Nové bugy po Maintenance

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nové bugy po Maintenance

      Po dnešním Maintenance jsem zaznamenal bug.
      Přesněji o bug Poss buffu. Píše se tam "obrana zvýšena o" a nic více a o chybě v textu nemluvím, protože jsem si ujistil, že když mám poss buff, tak mi berou stejně jako bez buffu. Je to jenom u mě?
      E: Znova ověřen a jde to horzně blbě poznat, ale te buff funguje, takže to je jenom chyba v textu

      Dále měl jeden hráč bug s vílou (bylo to na fb a psát jenom bug u buffu je zbytečný)



      Máte taky nějaký bug po Maintenance?

      Sig by Siska

      The post was edited 1 time, last by DrAgOnTeA ().

    • těch změn je víc dander je vztekloun, strážní zajištění je základna fernon.. víc tady v zábavě .. Změny v překladu

      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.

      The post was edited 1 time, last by iMaginus ().

    • Ano mám docela vtipný bug :D Všichni víme že ta dvojitá šipka v NB přeskakovala o 5 stránek, ale stejnak pomalu, no.. Proto ju asi zrušili, ale když kliknete na "nic" vedle té jednoduché šipky tak se taky udělá takovej ten zvuk a posuen vás to o 5 políček. Tzn.. Že tam furt je, jen není namalovaná :D
      Vztekloun, Semenáček, Dáblík, Upír, Ovečka, Hrášek ..... To je "překlad"
      Trochu mě to mrzí, ale změna je život :D
      To jako když mám Oto Liška, a ta nová se ted jmenuje Liška Oto tak mužu mít dva druhy? xDDD
      A stejné.. polovina hráču má v minizemi wollie :D ale original - ovečka :D
      E: Ano píše tito víla ohně zvýšeno, ale všiml si někdo, že ta víla vodní energie (já čekal že to budou chtít změnit na víla vody) je víla ohně? ..

      The post was edited 1 time, last by *BloodWarrior*123 ().

    • Zdravím, našiel som chybu, ktorá by mohla zmiasť hlavne nováčikov v NT. Ak dáte K a Časová spirála tak sú tam dve rovnaké možnosti, a pritom tretia by mala fungovať ako port do rodinnej arény(funguje aj tak). Ide len o zmenu názvu. Žiadam o úpravu chyby kvôli začiatočníkom ;-).