Problém s NostaleX.dat (Možné vyřešení)

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Problém s NostaleX.dat (Možné vyřešení)

      Zdravím všechny blázny do Nostale.
      Hlasím tu chybu některého z operačních systémů jakožto - Win 7 Home Premium 32bit.
      Tento operační systém mám já.
      Problém : Zapnete clienta spustí se hra zatím vše v pohodě , ale chcete se přihlásit do Nostale a napíšete ID a HE a zmáčknete potvrdit nebo enter , tak
      se Vám sekne hra a napíše poté - NostaleX.dat přestal pracovat (komunikovat) s windowsem.
      Na tomhle foru jsem našel plno rad všechny jsem vyzkoušel , ale marně. Zkoušel jsem i Francouzský Anglický atd... Ale taky ne.
      Proto apeluji na ostatní hráče s tímto problémem a hlavně se stejným Windowsem.
      Když se Vám tohle stane rychle se podívejte na čas , kdy se Vám to stalo a za 24 hodin toho času už Vám to půjde (odzkoušeno..) .
      Doufám ,že někomu pomůžu.. I když mě to samo osobě štve , že to je takhle blbý , ale co se dá dělat..
      Přeji pěkné hraní PanWoodStock :)