Vylepšení hry

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Vylepšení hry

      Napadlo mě pár vylepšení hry a rozhodl jsem se založit diskuzi abych zjistil jaký je váš názor. Je mi jasný, že se to dál než z této diskuze nedostane :D

      Propojení herního chatu s něčím jako je IRC
      umožnilo by to komunikaci mezi hráči kteří jsou ve hře a těmi kteří momentálně nemají přístup ke hře (mobil,tablet..). Samozřejmě hráči ve hře můžou zapnout třeba IRC, ale kdo by chtěl furt přepínat okna :D Nevím jestli by to bylo vůbec realizovatelný, ale využití by to rozhodně mělo.


      Rozlišení beden raidů - všechny bedny se stejným názvem a nutnost rozlikávání.. když už je nová bedna halloween tak by mohli k bednám z normálních raidů přidat miniaturu bose raidu. A rozlišit názvem - zadáte do NB: "cuby" - dostanete pečetě a bedny, draco.. pečetě, bedny.


      Rozšíření rodiny:
      zobrazení aktivity u členů rodiny, zjednodušilo by to vedení rodin práci při čistkách rodin. Mohla by se zobrazovat buď poslední aktivita nebo jak dlouho byl hráč neaktivní.



      Možná některé myšlenky už byly na foru napsány, ale opakování snad nevadí :)

      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.

      The post was edited 3 times, last by iMaginus ().

    • To prvni mi prijde jako blbost :( IRC je podle me super, ale skoro nikdo ho nevyuziva no. Skoda.

      Na druhem napadu se mi libi to vyhledavani v NB. Protoze rozklikavat furt ty bedny, abych vedela, jaka je, me fakt nebavi :D Ikonku bych asi nemenila, ale to vyhledavani by bylo super!

      S tretim napadem souhlasim. Napriklas jako je to v Divokych kmenech. Treba po 3 denni neaktivite by se mohl zobrazit cerveny puntik u jmena nebo nejak tak :D


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Jo, nějaký nápady na vylepšení hry jsem také psal sem na forko a tvoje jsou o dost lepší :D
      Nicméně
      1) Super vychytávka pro lenochy, ovšem téměř nerealizovatelné :D
      2) Toto už tu bylo navrhnuto xkrát, podle mě určitě je to jedna z věcí, kterou bych zavedl jako první, kdyby bylo po mém :D
      3) Taky užitečný, rozhodně jsem pro ;)
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Přesně. 1 nápad je dle mého názoru nerealizovatelný. Ale když chcete takovou komunikaci s GM mohli by třeba chodit častěji do hry aby sme s nima mohli připadné problémy a otázky řešit hned. Ovšem nevíme jak GM mají čas aby denně seděli na hře a čekali na chat že :)
      2. nápad by byl luxusní zavést! Sice většina už podle ceny odhadneme co je to za bednu a nemusíme ji pořád složitě rozklikávat, ale přejmenovat tomu dávám hlas oběma svýma rukama :thumbsup:
      3. No aktivita se tam opravdu neukazuje,ale zatím co se v rod řešila čistka vždy někdo věděl zda ta osoba je aktivni nebo ne protože vždy je v te rod někdo online a vidí s kým tam je :P Druhá věc jestli se to dá nějak lepe nastavit,myslím tim zda to gm mohou změnit nebo se to musí řešit s vývojáři . Dávám tomu ale taky palec nahoru,určitě by to ve hře pomohlo :)
      Facebook:Michaela Celárková
      Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
      ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
      Aktivita:skoro pořád


      The post was edited 2 times, last by alušaMiša ().

    • IRC byl špatný příklad, lepší by možná bylo říct "mobilní aplikace, propojená s chatem ve hře". U beden by stačil změnit název, ale ani změna ikony by nebyla špatná..

      doplněny obrázky
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • 1. já bych to využil ale nevim jestli by to bylo možný vůbec udělat
      2. název stačí, ikona je zbytečná
      3. aktivitu v rodině bych taky využil, kdyby někdy něco takovýho bylo, tak by bylo dobrý aby mohlo vedení nastavit kdy zelený, kdy červený (každá rodina to má jinak nastavený..)

      Taky bych měl jeden návrh, jestli teda nevadí že to napíšu sem a nebudu zakládat nový téma. V Nosvill každou chvíli spamují prckové s podvodnou stránkou. Malé levely nepotřebují nutně psát do hlavního chatu (šepot,skup by normálně mohli), takže bych navrhoval aby do hlavního chatu mohli psát jenom hráči s určitým levelem / odehraným časem..
    • Omezení na psaní do hlavní chatu je skvělej nápad. Ubyde prcků v nosvil, kteří znepříjemňují hraní, ticketů na tyto prcky a okradených hráčů. To si myslím stojí za realizaci

      D***** k**** není hra od GF, takže bych to tady moc nepsal :)
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.

      The post was edited 1 time, last by iMaginus ().

    • Tak promin no :D Byl to jen priklad, aby ostatni zhruba vedeli, co myslim :D Kdyz to vycenzuruju, tak to nepochopi :D

      Jinak omezeni chatu podle lvlu je urcite skvely napad! Dala bych to okolo lvlu 18, protoze do 10 je lehke se vyexpit, ale i tak by je to podle me preslo treba po 2 banech :D


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • ty nápady se mi líbí, to omezení chatu taky, ale: když jste lvl 15 (začínáte), nemůžete třeba udělat ts 15 a hledáte člověka, co vám s tím pomůže.. pak by jste byli v pr.. :D lepší by bylo, že třeba hráč do 10 lvl nemůže psát vůbec, 10-20 lvl psát omezeně (klidně i do 99lvl kvůli spamu).. myslím tím to, že by hráč za určitý časový úsek mohl napsat jen 1 zprávu... něco podobného už je, třeba když 5x chcete za sebou napsat v krátké době stejný text, tak vám to neodešle.. toto by bylo podobné.. napsali by jste např. "čau" a za 5s by jste mohli napsat další zprávu.. nebo i menší časový interval (2,3s..), to je fuk.. v nosville nespamují jen lvl 1 (nicméně ti spamují nejvíc :D ), ale i třeba 70+ co jsou okradené...
      jinak na jedné hře, co je podobná nostale, je, že nemůžete psát do lvl 5 (v nt cca 15 lvl), jen šepot... a řeknu vám, spameři na to kašlou.. :D
      :cookie:
    • Tak mozna to omezit ze treba nemuzou psat do hlavniho chatu do lvlu 20 ale muzou psat sepot aby jim treba nekdo mohl pomoci. Je pravda ze to omezi hrace co opravdu zacinaji a chteji hrat ,ale diky tolika spamerum co furt v nt utoci ,si myslim, ze za zkousku to stoji a urcite se snizi pocet banu a okradeni. Ja bych osobne privitala i nejake omezeni v poctu zaslani pozvanek do skup :D jasne vim ze si je muzu vypnout ,ale kdyz potrebuju mit aktivni pozvani a v nosvile me zacne spamovat pozvanim do skup nejaky prcek lvl 1 v takovem meritku ze se pul hodiny snazim vubec o zablokovani(dani na black list) natoz vypnuti hry je opravdu nesnesitelne!! :D chci se tedy zeptat slo by s tim neco udelat? Spise jestli je to realizovatelne ? Urcite nejsem jedina ktere se to stava:D
      Facebook:Michaela Celárková
      Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
      ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
      Aktivita:skoro pořád


      The post was edited 2 times, last by alušaMiša ().

    • omezení bych dal lvl 15 maximálně ať hráč není dlouho odříznutý od komunity a i do lvl15 expení trvá docela dlouho takže by to ty zloděje spamující odkazy odradilo.

      propojení herního chatu s irc či mobilní aplikací rozhodně ne. bylo by to sice pěkné ale znamenalo by to další zátěž pro server, který občas co si budeme povídat má problémy utáhnout současný stav.

      obrázky na bedny raidu i když maličké by bylo fajn. i v tak malém jde celkem poznat co to je za bednu takže by se zamezilo částečně zlodějům typu název obchodu je např. bedna draco a je tam cuby atd.

      poslední aktivita kdyby byla uvedena u hráče v rodině by jistě pomohlo lépe spravovat rodiny. :)