Nejede Nostale

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • mě po restartu pc zase nejelo takže odinstalace nostale odinstalace avastu nainsaloval jsem comodo a nostale jede.

      Ps:
      avast vidí soubor nostaleX.dat jako hrozbu ale je to falešná detekce ale stejně ho smaže už při instalaci nostale takže jedině nastavit do vyjímek nebo do vyřešení nepoužívat avast. Nový free avast jaksi truhlu postrádá a nechtěl mi ho do vyjímek nastavit.
      Ani truhlu sem v ěm nenašel měl jsem avast 2015.
      trošku Ot:
      Doporučuji pro ty co mají win xp comodo nebo aviru + zone alarm a mělo by to být cajk. co mají win 7 stačí avira, omodo, avg tam už zone alarm být nemusí win 7 má dokonalejší firewal.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.

      The post was edited 2 times, last by pidlo ().

    • Ja mam Avast a taky mi neslo Nt,ale dneska jsem zkusil nainstalovat znovu Nt,ale pres instalovani vypnout Avast,po stahnuti a nainstalovani se mi to zaplo konecne! :D Pak jsem Avast zapl a zase to neslo :D Ale ve virove truhle jsem si vyhledal NostaleX a tam sem dal obnovit a pridat do vyjimek :) A ted uz mi to jede bez vypinani Avastu :) Zkusto :) POmuze :) :alty: :altt:
      Endíček :3
      Mág lvl 85
      -1Sp +0 j. 21
      -2Sp +5 j. 72
      -3Sp +3 j. 35
      -4Sp +1 j . 31
      -5Sp- +5 j. 60
      -6Sp- +9 j. 65
      -8sp- +5 j 68
      -Slepice-+13
      -Pajama +15.

      -Jajamaru +1 j 21
      -Pirát + 15