"Vzhůru do Caligora"

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Aaronstone123 wrote:

      on je rozdíl mezi korejským nt a českým nt na korejským nt glac furt žije důvod je že oni si tam nahrávají sp body a tudíž se tam caligor dává... v čr tak jako v celé evropě máme dost sp bodů padá to skoro furt... tím chci citovat tokkyho:"Proč zabíjet caligora když za hodinu caligora můžu mít 100 k pověsti" První by se museli umoudřit Lidi jako tokky saska martin a pak by se caligor mohl o5 dávat :) čekám že mě dost lidí za to zdissuje
      BTW: Jsme jediná komunita kde se nedá alespoň jednou za týden caligor :)


      To snad ani nemyslíš vážně,ne? :) Tuhle větu si nevybavuju, sice je pravda v tom,že 100k pověsti,je 100k pověsti.. Ale já dávám sotva 60/70 :phatgrin:
      A teď k věci.. Kdyby si přestal do každého rýpat, a možná se taky nad tím trošku zamyslel tak si uvědomíš hned několik faktů
      1,Ty jsi tu ten co si stěžuje že se nedává caligor, jakmile magua pomůže tak se můžeš po... :shit:
      2, Já do lidí co jdou do caligora nechodím,aniž by do mě daný démon dal první ránu... U caligora chodím hlavně do standy,který tam dělá nájezdy
      3, Poslední víkend jsem se snažil pomoct, celou hodinu jsem šel čistě do caligora, a stejně se to nedalo :)
      4, Ono,když je aktivita na glacu 0, tak proč by se tam nechodilo do andělů/démonů? Vsadím se, že kdyby se zase zavedly glac eventy o světlo, tak je dostatek bodů , já třeba bych poté do caligora šel, kdyby se na tom glacu něco dělo i normálně.. :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Má to cenu ještě řešit ? Ne nemá je to neřešitelný případ :D Smiřte se už s tím můžete dělat co chcete ale stejně to budou všichni ignorovat nebo vás zdupou že si to máte zařídit sami a když se to podaří zařídit tak se stejně nedostanete od portu.Hold zbývá jen chodit a doufat že se to čas od času dá.