Zasedání rodin 22.3.2015

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nevím, proč píšeš takový nesmysl. Jakým příkladem? Já jsem se pod žádnou dohodu nepodepsala, o ničem nevím a na herní postavě si můžu v rámci pravidel dělat co chci (co to má společného s GM?).

      Jako démon jsem šla napřed POUZE do bosse a když se na mě snesly nevyprovokované útoky, tak jsem se na to vykašlala. Neútočím první a to je vše, na čem jsem ochotna se dohodnout. Nejsem blázen :)
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • walker12 wrote:

      No tak to je bezva když to má i gm někde tak to je opravdu super.Jen to náhodou neměly by jít GM ostatním hráčům příkladem a dodržovat taky dohody.
      Se divíš, když všechny dohody někdo pohřbil? Jako proč by lidi měli vám pořád dávat ruku? Všechny dohody - zrušeny, když magua tuším pomohl s raidy = zákaz zásahu GM na caligorovi, přestupy rodin = dlouho nevydrželo (iniciativa GM), eventy mimo "hlavní eventy" = pořád k tomu kecy nebo nízká účast (drop, fanart a další), změny bazaru - odnese to GM, problémy s podvodnými stránkami - né blbost hráčů, ale opět si lidi stěžují na ty co varují.
      Ale to nejhorší, kdo vůbec tyhle pomoci chce? Podle téhle komunity = nikdo. Tak zrušíme eventy, ať nemáte žádné výhody. Zničte všechny raidy, ať ty 90+ chodí jen expit, když je to tak baví. Stěžujte si na komunitu. Stěžujte si jak odchází nejlepší lidi NT. Stěžujte si jak vás zabíjí skupiny s vysokým + a lv.. Dělejte, že pro vás je hra někde. Víte co? Smažte to NT, když podle vás má končit..ono s tímto postojem dobře děláte. :rofl:
      Slyšel jsem, že démoni přestoupí k andělům...gratuluji, pěkně se snažíte něco řešit, ale tak co závod o místo..proč ne? Uvidíme jestli to bude pravda. :thumbsup:
      Aby jste viděli tu třešničku v tomhle textu, když vám někdo podá ruku, vy mu jí přeříznete. :chainsaw:
    • walker12 wrote:

      No tak to je bezva když to má i gm někde tak to je opravdu super.Jen to náhodou neměly by jít GM ostatním hráčům příkladem a dodržovat taky dohody.


      Tímhle příspěvkem říkáš : Jsi GM, nemáš právo na vlastní rozhodnutí.
      Každý má právo jednat tak, jak uzná za vhodné.. A to že je GM nějak omezuje její herní postavu? :phatgrin: Co si pamatuju, tak dohoda byla u Yakuho asi před 2-4 měsíci, ale pak se začlo chodit do bosse, a já třeba nebyl s žádnou dohodou obeznámen :D Já si na caligorovi jezdím na jednorožci, a pokud se do mě někdo rozhodne jít tak ho zabiju, jinak tomu nechávám volný průběh :thumbsup:
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • My jsme Vám pouze umožnili toto zasedání, abyste se zkusili zamyslet a nějak rozumně řešit Váš problém ohledně glacu. To jak ho řešit a dodržovat dané dohody, bylo čistě jen na Vás. Z naší strany to byla dobrá vůle a ochota v našem volném čase, na kterou většina z Vás zase nadává. Což od Vás není vůbec hezké. Svoje návrhy a dohody jste si mezi sebou řekli a dohodli.To že je neumíte dodržet, není náš problém. Uvědomte si ale, že nemůžeme nijak zasahovat do Caligora (glacu) ani trestat někoho bezdůvodně, když prakticky pravidla neporušuje. :)

      Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

    • Zas ale na druhou stranu, někdo mohl ty domluvy někam sepsat/rozšířit, TAKŽE chyba je v CELÉ komunitě! Ano a to i včetně me, taky jsem to mohl napsat a bohužel ještě jsem se ptal kdyz byla uzavřena dohoda jestli to někdo někam napíše, bylo mi řečeno ze uvidíme. Chybou teto dohody byla tedy špatná informovanost a samozřejmě chut lidi pokazit vse (ano výsledek postupného narůstání toho problému ste viděli v 8 hodin)

      The post was edited 1 time, last by Martinias ().