Mág Karta pomoc

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Mág Karta pomoc

      Zdravím Nosplayery :)


      Potřeboval bych pomoct s volbou :) nevím kterou kartu koupit

      mam našetřeno 50kk :) kterou kartu si mam na mága koupit? která se nejvíce vyplatí ? na horní lod třeba :) na glac apod

      myslím kartu +10 a víc

      moc díky za pomoc a názory :)
      :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

      The post was edited 1 time, last by FroStlinG ().

    • Já bych ti asi navrhnul koupit 2x +9/+10(dle toho co seženeš) a to pose a vulkána, nebo si vybrat jednoho z nich a koupit aspon +12(ale to chce asi víc goldů :D)

      Na lod nahoru jako mág nejvíce holly....ale to si myslím že stačí +9, popř. klidně i 99+0 a rvát body do hp pokud máš někoho kdo tam udělá dmg :D

      PS: neznám 7sp na mága takže s ní nepočítám....proto si určitě počkej na další názory :D
    • Mě se třeba 7 sp na mága osvědčila hlavně na glac-porty přes zeď tam a z5,skill který můžeš použít kolikrát chceš a má dostřel na 15 polí,nesmrtelka na 11s, dvacka co útočí čtyřmi ele,a i v arce jak máš dobrý rezíky tak klidně pvpka uhraješ páč efektů má taky plno :-).Momentálně ho prodávám protože po dlouhé době znovu začínám za wára tak kdybys měl třeba zájem(70+12 zdoko3 v držáku) napiš mi na nick lorddarthvader
    • Dengí, kdybych nevěděl že nehraješ tak se tu chytám za hlavu.. Dnešní ceny karet jsou úplně jinde.. Holy +12 seženeš i za 23kk .. lovec +13 za 60.. myslím, že s vulkánem a posíkem to jde taky z kopce (nekoukal jsem bazar,tak nevím :D )
      Ale já bych rozhodně šel do vulka a possíka, nehleděl bych na +, jsou teď levnější pírka, spíš by mi šlo o job.. kup si job 75+ klidně měnší +, a upni to na +9 .. Pokud by ti zbylo, a nevěděl bys co s tím,klidně v upování pokračuj :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Ještě k tomu hollymu (možná se mu to taky bude hodit), jak rozdělit body na lod up (mam 305 bodu), asi spíš na výdrž, fakt tam nechci s hollym dělat dmg :D spíš občas na náhony třeba.. díky

      řeknu to takhle, body jsou pro mě španělská vesnice, takže kdyby mi to někdo vysvětlil, jak to dělat tak by byl rád :D
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.

      The post was edited 1 time, last by iMaginus ().

    • S výběrem karty jsem ti radil špatně, ale body se snad nějak moc nemění :D spíše přizpusobují hráči :D takže tady malá inspirace, třeba se ti bude líbit

      Rozdělení bodů Holly, Ice, Dg

      Body holly a dg

      a jinej názor než je v těch předešlejch(aneb než mám já :D)

      Rozdělení.bodů.Holy


      Snad jsem dal správné posty :) kdyžtak vyhledávání, napiš tam holly/holy/body holy (lidi někdy píšou holly s jedním l, proto ty varianty) a určitě něco najdeš :)

      A ještě jeden malej dodatek...v těch 2 postech který jsou v 1. 2 odkazech si trošku protiřečím co se týče postupu dávání bodů....ale celek mám stejnej, základem je 50hp/mp, 40ele a 30 utok

      pokud tě zajímá jak to skorigovat sm ušlema a klk + a job potřebuješ tak 800a.org/