere a je jich dost)= jemu podobné a skusit to...)

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • oujeacekxml wrote:


      Ahoj,
      abych se vyjádřil k úplně prvnímu příspěvku, víš proč jsou diskriminováni hráči s malým lv nebo s jiným povoláním? Jelikož se časem ukáže že to s nima prostě nejde. Chtěl jsem udělat raid pro prcky, většina do 50 lv, pár lv 60 a 70 a ty do 50 většinou nevěděli co mají dělat i když jsem jim to vysvětlil. Promiň ale pak ať si nestěžují na diskriminaci, už jen na YT si můžou najít jak se to hraje...
      E: Já třeba destra na tenhle event neberu, chodim tam se SP 7 a normálně mě berou...
      To, že jsou menší lv, vůbec neznamená, že nedokážou poslouchat. Asi si našel prostě ty nesprávný hráče :D
      Tato věta je nepravdivá.