"Vzhůru do Caligora"

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • "Vzhůru do Caligora"

      Tímto bych chtěl udělat akci s názvem "Vzhůru do Caligora" Kdy? 25. 1. 2015 i 17h i 20h.Půjde se do bosse a ne do hráčů
      Prosím dále kaziče co chodí do lidí co se snaží a kazí to at se nedostavujou nebo změní své chování. Repra tipu: Podte do bosse nepomáhají jak si myslíte kvůli psaní zabití a úmrtí.Prosím at se dostaví co nejvíce lidí a očistíme pověst CZ komunity.
    • Spíš než pokecat s dobrmanem se zeptej Aaronstone123 co a jak s Caligorem on ví jak to řešit i s kamarádem překladatelem !!! Když nám GM chtělo zvednout chuť zajít tento raid jak pro duše , bedny tak ho i pokořit a nemlátit se mezi sebou-jak se odvděčil s touto pomocí GM a nám všem :( ŠIKOVNÝ TO KLUČINA :(
    • Dal bych si hamburger -_-

      Je to dobrej nápad, ale jak si říkal, 82 nikdo poslouchat nebude, musel by to napsat někdo z 90+ a hodně znamých.... Taky mě to moc štve že mám 4 duše za 4 víkendy a to díky Maguovi.. Každopádně já jdu vždycky do bosse když vidím že tam je aspon 10 lidí. A taky nechápu logiku hráčů CZ protože když 50% lidí pujde caligor tak se to dá a spokojenost všude a zaroven pak maj dobrých 20-30 minutek na to se zabíjet mezi sebou. Lidi by rádi chtěli sp7 :thumbdown:
    • Jo super no a já fakt čekal že se par lidí najde :D normálka anděle u našeho portu (neříkám že to není i naopak). Kazíte hru všem hráčům kteří jednou za čas taky chtějí dát Caligora!!!! Je zajímavé že se všichni cpete na galc jen když má jedna ze stran raid (abyste mohli pochopitelně přerušit),je caligor (ne z důvodu získaní bedny ) nebo nějaký event. Chápu že je to pvp mapa ale už to fakt přeháníte. Když se chcete předhánět v tom kdo je lepší v pvp tak si běžte do areny!! Je zajímavé že nejste tak aktivní na glacu i bez těch podmínek co jsem uvedl (až na pár menších skupinek).
    • Když to napíšeš ty tak to nemá skoro žádný účinek... myslím si, že to nemá smysl a že tu skoro nikdo nechodí na forum (cca 3% hráču sem chodí pravidelně navštěvovat), velký slovo by bylo od Gmka psát často shouty :) a vyhlásit glac válku, jinak tě nikdo nebude brát v potaz. :altx:
      Jsem optimista a překupník: Koupím vše co se dá, ale ne blbosti. Všemu se rád směju, když chce někdo pomoc a mám čas, tak stačí se zeptat. ^^
      Hlava rodiny Ancelloan~
    • DragonTea jo dal se, psal jsem to v 17h kdy stačilo zas vejít jen do portu a dal nikam už se pak člověk nedostal :D . Jinak souhlasím s tebou Naruto máš pravdu moje slovo nemá vůbec žádný význam. Obzvlášť když mě někdo potka ve hře a uvidí můj lv tak si řekne že jsem jen lamka co má plno kecu :D . Ale kdyby se aspoň 2x za ten víkend dal ten raid taky by se nic nestalo.
    • Kdyby jste se vy kdo jste aktivní a máte kecy že 1 nic nezmůže trošku rozkecali třebas jen u známejch a ti by to šiřili dál i takovejch 50 lidí by se mohlo najít...a to už je 1/8 celého počtu lidí na caligorovi, pak ti náhodní a 1/4 jde už do bosse, to je pro začátek dost, myslím že když bude mít málo HP přidaj se i nějací ostatní aby už byl boss dole, s ofenzivou u portu se hold musí počítat a prodrat se jí(pokud je to možné)

      Pokud by toto mělo uspěch je možné e by do bosse šlo více lidí a byl by rychlej dole

      Píšu to pokrytecky, já osobně nikomu jinýmu psát nebudu páč už mi je to celkem jedno D
    • Zdravím zajímalo by mně proč má význam pořádat Caligora když stejně se všichni mlátí mezi sebou a nikdo nejde do bose. Já bych byl pro, aby se buď nějak změnily pravidla celého caligora nebo aby se rovnou zrušil, protože tohle nemá žádnou cenu. Ostatní musí pochopit, že jsou někteří, co ještě nemají 7SP a rádi by jí získaly.
    • já teda nevím jak dlouho se nedavá nebo jak dlouho je s tím tento problem.
      ..
      jsem démon a a na calindorovi jsem byl 4 x a pokaždé nás tam andělé mlátily a ani k calindorovi nepustili nevim jak to bylo předtim ale muj nazor je že si to hráči kazí sami a to je jejich problém.
      My se tomu musíme přispůsobit nikoliv naopak.
      NEŽIJI PRO SEBE !
      ALE PRO OSTATNÍ !!!!



    • on je rozdíl mezi korejským nt a českým nt na korejským nt glac furt žije důvod je že oni si tam nahrávají sp body a tudíž se tam caligor dává... v čr tak jako v celé evropě máme dost sp bodů padá to skoro furt... tím chci citovat tokkyho:"Proč zabíjet caligora když za hodinu caligora můžu mít 100 k pověsti" První by se museli umoudřit Lidi jako tokky saska martin a pak by se caligor mohl o5 dávat :) čekám že mě dost lidí za to zdissuje
      BTW: Jsme jediná komunita kde se nedá alespoň jednou za týden caligor :)

      The post was edited 1 time, last by Aaronstone123 ().