Luk na lvl 90

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Luk na lvl 90

      Zdravím,
      hodně mi vrtá hlavou jaký luk si pořídit na lvl 90... A s tím bych mněl dotaz protože když někdo nemá na Luk klínového vůdce +8/9/10 tak mi přijde zbytečné kupovat nejaké r6+8 za 50kk a víc když je možnost Luk zapomenutého hrdiny který má sice asi o 200 menší dmg ale zato je +10 takže (teď nevím přesně) z dmg cca 400-600 se stává 1200-1800. Zatímco u klínového vůdce sice dmg 600-900 ale s +8 jen 90% bonus cca pod 1200-1600 ALE každý nemá peníze na +8 (natož +9/10) takže musí +7 a to už je o dost menší... Ano jsou tam malinké rozdíly v "passivkách" zbraní ale ty jsou miniaturní... Asi chápu systém + u vybavení špatně tak mi to pls někdo vysvětlete :D a poraďte jaký luk je tedy lepší a proč :D
      The legend reborns ^^
    • za 1. počítání s dmg je složitější .) taky nevím přesnej vzorec ale rozhodně to takto brát nemůžeš :D (normal luk má větší element, ere víc rezistů...)

      za 2. pokud pujdeš proti někomu s brnkem +7,+8 tak se z +8normal luku jakoby stává +0 a z +10 jakoby +2....tam je potom tuším jenom 15% rozdíl :D to se asi moc nevyplatí co? :)

      obecně bych řekl že levnější varianty +10tek se vyplatí jen na wara kvůli obrovskému kritiku na tom meči :D
    • Z vlastní zkušenosti můžu říct, že na 90 stačí jenom nějaká provizorka typu r4+7, dá se sehnat levně a svou funkci splňuje (dává větší dmg než r7 luk na 85/88 ). Pak stačí akorát udělat quest a chodit expit. V sopce se dá expit takřka nonstop, není nutné čekat na LoD, a tak 92. level je otázka cca jednoho týdne, kde už se do luku opravdu vyplatí investovat, případně se štěstím (jako já) dropnout r7 :)
      Co se dýky týče, tady je ideální dropnout na glace dýku na 88a opět počkat na 92.

      Ušetřené peníze můžeš vložit do ancelek, ať to jde rychleji :)

      "I když je život pes, nedá se ochočit." - L.K.

      The post was edited 1 time, last by Fio99 ().

    • Naprosto souhlasím s fiem. Jen dodám zase z mých zkušeností, pokud hodláš rychle expit dál vystačíš si s nějakým levným lukem bud klasik 90tkoveho jak psal fio nebo laciný 90 + 10 a klidně stačí když bude třeba r3, protože tu funkci na expení ti opravdu splní :) pokud se ti ale nechce expit rychle na 92 a chceš třeba zustat i několik měsícu,což dělá spousta nových 90tek.Tak se ti vyplatí pořídit si kvalitnější luk, protože ho budeš třeba chtít používat na okam,pvp, nebo třeba glac a tam s horším lukem asi moc nepořídíš :) Takže je opravdu na tobě jak se rozhodneš :P :altt:
      Facebook:Michaela Celárková
      Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
      ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
      Aktivita:skoro pořád