Otázky/opovědi ohledně + !

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Otázky/opovědi ohledně + !

      Čau,toto téma chci věnovat + sp karet a zároveň se i vy můžete vypovědět co se vám stalo..
      Mě se osobně nelíbí toto : Když začala éra 7 sp karet tak sem jí získal po 2 měsících.. udělal job 41 a začal plusovat,na +1 jsem to dal až na 3 pokus na +4 2faily a to nejhorší? na +5 8 pokusů.. ušetřil jsem 11kk a že ho dám na +9 jenže ze 6pokusů jen +6.. Plusoval jsem zvěda a z +0 na +9 2 faily jen.. tak kde je problém? to samé u zdoko. 7 sp asi z 10 pokusů mi vyšel jen 1 a zvěd z 13 pokusů 9 zdoko.. Vážně nevím čím to je,taky máte takový nějaký problém? :/ :sniper: :no:

      The post was edited 1 time, last by petlanek ().

    • No třeba já:
      War na +1 4faily (dál sem na to kašlal)
      WK (od +3 do +5 co prvně fail, potom vyšlo, na +7 zatím 2 faily)
      Vrah +5 bez failu :D
      Nechápu :D Je to o štěstí ale ten rozdíl mezi warem a vrahem je děsnej.
      Slyšel sem že čím víc vám to failuje na nižších upgradech, tím míň pokusů budete potřebovat na vyšší +.
      Např: war +1 4 faily +2 2faily +3 1 +4 5 +5 8 .... atd +13 2 +14 1 +15 0 ....
      Je to jen teorie, je mě jasný že je to nejspíš blbost :D
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • to co psal dex o + na nižším a vyžším stupni je blbost :D

      3roky z5 wk +2 na 6tej pokus, za dobu co hraju jen 3x jsem šel +3 bez svtiku a 3x to uplně ruplo(5% šance) zatím nejvíc asi 10pokusů ninje +12, sám jsem dal max. +9

      a pokud nejde jen o karty tak nikdy se mi nepovedlo +8 EQ....a že bylo hoooodně pokusů :D

      To s tou 7sp že jde blbě + je blbost :)
    • Prijde mi to jako diskuze o nicem. Nahoda je proste blbec a kdyz budete mit smulu nedate sp ani na +1 i kdyby jste meli neomezeny zdroj penez.
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Jako ja osobne radsi nic neplusuju a kupuju rovnou hotove :D u me je uplne normalni mit na +1 3faily a podobne. Co sem zazila nejhorsi plusovani bylo u darovaneho wara +5 no nekecam nastrkala jsem do nej pres 20 pokusu ale +6 proste nikde.Byl snad zakletej a podobne sem to mela i s kanonem na +7 snad 15 pokusu a nic tak jsem to prodala.Je to fakt o stesti ze se v cemkoliv vlezete do daneho procenta a ono to vyjde. Beru to tak, ze na tohle jsem opravdu smolar ,ale je mi to jedno.Je to preci jen hra!! :D
      Facebook:Michaela Celárková
      Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
      ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
      Aktivita:skoro pořád


    • Me se nelíbí to,ze se strasne slevnili pírka :D
      Ale jinak se mi nelíbí to,ze kdyz jsem za luka udelal 7sp,ktere jsem vymenil za 15 dusi caligora. Pak jsem s lukem skoncil a myslel jsem si ,ze jeste aspon s lukem,ktery je bez eq budu chodit caligora a tak snad nasetrim duse,ale ted me stve ,ze se ten caligor moc nevyhrava a nema tam ani cenu chodit.
      Endíček :3
      Mág lvl 85
      -1Sp +0 j. 21
      -2Sp +5 j. 72
      -3Sp +3 j. 35
      -4Sp +1 j . 31
      -5Sp- +5 j. 60
      -6Sp- +9 j. 65
      -8sp- +5 j 68
      -Slepice-+13
      -Pajama +15.

      -Jajamaru +1 j 21
      -Pirát + 15

    • Pírka jsou levnější kvůli odměnám z caligora, X hráčů tam dostane po 50, Y po 30...
      Ohledně plusování eq- Tak mě rupl r7 meč na ( 70 nebo 74, teď nevím :D) +4.. Byl sem naštvanej a koupil si r6 a taky rupl na +4 :altf:
      Stejně jako Míša, po svých zkušenostech raději kupuju vyplusovaný, ať je to nevýhodný, nebo ne ;)

      Prostě občas máte totální luck, občas total unluck ;)
      ...Z té lepší stránky abych tu jen nebrečel, tak mě vyšel Majestátní luk (z glac raidu tuším 75lv) z r1 na r6 :3
      Stejně tak SP7 z druhýho caligora, hned po pirátovi bušovi, kterého jsem dostal po 4 dnech chodění raidů a otevírání beden, ze kterých padali přinejlepším mapy.
      Z mé teorie je štěstí spravedlivé-jak už jsem psal - jednou štěstí, jednou ne.
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 1 time, last by dexight ().

    • Koukám, že příspěvek k tématu :)...
      Jinak já to mam tak, že když chci kartu plusovat a ona začne failovat na nižších stupních tak jí vyrobím buď znova a nebo koupím hotovou... Je to sice jen náhoda, ale většinou mi výměna SP pomohla.. :) Nebo se mi taky stalo, že jsem byl u démonů nic nevycházelo , přešel k andělům a najednou to začalo jít....
      Ovšem, to je jen má pověrčivost.... :D
      Nothing is TRUE.
      Everything is PERMITTED.
      We work in the DARK to serve the LIGHT.
    • No to je taky pravda. JA kupuju EQ Uz vylepsene,protoze nikdy nechci riskovat,ze by se mi to nejak nepovedlo. NEkoupím r7+4 a nevylepsím na +5. Raci si to koupím rovnou. A ty pírka to je taky pravda. Ty pírka se etd momentalne daji ziskat kdekoliv (okam,drop,caligor) a jeste ruzne mista. :D
      Endíček :3
      Mág lvl 85
      -1Sp +0 j. 21
      -2Sp +5 j. 72
      -3Sp +3 j. 35
      -4Sp +1 j . 31
      -5Sp- +5 j. 60
      -6Sp- +9 j. 65
      -8sp- +5 j 68
      -Slepice-+13
      -Pajama +15.

      -Jajamaru +1 j 21
      -Pirát + 15

    • Ok sory že ted píšu mimo téma, ale k té pověrčivosti se musím vyjádřit :D
      Já mám pověrčivost spíš psychickou. Vždy když jsem si 100% jistý, že to vyjde, tak to nevyjde, pokud může.
      Osobně mám docela unluck v mini, šíří se fáma o tom, že mini nosí štěstí-mě fakt ne.
      Zatím se mi vše povedlo vyplusovat, pokud jsem byl někde v davu a nebyl vidět ^^

      Fyzickou ale taky:
      V jedný jiný hře, které není moc známa, kterou taky ani nebudu jmenovat je známo, že každých 20 minut v neděli vychází + zbraně s mnohem větší pravděpodobností. Stejně jako drop (viz to, že jsem dropl něco co padlá na 0.07% (Je to napsaný na ofc. stránkách) dokonce 2x asi z 100 monster :D
      a už jsem tu taky jednou psal, že podle mě záleží na místě/ jménu/ času (nebo všeho) Jako to nemůžete naprogramovat "Pokud má uživatel štěstí, upgrade se podaří". Ale třeba "Pokud uživatel zadá možnost "vylepšit" přesně v polovině setiny, vyjde upgrade"

      Ještě jednou sory, že je to mimo téma, ale leželo mi to na srdci :)
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • ME se zase jednou nepovedlo wk na +9 ,protoze jsem plusoval sam,kde me slo videt :-p A pak tak na 10. pokus myslím kdyz jsem mel peníze na hranici,tak jsem to zkusil tam u nb mezi davem a hned to slo :D. No podle me to vylepseni je na tom na jakem miste v mape stojis,ale nevím presne :-p :D
      Endíček :3
      Mág lvl 85
      -1Sp +0 j. 21
      -2Sp +5 j. 72
      -3Sp +3 j. 35
      -4Sp +1 j . 31
      -5Sp- +5 j. 60
      -6Sp- +9 j. 65
      -8sp- +5 j 68
      -Slepice-+13
      -Pajama +15.

      -Jajamaru +1 j 21
      -Pirát + 15

    • Jak byl jednou event (minievent) myslím ze za svobodu.protoze byl silvestr ,tak jsem zkusil vylepsit wk od +5 do +9 a vsechno se povedla bez failu :sniper: :D
      Endíček :3
      Mág lvl 85
      -1Sp +0 j. 21
      -2Sp +5 j. 72
      -3Sp +3 j. 35
      -4Sp +1 j . 31
      -5Sp- +5 j. 60
      -6Sp- +9 j. 65
      -8sp- +5 j 68
      -Slepice-+13
      -Pajama +15.

      -Jajamaru +1 j 21
      -Pirát + 15