icebreaker a petbead

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • icebreaker a petbead

    caute chtěl bych se zepat kdy(v kolik hodin) je icebreaker a na jaký levely a také bych se chtěl zeptat jestly se dá petbead sehnat jinde než v nosmall a v obchodní zoně jestly třeba někde nepadá nebo tak dekuju.
    DusikCZ/83lvl/80lvl práce/Holy Mage+6/Ice Mage +5/Dark Gunner +3


    Duzan/22 lvl/WK.. Nemám na něj práci hledám rodinu která mi tu práci vyexpí zůstanu u té rodky klidně napořád :) ;((piště mi do PM)
  • aha ale kdybych věděl v kolik cca hodinu to je tak bych tam byl na Nostale xD
    DusikCZ/83lvl/80lvl práce/Holy Mage+6/Ice Mage +5/Dark Gunner +3


    Duzan/22 lvl/WK.. Nemám na něj práci hledám rodinu která mi tu práci vyexpí zůstanu u té rodky klidně napořád :) ;((piště mi do PM)
  • :D to já jen někdy ale chtěl bych vědět o těch pet bead kde se seženou krom obchodní zony a nosmall
    DusikCZ/83lvl/80lvl práce/Holy Mage+6/Ice Mage +5/Dark Gunner +3


    Duzan/22 lvl/WK.. Nemám na něj práci hledám rodinu která mi tu práci vyexpí zůstanu u té rodky klidně napořád :) ;((piště mi do PM)
  • nevim co mas na mysli ale jestli myslis perly s bus ocaskama tak ty sou jen v nosmal a daji se koupit za nosdollary ktere si musis koupit vetsinou je to sms za 18 NT 50,-Kč a za 35NT 79,-Kč ale ty se daji sehnat i v obchodni zone jen holt ty ceny mi rvou srdce je to na mne az moc drahe :D takze ssem radsi bez buse :D
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • no já myslel perla na pety na skalní želvu víš že ji do toho dát a pak ji rozbalit v mini země oni ji tam prodávaj za 500k ale já bych chtěl vědět jestly tyhle perly padaj někde nebo je někdo dostanu
    DusikCZ/83lvl/80lvl práce/Holy Mage+6/Ice Mage +5/Dark Gunner +3


    Duzan/22 lvl/WK.. Nemám na něj práci hledám rodinu která mi tu práci vyexpí zůstanu u té rodky klidně napořád :) ;((piště mi do PM)
  • děkuju :) můžete :closed4:





    //Locked. Wlsek
    DusikCZ/83lvl/80lvl práce/Holy Mage+6/Ice Mage +5/Dark Gunner +3


    Duzan/22 lvl/WK.. Nemám na něj práci hledám rodinu která mi tu práci vyexpí zůstanu u té rodky klidně napořád :) ;((piště mi do PM)

    The post was edited 1 time, last by Wlsek ().