"Nový NosMall"

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • "Nový NosMall"

      Zdravím :) Určitě jste si již všimli, že je nový "lepší" NosMall ... abych podotkl toto je spíše otázka na GM a byl bych rád za názor i ostatních hráčů. Když jsem se dnes přihlásil uviděl jsem nový NosMall... první dojem katastrofa :) . Čekal jsem, že s novým popiskem "rychlejší, pohodlnější, lepší" by mohla být nějaká ta inovace dobrá, ale opak je pravdou a popisek absolutně nesouhlasí s tím co tu je momentálně za nosmall... Rychlejší - NosMall je stále stejně "rychlý" = pomalý, Pohodlnější - Nevím jak u ostatních, ale můj názor je ten, že je naprosto nepřehledný, změna ikon itemů dle mého názoru taktéž blbost, Pohodlnější - Absolutně ne :). Další věc co mě opravdu, ale opravdu zklamala byla tato: Maintenance 18.03.2015 -
      • Změna itemshopu (NosMall získá zcela nový design, nové funkce, drobné úpravy v cenách atd.) - hra ani stránka nebudou během údržby dostupné.

      Zcela nový design získal ... škoda, že ten předtím byl 100x lepší.
      Nové funkce ... naprosto tomu nerozumím a jestli se bere nová funkce jako rozdělení Překvapení, Regenerace, Komfort atd. ... OK, ale předešlý NosMall dle mého názoru stále lepší.
      "DROBNÉ" úpravy v cenách ... Když jsem toto četl čekal jsem o něco dražší NosMall (levnější už nikdy nebude), ale dejme tomu, že hráč nabije nostolary za 1 000 kč. Vybral jsem náhodně pár v celku potřebných a kupovaných předmětů a vybral bych jich víc kdybych věděl přesnou cenu, která byla do teď.


      EQ svitky - Když si vezmeme, že člověk nabije za 1 000 kč dříve by dostal krásných 70 Eq svitků... momentálně za 1 000 kč dostanete 50 Eq svitků a pokud jich chcete 70 musíte mít 1 400 nostolarů :) (pro ty co nevědí za 1000 kč dostanete 999 nostolarů) pokud beru průměrnou cenu 1 nostolaru ve hře což je +/- 60k ... dostanu se na krásných 24 000 000 zlata, které si budu muset připlatit abych dostal momentálně 70 Eq svitků


      Požehnání Ancelloany - Dříve jsem mohl za 1 000 kč dostat 250 kusů Požehnání Ancelloany ... dnes jich dostanu 200 kusů. Opět pokud chci 250 Požehnání dostanu se na 12 500 000 zlata. (Dříve požehnání 1ks 3,9 nostolarů dnes 1ks 5 nostolarů)


      Perla vozítka - Tohle je asi tak největší pecka ... dříve jsem za 1 000 kč dostal 40 kusů transportek. Dnes jich dostanu 20. Pokud se nepletu ve hře to dělá rozdíl 70 000 000 zlata. (Dříve byla transportka 1ks za 25 nostolarů dnes 1ks za 50 nostolarů)


      Tímto bych nechtěl urazit žádné Gm, protože za to ani vy pravděpodobně nemůžete a všechno to vytvořilo Gameforge, ale bylo by dobré se zamyslet také nad tím kdo tu hru stále bude hrát ? Nemyslím si, že zvyšování cen v NosMallu hře pomůže a spoustě lidem, kteří vydělávají "překupem nosmallu" (neříkám, že jsem nenabil ani kč). Ceny porostou v nosbazaru a vše bude dražší... Kolik asi tak hráčů kvůli tomu skončí ? Osobně znám dost lidí co na nosmall nemají a končí jen kvůli tomu, že je dost těžké vydělávat. Ano můžete říct, že to je jejich problém, ale zvyšování cen nosmallu ? Moc hráčům, kteří na NosMall nemají nebo prostě cpát peníze do online hry nechtějí neulehčíte. Všiml jsem si, že jsou levnější Sp svitky což mě docela překvapilo, ale mrzí mě popisek jak je nový nosmall skvělý a drobně změny v cenách ... Změny v cenách jsou na můj vkus docela vysoké jak jsem se pokusil poukázat. Prosím další hráče o názor a také GM o rozumné vysvětlení proč stále rostou cenu itemů v nosmallu. Děkuji

    • ceny se zvyšovaly před rokem či 2. sice taky nechápu proč se zdražuje když na naší komunitě se ekonomika dost změnila... ale stím asi nikdo nic nenadělá.. hodně lidí prodává věci z nt za real... moc lidí nedobíjí.. :D a nový desing se mi líbí. ty stylizované ikonky a předměty vypadají dobře ale nesedí mi moc do této hry..
    • Abych pravdu řekl.. Tak to co se stalo s NosMallem je na mě trošku moc.. "Lepší" jak pro koho že? Pro hráče, nebo pro ty "nahoře". "Přehlednější" Prosím o vysvětlení pojmu "přehlednější", protože nejspíše si pod tímto pojmem představujeme každý něco jiného.. Nesvádím to na GM.. Přesně jak bylo psáno, tak předpokládám, že za to GM nemůžou.. Jen chci podotknout, že pokud ta hra půjde takhle dál, tak nevim kolik lidí ještě bude hrát.. :) Je to můj názor a nechci tím nikoho urazit ani na někoho házet vinu, jen říkám, co si myslim.
    • Taky by neuškodilo poukázat na parfémy - dříve 2x 50 za 39, dnes 80 za 100 :) Svitky sice jsou levnější, ale u červených za 10 kusů dáváš opět 11nt navíc.. Sice tu jsou předměty jako Rozvod, Svatebka 49nt>25nt, štítek 25>10, DHA 49>20, Kostýmy pro partnery 49>20, Krmiva nosmáta tuším že nějak 48kusů za 100nt, nyní 1ks/2nt , Křídla démonů,anděla 25>20 , Lampa 10>5 ale stejně si myslím, že je to změna k horšímu. Víc by mě to asi štvalo, kdybych přišel později domů... přišel jsem relativně včas, a stihl vykoupit všechny perly vozidel v nb, 2x99 ancelek :thumbsup: ale stejně mi to příjde jako změna k horšímu.. Když se to zdražovalo naposledy, kvůli pirát eventu... Tak se to aspoň okecalo, že to je kvůli eventu only drop, že se prostě nedá koupit v nosmalu... Sice jsem čekal že se to poté vrátí a ono nic,ale budiž... V tu dobu jsem prodal 30x perlu mazlíčka za 1kk/ks, takže čistě jsem prodělal 120kk, teď se mi to +- vrátilo, ale GF chce vydělat, tak zdražuje... Bohužel na Českém serveru už teď je málo nosmalistů, a myslím že jen prodělá, ale kdo ví:)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • No tak design není zas až tak špatný, mě osobně se docela líbí. Pak se mi také líbí "okénko" data uživatele a v něm snazší přepínání mezi postavami. Ovšem nová verze NM vůbec není přehlednější jak tvrdí, ba naopak :D (aspoň tak mi to příjde). Ale nejhorší mi příjde to zdražení a u perel až o 25 nt což je docela dost... ano sice některé předměty zlevnili ovšem to jsou předměty které se tolika nevyužívají jako např. ty perly :D + taky ještě to jak zrušili 30 nt za pozvání přítele a to je velká škoda.

      The post was edited 1 time, last by googinek ().

    • ceny jsou plošné - jaké je ve hře ekonomika není podstatné tu si vyrobili samotní hráči. přestaňte jednoduše kupovat dle vás předražené itemy a cena půjde zajisté dolů. nikdo nemá důvod slevit pokud ví, že i za jím požadovanou cenu se item prodá ať už dříve či později

      c ose týče kolik toho kdo dostal za kolik NT předtím a potom, také si pamatuji rohlík za 50 haléřů a dnes stojí 2 koruny a světe div se lidé je stále kupují a jedí a tak samo to bude i s nosmallem a gameforge to dobře ví, pokud item potřebuješ tak moc tak ho koupíš i za zvýšenou cenu.