Caligor 10.1.2014 20:00- Stížnost

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Caligor 10.1.2014 20:00- Stížnost

    Ahoj komunito vím že tu to nemá smysl si stěžovat ale já to napsat musím prosím dané GM kterého se to týká ať se trochu zamyslí.
    Jak z názvu tématu už vyplývá tak si chci stěžovat na dnešního caligora a to konkrétně na toho ve 20:00(sem démon). Nějaké GM údajně magua dorazilo na caligora a dalo do Bosse skill a ubral mu 90% hp tudíž se tam další démoni nemohli dostat. A hlavní věc co se mi nelíbí tak je to že tímto ten glac ještě více zkazíte tím že budete démonům nebo andělům pomáhat je k ničemu a akorát si tím proti sebe poštvete lidi prosím zamyslete se nad některýma věcmi které děláte díky.
  • okomentuji to asi takto: příště zase zabiji Caligora andělské straně, kdybych do něj nepraštil tak by nikoho z přítomných ani pořádně nenapadlo do bosse vůbec jít a pokusit se ho zabít. Prvně jako hráči by jste se měli zamyslet nad sebou, proč se sem tam něco takového děje. Buď brečí jedni, že se nezabíjí boss, nebo brečí druzí, že byl zabit a je jedno jakým způsobem. u všech oblíbený být nemohu a ani se o to nijak nesnažím. Vždy se najde někdo kdo bude mít ke všemu nějaké připomínky.
  • Zdravím,

    v tejto téme ide o to, že ak už to bol ktokoľvek z GM teamu tak ako Aaronstone123 poznamenal by bolo dobré aby sa opýtal prípadne či chceme niečo také. Osobne som za to rád, že niekto nám ho pomohol zabiť a tak sme dostali duše Caligora, ktoré nám už mesiac ak nie viac chýbajú. Týmto chcem aj vyjadriť vďaku a podľa mňa by takéto niečo mohlo byť každú nedeľu napríklad aby v hre boli duše a malé lvly mali tiež SP7. A ešte ak by niečo sa takéto plánovalo tak by bolo dobré urobiť anketu a tiež oznámiť to na fóre, ďakujem. ;)
  • Spoustu lidí sem si proti sobě poštval, soustu mě teď bude mít rádo. Super. Nikdy sem neřekl, že chci být nejoblíbenější člen teamu a ani to nemám zapotřebí. Udělal sem něco a udělám to znovu i pro druhou stranu, aby nemohl někdo říci, že GM pomáhá jen jedné straně. Následně si zase můžete celý rok jet nudného Caligora stylem budeme se zabíjet jen mezi sebou a já si zde na fóru budu nadále číst nářky hráčů, že proč se nezabíjí boss.
  • Maguo správně. "Prvně jako hráči by jste se měli zamyslet nad sebou, proč se sem tam něco takového děje."
    A proto GM musí zasáhnout ? Kvůli takovému zásahu jsou tu bedny co by si samy hráči neudělali. Až si to budou hráči dávat do 20 min prosim pomoz nám, ale dělat "zadarmo bedny" není fér. pokud chceš pomoc rovnou nám rozdej EQ je to úplně stejné... Todle bylo moc...... todle už nesmí být zameteno pod kobereček.

    //edit:magua: že si takto neprotestoval, když se kdysi v balíčcích posílali rezisty :)
  • Aaronstone123 nechápem ako ho môžeš hatovať za niečo čo si každí praje... Osobne som sa tiež chystal vytvoriť nejakú skupinu ľudí, ktorá by zabíjala bossa dokonca všetci opýtaní s tým aj súhlasili no na niečo také by som potreboval viac času a magua konal a tým aj podporil hráčov. Lepšie je mať dušu na oboch stranách ako keby by ju nemala mať žiadna. :) A čo sa týka toho, že to chceš posunúť GF aby to riešili tak to sa mi zdá, že nechceš aby hra ďalej "žila".
  • Rozhodně to tak není, že když budou lidi bouchat do bosse, tak se ostatní přidají a zabijí ho... Už se stalo tolikrát, že měl boss red hp a všichni šli do bosse teprv když bylo 4 minuty před koncem (jasně že se ten raid nedal)


    Dnešní Caligor jsem nebyl, takže nemůžu posoudit jaké to bylo, ale buďte rádi, že se ten raid dal do 20 minut a nebrečte tím, že nedostanete pověst a body...

    Nestihl se do 20 minut. Bylo pár sekund přes.

    Sig by Siska
  • Připojím i já svůj komentář: osobně bych také byla vděčná za pomoc, ale bez upozornění? lítala jsem po glacu a umírala a najednou říše caligora uzavřená? Docela by mě zajímalo kolik démonů bylo v tu chvíli v raidu, když nás andělé masili hned u vstupního portálu? Tipuji, že příští raid bude anděly tak narvanej, že jich bude stát ještě sto na portu, s přeplněnou kapacitou. Myslím, že na českém serveru hra raidem caligora celkově dost utrpěla, a caligor mě nebaví, ani když mají převahu démoni, ani když dostáváme na prdelky od andělů. :( Tohle tomu nepomůže ve chvíli, kdy sami o sobě nejsme schopni se domluvit a spolupracovat, jen to nadělá více zlé krve.
    "Jestli budeš vyvádět
    takové věci, přijde víla a sebere ti všechny zuby," pohrozil mu
    Mrakoplaš.
    "Ne víla, elfové," vmísil se jim do řeči Vaverka, který
    stál na toaletním stolečku. "Zuby trhají elfové. A taky nehty na rukou a
    na nohou. Elfové jsou občas hrozně popudliví." :D
  • Byl jsem ze zacatku na Caligorovi, nasledne jsem odesel podivat se jaky mame raid a potom uz se nemohl vratit zpet a stezuji si? Ne.
    Demoni meli vyhodu ze kdo na caligorovi opravdu byl tak vyhral (nevedeli to dopredu), andele maji vyhodu ze vedi ze pristi raid vyhrajou ale zase se tam vetsina nedostane.
    Byt vami jsem rad alespon za neco.. prvni vyhrany raid jsem se byl podivat co mame za raid a na druhy se nedostanu protoze bude plno :)
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.