Návod: Raid Maru

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Návod: Raid Maru

      Ahoj, rozhodl jsem se, že udělám návod na raid Maru. Doufám, že se potom začne víc chodit.. Pokud se mnou někdo nebude souhlasit, nebo chtít něco doplnit pište mi PM - vypíšu tady svůj názor a komu se nebude líbit nemusí se jím řídit..

      VIDEO:


      Složení týmu:
      V žádném týmu by nemělo chybět pár mágů bez SP (aura,základ ploch,teleport), ostatní SP jsou celkem jedno ale je lepší vzít SP na dálku s hodně plochama(křečci), než SP na blízko bez plochů. Jak můžete vidět ve videu tak složení je opravdu rozmanité. A samozřejmě všichni nosmáty na dálku, panenky na oživení a mít zaškrtnutý aby se oživovali..

      Začátek raidu (jednodušší část):
      Na začátku raidu všichni pošlete nosmáty na bosse a dejte si oddělený ovládání (řečeno jinak: aby nosmáti šli do bosse ikdyž vy budete zabíjet křečky). Když nosmáti zemřou znovu je pošlete do bosse.. V průběhu raidu se budou objevovat křečci tak na ty si šetřete plochy a zabijte je, co nejdřív když se objeví (když po vás jde celý náhon křečků jen těžko se přežívá). Jakmile si boss dá buff musíte co nejdřív vytěžit dorty (budou ležet na mapě) a použít je na bosse (buff zmizí..).

      Jak poslat nosmáty na bosse: normálně bojujete (nosmáti s vámi) a pak zmáčknete F1 (samostatné ovládání vaší postavy) nebo kliknete na obrázek vaší postavy ńalevo od HP. Nosmáti budou dál bojovat a vy se můžete samostatně pohybovat. A nebo samostatně můžete ovládat pomocí kláves F1(jen vaše postava),F2(jen váš partner),F3(jen váš nosmát)

      Provazy, aneb těžší část raidu od poloviny HP bosse
      Od chvíle kdy boss dosáhne 1/2 HP se začnou objevovat na mapě provazy - vždy v polovině a na konci HP baru. O co vlastně jde? Poté co se objeví provazy je musí jeden člověk použít a ostatní se musí schovat do čtverce který se objeví po použití provazu. Těch provazů je na mapě vždy několik ale postupně se snižuje počet provazů který fungují (objeví se ochranný čtverec). Na začátku fungují všechny (nebo většina), na konci jen jeden ze dvou. Když nejste ve čtverci tak vám bouře nebo jak to nazvat zabije.

      Je tu ale ještě druhá možnost, jak přežít od půlky HP, to jest OLEJE. board.cz.nostale.gameforge.com…b36779cf509776b2e7de57427
      Proč oleje? Po prvních provazech má vždy boss stun(leží na zemi) a když použijete olej tak mu stun prodloužíte a on nedá provazy. Proto se nabírají lidi co mají oleje.. Olej musíte použít každých 8 sekund (možná je to trochu jinak) jinak boss ztratí stun a nastává situace č.1 popsaná výše zvaná provazy.

      Když držíte bosse ve stunu stačí do něj jen mlátit a zabíjet křečky. Znovu opakuji pokud jsem na něco zapomněl nebo je něco špatně řečeno není nic lehčího než mi napsat PM a já to opravím. Ještě doplním obrázky.

      Proč oleje? Po provazech má vždy boss stun(leží na zemi) a když použijete olej tak mu stun prodloužíte a on nedá provazy. Proto se nabírají lidi co mají oleje.. Olej musíte použít každých 8 sekund (možná je to trochu jinak) jinak boss ztratí stun a nastává situace č.1 popsaná výše zvaná provazy.
      Pokud máte málo olejů tak je nedávejte hned po prvních provazech ale až na předposlední, tj. když bude mít boss red hp.

      Děkuji za přečtení a doufám že vám to pomůže, iMagines

      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.

      The post was edited 3 times, last by iMaginus ().